Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти ме разсмянови [re: parvaty]  
Автор anbra (аз)
Публикувано23.08.06 21:30



Зависи при какъв си доктор отишла.
Имай предвид, че всеки лекар се чувства длъжен да каже нещо и да не се изложи по специалността си. А и да не си излъгана в очакванията си, той е реагирал като врачка от пл. Св. Неделя. - ооо, щом нямаш мъж, млада, здрава, права - ми да, то е съвсем ясно...
Я стига си се занасяла, ами наистина погледни назад и отчети съвсем точно какво си правила в последната година - къде е имало място за твоите, не желания, а потребности от сън, почивка, разнообразие, спокойствие, кога за последно си отпусна душата /без гвоздея адашката/, кога, като се видя с приятели, седя без да мислиш какво става вкъщи, кога спря поне за миг да влагаш останалото от себе си в работата, кога заряза всичко щото нямаше сили /трябва е една от най-страшните думи на земята/, кога се сети, че и ти си човек без да изпаднеш в понятното самосъжаление... И да не продължавам да ти изброявам всички тези неща, които са ми до болка познати, защото представляват живота ми в последните 20 години. Кога има време за себе си, без мисълта, че го отнемаш от другите, важните неща?
Емоционална нестабилност... Дрън-дрън та пляс... Ако преумората и изчерпването се наричат така - ок, ако преглъщането навътре в себе си на всички гадости носи това име - ок, ако несигурността за бъдещето през призмата на отговорността за детето изпълва това понятие - пак ок...
Значи щом докторът ти е уточнил проблема, ти го приемаш безпрекословно А ако предписаното лекарство - сексът те излекува, ми щом е лекарство, може и да е гадно, но трябва да се приема...
Направо ме разби...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Дааа, отново си права...нови [re: anbra]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано23.08.06 21:46



Абсолютно, даже! Нямам много лично време... Сигурно затова не си позволявам да мисля каква всъщност е причината да се дистанцирам от живота си така - гледам си детето, работата и това е! Някоя разходка, разговор със клиент, и понякога -вечерна програма, за 1-2 часа... И си права и за това, че през 30-40 минути звъня на майка ми, да питам как е детето, та то и излизането не става като хората... Но, трябва да намеря баланс, и да помисля и за себе си. Наистина, лекарствата не винаги са приятни, но щом доктора е казал

... Сигурно като отрасне малко детето ще е по-друго... Ще видим! Ама, как хубаво ми го написа...



Тема Re: Бе не искам да тенови [re: parvaty]  
Автор anbra (аз)
Публикувано23.08.06 22:00



плаша, ама много скоро няма да бъде различно - наистина тя ще расте, но и проблемите около нея ще се увеличават. Тъкмо ще си мислиш, че си ги поприключила - аууу, станала тийнейджърка и стой, та гледай... После и това ще преглътнеш - неее, идва ред на родителите...
Така че, не отлагай лечението много-много



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Дааа,нови [re: anbra]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано23.08.06 22:29



както казва един приятел "Трябва да се научиш, че твоите нужди са си твои, нейните (имайки предвид Ането) - нейни, и това, от което имаш нужда ти, трябва да намериш начин да си го намираш. Ти не я пренебрегваш, като излизаш, просто задоволяваш потребността си от социален контакт. Това по повод една вечеря, която все отлагах... Но, ще взема под внимание съвета ти.

Сега изчезвам, че дребното се събуди... Лека вечер!



Тема Нямах желаниенови [re: parvaty]  
Автор koм (новак)
Публикувано23.08.06 22:41



Имаше един период, в който нямах желание да потърся, после един период, в който имаше секс, но нямаше емоционална наслада, а само физическа. Бяха по-къси от твоите, но аз съм мъж все пак.
Според мен е нормално това, което ти се случва. Ти ще почувстваш кога му е времето. И като дойде - не му мисли много - и да не стане от първия път - пробвай пак - не си казвай "ето, пробвах - не става, значи секса не е за мен"



Тема Re: Един въпрос за секса?нови [re: parvaty]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано24.08.06 00:32



Шест месеца от фактическата ни раздяла въобще не се сещах за мъже. Работех като луда по 12-14 часа до пълно изтощение. В редките случаи, когато се сещах за тях, изпитвах желание да убивам. На въпроса дали ми се прави секс (директен или косвен) и досега отговарям, че предпочитам да го убия. Правя го много професионално и повече ме кефи като преживяване. Един секс колко се помни, а едно убийство не се забравя. Ако знаеш колко кръв се проля във виртуалното пространство! Ако знаеш колко мъже стресирах по малките часове на нощта. Сигурно съм изглеждала луда, но аз се забавлявах.
После се влюбих. Неподходящо, разбира се. Мина ми.



Тема Така, таканови [re: parvaty]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано24.08.06 00:40



Пациентката parvaty вече е за изписване, терапевтичният курс уеб-фантазии по метода Геврек даде ефект...пациентката се разбъбри и скоро ще вижда не само думите, но и зад тях


Отворен е широк фронт за други сладкодумници, въвличащи в откровения дори на принципа "опровергай", пациентката вече не търси финал, всъщност вече въобще не я интересува финалът, а само пътят, ваната, сексът Докторът вече дори смята, че parvaty е симулирала с цел да си вземе болнични!

Останалото да оставим на Божията воля.



Тема Re: Тоя приятелнови [re: parvaty]  
Автор anbra (аз)
Публикувано24.08.06 06:26



очевидно не е майка и понеже никога няма да бъде

няма как да разбере, че нейните нужди и потребности са и твои, докато твоите не са и нейни... Той просто ампутира действителността, за да снесе безспорната си, според него, теза.
Ей оттам идва разликата и разминаването.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Един въпрос за секса?нови [re: parvaty]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано24.08.06 10:31



Скъпа Парвати,
Не знам какво са ти писала до сега, после ще видя. Но наистина не мисля, че имаш проблем в секса. Ти си нежна и чувствителна жена и ми се струва, че поведението и усещанията ти са в реда на нещата.
Може да не звуча съвременно, но мен също сексът без чувства ме опустошава. Затова и не го правя. Предпочитам да си стоя без секс, отколкото да правя просто секс.
Съвсем нормално е да се чувстваш зле, когато усещаш, че някой мъж търси само това в теб, особено когато си все още наранена от скорошно разочарование. Съветът ми е да не се насилваш, всичко ще си дойде на мястото, когато се влюбиш и се влюбят в теб. А това ще стане неминуемо, колкото и невероятно да ти се вижда сега!
Има хора, за които чистият секс не носи радост. Живей в мир със себе си и всичко ще си дойде на мястото.



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Не си намерила човеканови [re: parvaty]  
АвторPaйнa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 14:20



Не може да се твърди, че ти трябва непременно секс след като не го желаеш. Аз имах силна връзка с един мъж- 17 години. Той почина при нещастен случай. три месеца след това бях между живота и смъртта и не си представях, че мога да бъда с друг, камо ли да се влюбя. На четвъртия месец срещнах един мъж, който го почувствах инстинктивно на физическо ниво и желание да бъда с него! Честна дума, тогава си мислех, че го вземам като лекарство за забрава и за връщане в живота. Вече 5 години съм с него, връзката ни е много силна! Различна е от първата , но не бих казала, че е по-лоша!
Така че , моят съвет е , не насилвай нещата. Ако нещо ще се случи , то просто се случва! Не си срещнала човека! А да се насилваш да правиш секс с някого само заради спорта е направо безумие! живей си живота1 Срещай се с приятели и чудото може да се случи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.