Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: LlRA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 13:43



Всъщност ти си моят троянски кон в другия отбор, знам те аз! Играеш уж за тях, ама си на моя страна!



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re:Понякога и ти казваш такива неща на приятелкитенови [re: Kлep]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 13:44



Ето виждаш ли, всички са на Ваша страна...а на нейна никой...ами тогава следва сама да се въоръжи и да действа! Любимия-канара, ОК!

Питам , в случая кой е жертвата?





Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: Kлep]  
Авторkrizia (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 13:50



Да, да, изпитваш съжаление към слаб човек, които си служи с нечестни номерца..ами въпрос на характер…има и такива зли и злобни хора не всички са добронамерени примери не ти трябват…..

налииииииииииииии???



Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: Kлep]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 13:54



На твоя страна съм до толкова до колкото си познавам характерчето и знам с какви методи съм си и си направлявам нещата да вървят така както съм си решила...))
Но съм и на страната на майката , защото не харесвам самодоволни и отричащи неуспеха си индивиди, които подценяват това че колкото и неблагоприятни да изглеждат нещата в противника...той може да се окаже победител!

Наистина, колкото и да си говорим че уж всичко се прави за благото н адетето....това си една битка! И номерът тук е кой-кого! Природа братче!)) В тази битка всичко е позволено и сила и подлост и лицемерие и шантаж...въпросът е да се усещаш кое от гореизброеното ти пробутват в момента))
Естествен подбор...к'во да правиш))





Тема Re:Понякога и ти казваш такива неща на приятелкитенови [re: LlRA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 13:55



Не извъртай нещата. А не допускаш ли, че просто никой не я обича и не я харесва, защото го заслужава. Говориш наизуст и ме предизвикваш да казвам неща, които не искам да казвам, независимо, че са истина. Някак под достойнството ми е да го правя!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Тема Re:А не допускаш ли.../нови [re: Kлep]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 13:59



.... че има хора дето харесват именно тия-дето никой друг не ги харесва? щото аз съм от тези)) Умирам за отрицателни герои))
Светът и животът са пъстроцветни!))





Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: LlRA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 14:00



Само не знам защо си си втълпила, че тя е слабата страна? Всъщност точно обратното - винаги е била силната, понеже е добра в шантажа и интригата. Но доброто си има свои методи да се противопоставя на злото. И понякога нещата се оправят от самосебе си, защото Господ си пази стадото!



Лира, Лира, през цялото време говориш за себе си, не за нас. Не ти е леко, мила!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: krizia]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 14:03



Важното е, че доброто обикновено побеждава. Пусто не мога да се откажа от тоя оптимизъм!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Тема Re:А не допускаш ли.../нови [re: LlRA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.08.06 14:04



Допускам, че оригиналничиш!



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: тактиката е една и съща....нови [re: Kлep]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:09



Именно-равновесието е в борбата м/у доброто и злото...нищо ново под слънцето)) Но кое е доброто и кое злото)) ...Съветвам те да не се осмеляваш да го заявяваш на глас...
Говоря за себе си давайки ти примери с какви хора можеш да се сблъскаш...Вие сте ясни)) Историята е ясна...игра на интереси....също нищо ново.
Никог ане съм казвала че обичам да ми е леко и непрелъснато си търся предизвикателства с които да съсипвам моето и нечиеи друго заблуждаващо затишие и спокойстве ...иначе ми доскучава)) Спирам да говоря наистина за 1 лице .ед. число))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.