Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Евала Райнанови [re: Paйнa]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано24.08.06 15:20



за инстинктивното описание ....


Интересно ми е ако първия беше жив и здрав - какво щеше да се случи при срещата с "инстинктивно пожелания" ?



Тема Там е работата, Ком,нови [re: koм]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.08.06 18:18



едно време имах потребност от секс повече, отколкото хората около мен... Винаги съм била сексуална, имала съм нормален апетит, желание, потребност, и обикновено някакси неусетно си намирам партньор, когото да харесвам и желая... Та, не мога да кажа, че секса не е за мен... Просто се чудех как е възможно ... да нямам потребност... или пък, имам, но толкова добре я подтискам, че не я усещам... А освен това, съществува и огромното притеснение - как ще се покажа с този сцепен корем и т.н.... Макар, че не последното ми е проблема... И ми беше любопитно, аз ли съм мръднала, или е нормално явление. Ето, и ти си нямал желание първоначално, значи може да се каже, че е нормално. Най-лошото е, че изобщо не ми липсва. В смисъл, искам да имам принадлежност с мъж, но секса не е първото, за което се сещам в тази връзка - искам да си поприказвам, да се погушкам, да пием по чаша бяло вино на залез Слънце... Романтика! Пък това със секса сигурно наистина само ще си дойде... Не знам... Но пък и, от друга страна, няма как да пробвам, защото, както съм писала и по-горе, не правя секс заради самия секс, така всичко се превръща просто в "чукане"... А да се влюбя ми е трудно, пък и както Анбра констатира, нямам и време за себе си... Може би просто трябва да мине време... Сега приключвам, да не каже Геврека, че пак проявявам писателски дарби. Но смятам, че когато човек си каже мнението, е учтиво, като автор на темата, да взема отношение по съответното. Дано да мога един ден да пиша тук колко съм щастлива и .... удовлетворена

Приятна вечер, Ком!



Тема абе, момиче...нови [re: parvaty]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано24.08.06 19:04



да не е нещо хормонално, покрай раждането.

Спомням си, че близо 10 месеца след раждането (всъщност докато кърмех по-активно) и години след това, когато реших да вземам и аз някакви противозачатъчни, нямах никакво желание за секс. Ама никакво.
И докато около бебето ми се струваше, че е нормално (все пак умора, недоспиване), то покрай онези хапчета бързо се усетих, че нещо не е наред. Ползвах ги 3 месеца и ги спрях - и веднага ми се появи апетит за секс

.

Смени си доктора и пробвай нова консултация...

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Това поведение разбирам чудесно...нови [re: ariel$$]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.08.06 22:05



... само че, там е проблема, аз не мога да твърдя с лека ръка, че съм обичала този човек дотолкова, че да реагирам по начина, по който го правя... Странно! Мисля, че вече ми преминава периода, в който мъжете ми се виждат като нещо за изяждане и/или убиване, но пък... чувствам се ... празна, по някакъв начин. Това е. Не е и толкова до потребност от близост, просто искам малко покой... Уморих се да обяснявам наляво и надясно защо съм самотна майка, какво правя в ежедневието си, защо нямам съпруг и т.н. Не, че сега не си почивам, даже на моменти се чувствам прекрасно... Но, преди време имах връзка със себе си, живеех в относителна хармония със себе си. Сега, и аз не знам какво чувствам, но изобщо не съм този човек, който бях... Уверенността, която лъхаше от мен, вече се усеща по-рядко... Или поне аз я усещам по-рядко. Вече просто не съм сигурна, че съм Господар на съдбата си. А секса е състояние на духа, потребност от пълен контакт, единение с друго същество, или поне аз така го усещам... Та, сигурно, така, като чета и теб, и другите, моето състояние е съвсем нормално. Наистина ми трябва ОЩЕ време! Благодаря ти за обратната връзка!



Тема Ето, едни слънчеви думи.нови [re: Kлep]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.08.06 22:11



Благодаря ти за оптимизма, Клер! Наистина ми се вижда невероятно да се влюбя пак, макар, понякога да ми се иска... Забавното е, че все по-рядко мисля за себе си като за жена... Е, правя чисто женските работи - грим, прически, кола маска, и т.н., но пък като мъкна торбите и работя като вол, изобщо не виждам нищо женско в себе си, камо ли пък нежно и чувствително

Но ти благодаря за комплимента, хубаво ми стана, че поне един човек ме намира за нежна и чувствителна. Защото аз нямам право да се отпусна... Както и да е! Сигурно съм нормална, и нищо ми няма, защото видно и други хора са минали през периода, през който минавам аз. Един ден всичко ще се нареди, вероятно както казваш, от само себе си, и сигурно отново ще живея с мечти! Това е другото, което чувствам напоследък... Преди време мечтаех, правех планове... Господ ми показа, че не бива Желая ти много хубави мигове!



Тема Re: Това поведение разбирам чудесно...нови [re: parvaty]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 22:16



Всичко това, което си написала и което чувстваш е напълно нормално. Ще си позволя да вметна, че при публична тема ще получиш част от отговорите. Тази част, която става за пред обществото. Казвам това, защото ако трябва да погледнем нещата в дълбочина и ако трябва да се опитаме да стигнем до дъното на варела ще излязат един куп неща, които повечето хора не биха искали да споделят. Както каза Византийката преди време - там си е тоалетната на душата ми и не ми е приятно да пускам там никого. Цитата е по смисъл.



Тема Тцъ, не е хормонално!нови [re: Hell]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.08.06 22:16



Направих си пълни хормонални изследвания, доктора,който ми роди детето ме прати първо да направя тях... И нищо ми няма. Даде ми анти бебе хапчета, за всеки случай, но те ми действат зле, по принцип, и не ги пих... Винаги съм имала редовен цикъл, и след като родих - също. Не виждам нужда да ги пия, още повече, като няма смисъл от тях

Това за момичето ми хареса, особено като знам, че си по-млада от мене, но пък ми стана много приятно! Сигурно ще се оправя, беше ми странно и затова реших да питам другите хора, вас т.е., дали сте имали подобен проблем... Разбирам, вече, че не съм само аз, не съм изключение, и вероятно наистина ми трябва време, и както писа Анбра, настройка и състояние, в които да обърна внимание и на себе си. Но, след два месеца ще ходя пак на доктор, за контролен преглед, белким, ако има човека късмет, дотогава ще съм си намерила любовник (хи-хи) и няма да го стряскам да си измисля диагнози! Лека вечер, Хел!



Тема Точно така!нови [re: Paйнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.08.06 22:22



Аз и не смятам да прибързвам, или да си правя експерименти с и без друго изтънялата ми нервна система. Факт е, че за първи път от много време не се тормозя относно това, дали ще срещна мъж, дали ще имам деца (аз бях почти на 30, повечето ми приятелки - изпоженени, пък аз никога не бях забременявала, и дълго време си мислех, че може би не мога да имам деца! Е, забременях, на 30, от възможно най-неподходящия човек!!). Защото, вече имам дете, и някак си, безкрайните подмятания на този, онзи, комшии и филанкишии вече спряха. Е, сега някои снобки ме гледат надменно, защото съм самотна майка, пък те имат мъже, но на мен този факт изобщо не ме притеснява! Както казва един мой приятел "Разликата между теб, и женичките, които бутат количките с мъжете си в Билла е, че ти плащаш сметката накрая". И вече не се тормозя с глупости. Друг е въпроса, че изобщо не вярвам вече, че някога ще се влюбя със душата си... НО, за едно си права, а и аз така и правя - гледам си живота, правя каквото трябва, пък да става каквото ще! Благодаря ти за мнението!



о, п.п. - не обръщай внимание на Джейми, малко е напрегнат напоследък!



Тема Явно и акъла ми, като либидото, стачкува,нови [re: Cнeйп]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.08.06 22:29



обаче, почти не разбрах какво искаш да кажеш, вероятно, защото не знам коя жена е Византийка, или, в случай, че се бъркаш, има нещо общо с гърците, или с някакви гръцки прякори. Това за общия казан го разбрах, но това е форум именно защото искам отговор от всички, нали? Пък и, един форум от вида, в който пишем, дава доста свобода - аз съм Парвати, ти си Снейп, тя е Византийката, т.нар., и всеки може да каже това, което иска. Или поне аз така чувствам нещата. А дори и някой да ме познава, като например хората, с които се запознах на клубната среща в Енигма, не мисля, че бих получила по-лоши съвети от тях само защото не съм им допаднала, или пък вече ме познават и става много лично!!! Нищо не става, просто си говорим. Аз питам, някой, който иска и има време - отговаря. Другия път е обратното. Това е част от безкрайния кръг на Живота - давам - получавам. Като бакшиша за келнела и т.н. Хайде, до нови срещи, и, все пак, не отговори ти дали си имал подобен проблем





Тема Къ мислиш, ми кък!нови [re: Гeвpek]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано24.08.06 22:34



Напрао мъ фанъ...

Какво толкова ти казах, че ме взе за прохождащ писател, не знам... Но пък, радвам се, че ме смяташ за излекувана. Ако трябва да перефразирам известна американска поговорка "Трябва да походиш една миля в моите гащи, да разбереш колко съм излекувана" Хайде, докторе, наслука




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.