Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето, едни слънчеви думи.нови [re: parvaty]  
Автор bubble ()
Публикувано24.08.06 22:35



"Ако нямаш мечта- как ще се сбъдне" -не се отчайвай. Разбира се, че всичко ще се нареди, на мен най-трудно ми беше да разбера, че ми е липсвало търпение...



Тема Re: Ето, едни слънчеви думи.нови [re: bubble]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 23:28



Ne ti e lipsvalo tyrpenie, lipsvala ti e proshka...kojto ne moje da proshtava toj e netyrpeliv, a..
moje i da burkammm



Тема Re: Ето, едни слънчеви думи.нови [re: Dany]  
Автор bubble ()
Публикувано24.08.06 23:34



мисля, че бъркаш...



Тема лека и на теб :)нови [re: parvaty]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.08.06 00:48



пожелавам ти Анито да те оставя да си почиваш достатъчно, че да ти дойде мерак и за по-такива занимания



п.с. Абе знам, че изглеждам и говоря като дете-идиотче и че не трябваше навремето толкова отчаяно да повтарям заклинанието на Пипи срещу порЕсването... ама все пак ми се струва, че съм ти кака .
Ако не, обещавам да се явя на поправка по математика :))

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: А сега аз да те питамнови [re: parvaty]  
Автор anbra (аз)
Публикувано25.08.06 08:16



защо трябва да обясняваш каквото и да е комуто и да било? Явно особеност на зодията... Майка ми козирог така се чувства длъжна да дава обяснения на целия свят и оттам се чувства винаги зле... Никак не мога да се преборя с този и идиотски навик.
Нямаш връзка със себе си за момента, защото още не си канализирала връзката си с детето - това не става никак бързо. Ти сега не си ти - ти си функция от нейния живот. Трябва време за да поемеш този факт и да го приемеш. След няколко години, нещата ще си дойдат по местата. Укрепвайки емоционално, тази връзка ще отслабва физически, защото тя расте и постепенно се оформя като различен от теб човек. Засега сте почти сляти в едно цяло. Затова не си господар на съдбата си - тя е господар на твоето ежедневие и еженощие.
Затова мирясай и не си пъхай простотии в главата. Първо трябва да се откъснете една от друга и после идва всичко останало...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Остави миналотонови [re: parvaty]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано25.08.06 16:05



да си отиде от теб и позволи на нещата да се случват. Не се опитвай да предпоставяш каквото и да било, просто избирай от наличните възможности. И не интелектуализирай прекалено, довери се на емоциите си. Те нямат доводи и съображения, винаги са искрени. Може това да ти се струва рисков подход, но без риск не можем да срещнем новото.

И не се притеснявай - всичко Е наред, не си за доктор. Просто ти трябва време да го надживееш. А това ще се случи когати ти решиш.

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Парвати,нови [re: parvaty]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано25.08.06 16:05



не ми адвокатствай :-) Че ще реша да те наема


ПП: Винаги има два начина да се продължи напред. Писна ми да стискам зъби - предпочитам с усмивка



Тема Re: Един въпрос за секса?нови [re: parvaty]  
Автор magnet (лято)
Публикувано25.08.06 17:41



не е в отговор на въпроса ти на пръв поглед, но

виждам, че много те боли от несъстоялата се сватба
но отстрани погледнато
имаш ангел хранител
който те е опазил
от едно мъчително съжителство
и от куп проблеми

наслади се на майчинството сега и не се тревожи излишно
толкова е хубаво да имаш бебче в къщи, вдъхни аромата му и послушай как спи
анбра по-горе ти го е казала чудесно - ти не си ти сега.
още броени месеци и всичко ще се хармонизира





Тема Знаеш ли, отстрани погледнато,нови [re: Chromanin]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано27.08.06 19:02



думите ти звучат прекрасно... Но, как се бяга от Аза? Знам, усещам, че съвета ти е абсолютно правилен, просто понякога не мога да спра да мисля... даже, повечето пъти. Истина е, че ми трябва още време, друг е въпроса как мога да имам доверие някому...

Понастоящем стискам зъби, и броя дните... Проблема е, че работя в къщи, и така на практика гравитирам все на едно и също място... И понякога имам нужда просто да излезна... И да не мисля... Но, и това ще мине, както са казали мъдрите хора



Тема Абсолютно!нови [re: magnet]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано27.08.06 19:06



Направо, много хубаво написано.

Приеми, че това емотиконче е целуващо човече (не е ясно защо няма такова по-долу). Знам, че съм се отървала по възможно най-лесния начин от този човек, ако мога така да го нарека, въпроса, който не спира да ме мъчи, е защо точно на мен трябваше да ми се случи подобро преживяване... Но, няма страшно! Живота си тече, освен това,както казва мъжа на моя близка приятелка "Живота е хубав, наслаждавай му се!" И е абсолютно прав! Знам,че аз не съм аз, просто понякога си спомням, че съм забравила какво беше това интимност, любов, секс, нежност, вино на възглавници... Но, всяко нещо с времето си. Сега наистина няма как да си зарежа детето и да ходя да интимнича... Проблема ми беше, че нямам такава потребност, което ме притесни... Но, явно, и други са преживяли същото... Просто, наистина ми трябва време! Приятни "учебни" дни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.