Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Е, хайде пак със тези плоски--- [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 23:53



Както вече казах - нищо неочаквано като реакция. Колкото моите аргументи са изсмукани от пръстите, толкова са и твоите. При подобни разсъждения си живейте с нощните смени, "приятелите", работата, командировките, мобилните телефони (това явно са ценностите за вас) и недейте да плачете за поредния си провален брак или връзка (нещо мимолетно и преходно, което може да бъде заменено с друго).



Тема Re: нали се сещаш... [re: Hell]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 23:59



Аз се сещам. ПО-важното е и други да се сещат.





Тема Re: Е, хайде пак със тези плоски--- [re: XAXO]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 00:00



Kaто е провален един брак, ОК...живи, здрави, изтупваш си прахта от раменете и продължаваш напред. Народ много, свят широк! Все пак сме граждани на планетата, нали?
А ти наистина много лично нещо го взе тоя проблем. Не се вживявай толкова!))





Тема Мерси , че ми разреши [re: XAXO]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.08.06 00:04



да си живея живота! Много си мил, ама моля те... нямаше нужда!



Ее-е-ех , Хахо...
В тази тема единствения дето плаче за нещо минало си ти.
Поне имай смелостта и пусни една собствена тема например:
"Защо жена ми провали брака ни, като отказа да промени себе си, за да ми е по-добре на мен и децата!"

Non nova, sed nove.

Тема Re: Мерси , че ми разреши [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 00:14



За плакането не позна, ама се чудя кой пуска теми за ревността

Явно нещо и теб те гризе, ама няма значение. Важното е да сме силни, самостоятелни, свободни и фин. независими. Да си живеем живота, както ни харесва и да прилагаме правилото "след нас потоп".



Тема пробвах [re: XAXO]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано21.08.06 00:17



и стана още по-зле.
Кътам си една малка травмичка от този период, та може би по този повод съм такъв песимист.

И честно казано не виждам голям смисъл да се заменя едно досадно задължение с друго също толкова досадно :)

Аз схващам какво се опитваш да ми обясниш, ама не съм сигурна, че ти ме разбираш добре. Хората правят промени в живота си в името на нещо по-добро. Сменят държавата, работата, средата си, учат нови неща... все с идеята, че това ще ги накара да се почувстват по-добре. Дали е адреналин, или човек просто няма шанс за оцеляване там, където е в момента... няма голямо значение.

Лично за мен... (понеже виждам, че се интересуваш

) семейството си беше досадно задължение от 15-тата до 18-тата ми година. Тогава ме интересуваха предимно приятелите, любовта и тръпката да живееш на бърза скорост . След това поживях една година със съквартиранти и на свобода и видях, че училището, съжителството и бачкането за насъщния са същата досада, като семейството . След това смених едното семейство с друго, колкото да разбера, че проблемът не се корени в хората около мен, а в мен . Винаги съм била добро дете и съм правила това, което се изисква от мен - и като дъщеря, и като съпруга, и като майка. Само едно не можах да се науча - да не плача, когато съм нещастна и да се усмихвам насила.

Откакто отказах да се вмествам в рамки, поставени ми от някой друг, нищо не ми е досадно. Усмихвам се на любимите си хора, на непознати, на врагове дори. Искрено и от сърце.

Ето, и ти се опитваш да ме вкараш в някаква рамка и се учудваш, че това не ме прави щастлива. Ами така е... колкото и красива да е тази рамка, аз картина, рисувана от някой друг, не искам да бъда .

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: Мерси , че ми разреши [re: XAXO]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 00:21



Афектиран си и изказванията са ти екстремни!
А това за "след нас потоп"...има известна доза истина...това си е чисто революционен подход, и определено се обръща хода на играта!))
Лично аз съм привърженик на радикалните постъпки, щото нали знаеш- То бива, то може...ама идва момент и ....)))





Тема Re: Мерси , че ми разреши [re: LlRA]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 00:30



Благодаря за оценката за афекта, ама това не е ли състояние, което продължава кратко


Ако имаш някаква идея как се лекува - казвай.



Тема Темата за ревността [re: XAXO]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.08.06 00:37



в един по академичен план е пусната по повод на тази тема тук
И няма никакви асоциации с личния ми живот.
Нито ме ревнуват, нито аз ревнувам... и сега и преди.
Не си познал, което пък МЕН изобщо не ме изненадва...



Non nova, sed nove.

Тема Re: Eфекта на афекта)) [re: XAXO]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 00:41



Просто сменяш каналите...елементарно))
Е сега се мотках по клуб "авиация", та като идея например един курс за пилотиране на Чесна))...задявка със стюардеса за теб...пилотите остават за нас))) Важното е да става непрекъснато нещо и да се случват разни случки...може и безобразни!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.