Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема степени на свободанови [re: Ryan]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано30.08.06 22:28



баща ми ми беше въвел това понятие като хлапе, за да ме накара да си размърдам иначе по природа мързеливия задник



"Това ще ти осигури по-голяма степен на свобода..." - важеше за всичко - за добрия успех, за доброто образование, за финансовата независимост (в това число и спрямо работодателите)...

Степените на свобода в повече (или по-големите възможности за избор), издигнати в култ... води неминуемо до усещането, че си свободен, независимо от обстоятелствата :)

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: За ключалката!нови [re: jamie]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 20:25



Не те съветвам да я сменяш! За съжаление все още нямате официален развод, а и щом има нейни вещи вътре, просто забрави)) Това вече си е закон! Аз направих едно време тая грешка, момчето се оплакало в полицията и м евикаха пред майора да му дам ключове от дома)) Тая не става със смяната в момента.





Тема Е, не я смених.нови [re: LlRA]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано01.09.06 18:08



Трябваше. Ама само имаше още малко цирк - голяма работа.
Само едно ще кажа за жена си - учудвам се колко избирателен слух и съвест има

Не го казах за всички жени за да не скокнете на общо основание срещу мене - а и не би било справедливо.
ПП: Нормално ли е да си сменя решенията всеки ден ?



Тема Re: Е, не я смених.нови [re: jamie]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 18:18



Абсолютно е нормално да си сменя решенията, ако си знае стоката у дома и че може все още номера да мине)) Що бе? Какво стана , да не се прибра каката?
Тя горката ако знаеш как е вдигнала волтовете от мислени комбинации и това как да пробута стари номера в нов бардак)) Ха х а, да знаеш, не и е лесно на жената))





Тема Така си е!!нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.09.06 18:27



Абцолютно си права!


Що да не може да си смени решението жената, докато намери по-удачно време, по-евтина квартира, по-неангажиран любовник и най-вече по-сигурна работа, за да си вземе дечинките!
Наш Джейми е като магистралните курви в това отношение... винаги на разположение срещу съответната тарифа - " цуни-гуни", " мацо писе", "ох как можах", " на теб ти е по-голям" и " съжалявам - вече никога"

Има мъже за всичко.

Тя 2 години се чукала с някакъв по-стар от него, а той знаел всичко, ама търпял и чакал да и се мине...Що ли тъй не ми се вярва да и мине само с един път?

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 01.09.06 18:35.



Тема Ха,нови [re: LlRA]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано01.09.06 18:29



тя се прибра отдавна. И после извъртяхме 2-3 версии че и взехме да си ги повтаряме.
Ама нещо ми писна само аз да бъда мил и взех че обърнах и дебелия край малко (не насилие де) - писна ми да ми се качват по главата нещо. Странно ама май така ще се окаже по-добре, имам чувството че тази жена просто има нужда от стягане ! Сега според мен просто я е страх да преглътне и да се върнем назад в едни добри отношения.
ПП: За комбинациите си права. Само че ги сведох само до 3 - и аз губя в 1/3 от случаите. Все още имам малко останала добра воля - дано историята не завърши грозно и озлобено





Тема Леко се обърка.нови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано01.09.06 18:30



Ама това ще да ти е от прекомерния феминизъм





Тема Re: Ха,нови [re: jamie]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 18:56



От мен да запомниш едно - тази жена рано или късно ще си тръгне от теб! Ние жените не обичаме всеопрощаващи мъже)) Е, използваме и се възползваме от това им качество/що пък не))/ до следващият удобен път!! Винаги е по-удобно, когато има някой да е на разположение, нали?
Признай си обаче че и прощаваш, защото те е страх! Колкото и да се палиш)) Човещинка))





Тема Ха -ха...нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.09.06 19:07



Нима очакваш да си признае?!


Ех, Лира... то си му личи отвсякъде, че му е широка мрежата и няма да хване златната рибка...

Non nova, sed nove.

Тема Не съм феминистка [re: jamie]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.09.06 19:12



Просто на теб ти се иска да е така... защото думата ти се струва обидна, а не ти идва на ум с какво друго да ме засегнеш.

Аз съм жена.
Това недостатъчно обидно ли е за теб, че трябва да ми лепиш и други етикети?



П.С.
Всъщност да не би да съм объркала броя на годините, през които тя ти е изневерявала и ти си си траел, за да запазиш статуквото?
На мен един мъж ако ми изневерява от толкова време нямаше да имам грам илюзии за чувствата му.
Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 01.09.06 19:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.