Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Тогаванови [re: jamie]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано26.08.06 19:36



мъжът да си наеме адвокатка. (задължително жена)
И да подаде пръв молбата, освен ако жена му вече не я е подала.
И тогава - каквото сабя покаже.
Дупе да му е яко!



Тема Re: На развода - с развод !нови [re: jamie]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 19:37



Има една причина ,една ,ама много важна -
- да си вземеш децата е едно , а да ги отглеждаш още 10 -15 години ,е нещо съвсем друго , и понеже животът в БТ отдавна е доказал кой реално е способен да отглежда деца ,та затова таткото и да тръгне да иска развод едва ли ще му дадат дeцата
и си има една напълно природна причина за това -мъжът издържа на еднократни суперголеми натоварвания , но не издържа на дълтотрайни ,дори и по -леки ,а при жените е обратно , не издържат на еднократно голямо натоварване ,но успяват да оцеляват при дълготрайно натоварване
а който има деца знае , че е важно да си на линия в продължение на минимум 18 години а понякога и доста повече





Тема Тогаванови [re: koм]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано26.08.06 19:38



защо го правиш?
От любов към спорта?



Тема Еееее, това е сексизъмнови [re: XXL]  
Автор koм (новак)
Публикувано26.08.06 19:39



Не съм съгласен категорично. И го казвам от личен опит - аз самия съм разведен родител. Отговорността на хората не зависи от пола им - категорично.



Тема Май трябваше да уточнянови [re: Lotty]  
Автор koм (новак)
Публикувано26.08.06 19:42



Не съм го правил по време на брака не бързай да ме съдиш. В човешките взаимоотношения всякакви комбинации са възможни.





Тема Не е необходимонови [re: koм]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано26.08.06 19:49



Не те съдя, просто се пошегувах.


За теб кръшването е било полезно, за да разбереш, че жената, с която си в момента, ти е по-скъпа. Но за нея какво е било? Не мислиш ли, че това е малко циничен начин за кажеш на някого "обичам те" - като го нараниш?

Ако обичаш някого, пусни го да си отиде. Ако той те обича, ще се върне. Докога така?



Тема Re: Еееее, това е сексизъмнови [re: koм]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 19:57



Не са ме обвинявали още в сексизъм


Не , това е просто научно доказана разлика между женския и мъжкия организъм ,-която между другото изяснява и защо на лов и на война ходят мъжете ,а не жените, всички изключения сами диказват правилото



Тема Re: Еееее ...нови [re: XXL]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано26.08.06 20:01



Историята познава и матриархата, и амазонките...





Тема Re: Еееее ...нови [re: Lotty]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 20:13



ами матриархата е точно това ,за което говоря Lotty , мъжът на лов , а жените в пещерите гледат децата и работят на нивките край пещерата


а мъжът убива по някой мамут и после една година лежи и глозга кокали
А колкото до амазонките - това именно са и изключенията , които потвърждават правилата



Тема Понякоганови [re: Lotty]  
Автор koм (новак)
Публикувано26.08.06 20:20



има ситуации, в които имаш връзка с някого, но не му дължиш вярност. Замисли се - сигурен съм, че ще се сетиш за много такива. Освен това не е необходимо да пускаш публично съобщение за това, което си направил или смяташ да направиш. Човек винаги може да "кръшне" без да наранява някого, колкото и цинично да звучи това.
Далеч съм от мисълта да се оправдавам - просто обяснявам. Мисълта ми беше, че поне от моя опит - хората кръшкат не защото нещо им липсва или някой ги е докарал до там, че да нямат друг избор. Правят го съвсем съзнателно под въздействие на емоциите. Погледни темата на Дракончето и това, което съм писал там. Тя твърди, че обича мъжа си и аз и вярвам. Също така вярвам, че няма никакъв шанс да се спре ако мъжа, в който е влюбена я поиска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.