Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Да, бенови [re: XXL]  
Автор koм (новак)
Публикувано27.08.06 09:55



Ако превърнем мъжа в жена - наистина може да постигнем някакво изключение от природните закони


Хайде да не спорим повече - не съм съгласен с твърдението ти, но ти давам възможност да ме убедиш - само ми покажи научното изследване на което се позоваваш
Сигурен съм, че ако има такова то ще достъпно за широката публика.



Тема Re: Така си е))...к'во да правиш))нови [re: koм]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 09:58







Тема Хе-хенови [re: ariel$$]  
Автор koм (новак)
Публикувано27.08.06 10:04



И кой според теб ще занимава с тези неща, ако я нямаше майка ти? Ами - пак ти щеше да се занимаваш, включително и да си носиш тежкия работен ден. Така, както правя аз например - моята майка е на друг континент. Всъщност - предполагам - твоята също.
А че децата могат да ти се качат на главата ми е ясно - въпроса е да не го позволяваш. И все пак - стреса в работата ми е многократно по-голям. Другото го върша в свободното време и между другите неща. Работата е абсурд да я върша така.



Тема Re: Искам да те питам!нови [re: LlRA]  
Автор bubble ()
Публикувано27.08.06 12:00



ужас- направо се радвам, че при мен нещата минаха гладко, а таткото изобщо не е имал и претенции към дечковците.



Тема Re: Хе-хенови [re: koм]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано27.08.06 12:02



Точно, защото го вършиш между другото не оценяваш стреса. Знам какво е да работиш по 12-14 часа 6 дена в седмицата. Знам какво са и две деца по 24 часа 7 дена в седмицата. Предпочитам стреса в работата.

P.S. Става дума за две нормални, здрави и общо-взето кротки деца. Не искам да мисля за дете с проблеми.



Тема Re: Ами - пак не съм съгласеннови [re: koм]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано27.08.06 12:04



Да, да, докато не съм сложила подпис, на никого нищо не съм обещала!



Тема Re: А азнови [re: MamaNetty]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано27.08.06 12:50



Мамо Нети друго не мога да разбера - какъв е този хъс, от един нищо и никакъв развод да се направи трета световна война??? Басиии, като вземеш фризера печката и детето кво печелиш бее????



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Иманови [re: LlRA]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 18:25



професия - доходите са недостатъчни за нея и децата. Трябват и приблизително още толкова - и то ако приемем че няма извънредни ситуации.
Деца на 3 и 5.5 годинки, обичат и мама - и тате. Няма жилище. Нито агресивна - нито от хитрите. Че има извънбрачна е съществено - в разговор с мен сподели че разчита на издръжката, пари от извънбрачния + нейните доходи - за да издържа децата... няма да коментирам - просто излагам нещата.



Тема Стига, бенови [re: ariel$$]  
Автор koм (новак)
Публикувано27.08.06 19:29



Не се бъзикай. 24 часа, 7 дена в седмицата? И то само за 2 деца?
Ариел, ти просто не си имала опит и силно преувеличаваш нещата. Няма такова нещо - децата не са зверове да ги държиш на каишка.
И не само аз го правя "между другото" - всички хора правят така. Даже и домакините.





Тема Re: Стига, бенови [re: koм]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано27.08.06 22:10



Хич не се бъзикам. Наследих бебе на 1 година и 2 месеца и едно по-голямо на 3 и половина. Нямах никакъв опит, а и тогава нямаще кой да ми помогне. Вече имам четвъртокласник и шестокласник. Както се шегувам само не съм ги раждала. С бебето ходих в съда. Подавах документи за работа и дори с гаджето си не можех да се видя, защото денят ми беше съобразен с ваксините на малкия. Минала съм през счупена ръка, пукната глава, въшки, говорен блок, шарка и какво ли още не.
Мисля, че те са причината да се въздържам от собствени деца.
Все пак си предпочитам работата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.