Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re:Понакога и ти казваш такива неща на приятелкитенови [re: mirror_]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 18:16



Ами пиша, понеже в момента ми е на главата. Нали за това е тоя клуб?!Отначало си живеех безгрижно, ама тя почна да ми звъни по телефона. Може би трябваше да я отрежа още в началото, но не ми е в природата да съм груба, пък и винаги съм мислела, че хората могет да запазят цивилизован тон след раздялата. Поне аз съм го запазвала с моите мъже досега.

Когато казвам, че всички са на моя страна, имам предвид, че никой, който я познава не я харесва. Поне никой, който е близък с мъжа ми сега. Така или иначе сравнението не го натрапвам аз. Истината е, че тя се натрапва в живота ми и го прави нарочно. Честно казано я съжалявам.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Тема Re:С една дума:Да не си на мястотото на таткото)нови [re: mirror_]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 18:17



Много апокалиптично гледате на живота, бре! Нещата не са толкова драматични. И обикновено се оправят от самосебе си. Айде сега да свием знамената и да престанем да живеем.

Не се сърдете, ама не мислите ли, че поради тези пораженчески настроения, самите вие не сте особено щастливи?



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: Сега пък ново 20нови [re: Hoй]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 18:19



Бе кво влияние, какво си фантазираш. Аз имам на главата си едно 2 годишно бебе, ще ти се боря за влияние над дете, дето го виждам за по няколко часа седмично! Как ти хрумна!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: XXL]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 18:24



Мнението ти е принципно правилно. Разбира се, че не можеш да напишеш нещо по-различно, аз самата бих писала такива неща на хора, които не познавам. Всяка конкретна история, обаче, си има своя правда, свои подробности, свое минало, така че принципните положения не винаги могат да влязат в употреба. Приеми, че повечето от нещата, които си писала не са така - от най-дребните детайли до по-мащабните заключения. За съжаление живият живот е винаги по-сложен от теорията.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Тема Re:С една дума:Да не си на мястотото на таткото)нови [re: Kлep]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.08.06 18:48



Радвам се, че си успяла да се вземеш в ръце и си разбрала едни извечни истини. Дано успяваш за напред да не влизаш в такива филми:)))

Не знаех, че щастието може да се степенува, но съм научила, че не е постоянно състояние при никой.

Вероятно в един момент, когато си била ОСОБЕНО щастлива, ти е хрумнало да се терзаеш и си поставила темата

.
Съжалявам, че в случая не получи очакваната рекция от моя страна. Но ти пък реагира абсолютно по начина, по който очаквах.

Желая ти щастие!




Carpe diem!

Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: Kлep]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 19:00



За радост живия живот е винаги по -сложен от теорията


Исках само да се опиташ да погледнеш по- безпристрастно на ситуацията , а аз самата избягвам да давам всякакви квалификации за добро и зло и кой е крив и кой прав , просто има ситуации,в които всички се чувстват прави



Тема Re: tака е...защотонови [re: LlRA]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.08.06 23:19



аз пък наскоро се захласнах по Луцифер... след един прочит на Вехтия завет

.

Никой не го е питал иска ли да го създават, никой не го е питал иска ли да изпълнява задълженията си на ангел (така де, когато има един единствен работодател, какъв избор имаш?).
Пичът се старае на макс, прави и невъзможното да се хареса на създателя си, най-способен от всички е и кво?
Гадният дядка го пренебрегва и обижда. Гони го, защото е любознателен и амбициозен.

Е как да не пожелаеш да създадеш Тъмната страна, баси .

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: tака е...защотонови [re: Hell]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 09:48



Гледаш ли какво става с "различните"))

"Злото трябва да се разглежда и като добро, защото добро и зло са само идеални продължения и абстракции на деянието и спадат към светлосенките на живота"
К. Юнг

Философите казват още за възприятията: "Субективно отражение на обективната действителност"/справка от 9-ти клас))/

В моята професия казваме" Оптическо /разбирай светлосенки/ прикриване на недостатъците с декоративни методи")))

Радой Ралин пък го е казал по натуралистично: "С цветя г..за ми накичи, посраното да не личи!"

Та на кой както му хареса, варианти много, или както му изнася))



Hell, a за ника ти, винаги съм знаела че има нещо...там, в Дания



Тема абе то...нови [re: LlRA]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано26.08.06 22:05



за Дания не знам, ама в немско може и да има :))

Двоякото значение е много... философско


Винаги можеш да си обърнеш по-малко осраната страна откъм публиката

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Тя е толкова безпомощна -нови [re: mirror_]  
Автор glasnaglarus (seabird)
Публикувано27.08.06 22:07



че по навик си търси поддържници (няколко десетилетия вече)...

Сама май дори до тоалетна не ходи...




Love should be everything or not at all...

Редактирано от glasnaglarus на 27.08.06 22:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.