Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Абе, щом имаш още зъби,нови [re: jamie]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано27.08.06 19:08



значи няма страшно - ако не се получи с усмивките, имаш възможност да продължиш да ги стискаш!

Що се отнася до наемането ми - скъпичко ще ти излезне адвокат - счетоводител да наемеш, но щом искаш - обади се Пари ще взимам, кой бяга от това! Айде, успехи с усмивките, и да кажеш има ли ефект!



Тема Бъркаш !нови [re: parvaty]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 19:15



Ако наема счетоводител за адвокат - ще ми излезе евтино. Ще плащам на специалист да работи в сфера където не е експерт - следва труда му е по-евтин (и ти това го знаеш именно заради счетоводството)


Мерси за пожеланията, наистина е трудно с усмивките когато през ден виждаш как ти изневеряват (буквално).



Тема Е, аз за това сто пъти ти казах,нови [re: jamie]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано27.08.06 19:28



че има нещо гнило в Дания, и по-конкретно в твоето "семейство" - говорили сме много пъти, и аз съм ти казвала моето мнение, и ти го знаеш, а ти тогава - "не та не, така ми е добре"! Видя ли, че не ти е добре, и всъщност не ти е било, но си се надявал напразно. И ме убеждаваше в неща, които самия ти видно не вярваш.... Защо се учудваш на финала? Бях ти казала, че за мен твоето не е нормално, нали? Обикновено обичам да казвам "Аз нали ти казах", но в твоя случай ми е тъжно да ти натяквам колко съм била права! Пък, за адвоката не си прав, трябва да ми плащаш, защото хем мога да ти адвокатствам, хем да ти сметна чинно разходите по делата

значи - двойно! Надявам се да се оправят нещата някакси, защото виждам, че обичаш жена си. Би било жалко да си развалите семейството за някаква глупост, която вероятно й е щукнала, аз не знам подробности. И ще ми е тъжно, ако страдаш, защото ми се струваш свестен човек. Пък и мисля, че много я обичаш... Успехи, Джейми!



Тема Дотук с успехите,нови [re: parvaty]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 20:22



дотук с усмивките. Ред е на зъбките - явно на тях им е писано. Детайлите - в моята си тема !



Тема Стига де...нови [re: jamie]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.08.06 23:43



... ВЕЧЕ не ти изневеряват, защото след това, което се случи вече не си дължите вярност! Все пак е облекчение - сега да ходи да слага рога на другия.

Non nova, sed nove.


Тема Маме,нови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 23:49



от кой момент всъщност не си дължим вярност - питам се ? Въпроса ми е сериозен.



Тема Re: Маме,нови [re: jamie]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано27.08.06 23:58



За моралната или "юридическата" страна питаш?
Вземи се издъни сега още утре.....




Carpe diem!


Тема И за двете.нови [re: mirror_]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано28.08.06 00:00



И питането ми е свързано със събития с жена ми от тази вечер. При това решаващи.



Тема Re: И за двете.нови [re: jamie]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано28.08.06 00:08



утре-право при адвокатка....
ще ти изясни всичката галимация...




Carpe diem!


Тема Ами..нови [re: jamie]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.08.06 00:18



не съм на 100% сигурна, защото не съм адвокат, но мисля, че официално докато сте още съпрузи си дължите - тоест дополучаване на съдебното решение.
Това по документи - в американските закони това е много важен момент защото там бракоразводните дела се влияят от най различни подробности СЛЕД момента на фактическата раздяла - от значение са дали майката и таткото си имат любовник, както преди така и след раздялата, къде и как живеят в битов план, какви средства харчат за себе си и за новия партньор и прочие...
Може би наистина трябва да прочетеш - "Как да запазим връзкатас децата си" или "Наръчник за оцеляване на разведения татко" от Дейвид Нокс и Кермит Леджит. Аз я чета в момента - там има доста неща, които ще са ти от полза лично на теб...
Обаче / продължавам мисълта си/ - в България според мен няма голямо значение за изхода на делото кой от съпрузите как точно живее след момента на фактическата раздяла - ако не броим съвсем конкретните доказателства за вина / изневярата/. Там обаче са нужни свидетели.
Все пак гледай, ако излизаш с друга жена, поне в началото това да е крайно дискретно! Няма да се отрази добре на никой, включително и на теб самия, да започваш сега нова сериозна връзка... виж неангажиращия секс е друга работа!


Ще ти дойде много на място в един момент... и ще ти повлияе добре не само физически, но и емоционално, ако успееш да се разтовариш по този фронт.

От морална гледна точка - вече не дължиш вярност на бъдещата си ех-съпруга, уверявам те, но от юридическа си все още уязвим в това отношение - щом планираш дело по вина и съдебна битка.


Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 28.08.06 00:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.