Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: защото нямам готов отговор [re: Hell]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 23:32




Права си. ;)



Тема Re: Психонасилие и закон [re: XAXO]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано20.08.06 23:34



Ба си и глупостта! Що да си сменя работата? В Бг да не би ей така да се намира престижна и добре платена работа? А да, не можеш да приемеш, че жената ще стои по-високо от тебе в социалната стълбица. И вместо да се понапънеш, решаваш да стъпчеш нея. И що да си сменя приятелите? Щото твоите са по-добри? Брей! Кой ги знае какви олигофрени са, ама нали са твои... Що не вземеш ти да си смениш, каквото там трябва да се сменя, пък тогава да диктуваш правилата?



Тема Re: Абе [re: jamie]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано20.08.06 23:36



Ами ако той не иска? Моят съпруг каза, че излишни средства за психолози няма. Аз имах желание да опитаме.



Тема Re: Психонасилие и закон [re: ariel$$]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 23:37



БА си мнението. Другото ще ти го спестя, да не се обидиш.



Тема Re: да [re: XAXO]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано20.08.06 23:38



Може ли да ми го обясниш малко по-подробно. Изхождай от факта, че не съм мазохист.



Тема мамка му! [re: XAXO]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано20.08.06 23:42



ти схващаш ли колко зле би трябвало да се чувства човек в собствения си дом, за да предпочита да ходи на работа?!

Чакай да се пробвам да ти го обясня с примерче...

Аз съм домошар човек. Обичам да си превръщам дома в крепост и да се крия там от досадния външен свят. Обичам да се занимавам с къщата си, обичам да ми е красиво, конфортно, да ставам късно, да не се напрягам много. Мразя командировките, спането в непознати хотели, работата с непознати хора и на чужди компютри. Мразя да правя добро първо впечатление.

И все пак в последните 3 години от брака си душата си давах да остана до късно на работа, да ме пратят някъде далеч от къщи, да се измъкна дори и до магазина или по някакъв друг повод... само и само да не се побъркам. И на мен ми липсваше внимание, усмивка, разбиране... ама не го получавах. Вместо това само искаха от мен - същите неща основно. Е как да дадеш нещо, което ти липсва?

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.


Тема Е, хайде пак със тези плоски--- [re: XAXO]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано20.08.06 23:43



извинения...
Като няма с какво друго да извиним ревността си и загубата на контрол над поведението си - търсим някой друг да обвиним а? Колко удобно!
Сега жената е виновна, че е ходила на работа, че има приятелки и мобилен телефон.... утре може да е виновна точно пък, защото не ходи на работа и е "мързелана" която само си седи у дома и говори по домашния телефон с майка си....поводи за недоволство много.

Извинението е като задник... нали знаеш.



И друго - кой си ти, да твърдиш, че нощните смени били излишни?
Нито и знаеш положението, нито професията , нито нищо...

Изсмукваш си аргументи от пръстите си, ама не помага, защото личния ти комплекс / или каквато там лична трагедия имаш/ изплува на повърхността на тази тема като бензин върху дъждовна локва...

А иначе съгласна съм с теб, че би било хубаво... направо мечта, ако с една усмивка и нежна дума можеха да се решат всички брачни проблеми.
Но живееш ли с комплексар/ка или болен от ревност човек - и на клоун да се обърнеш - пак няма да помогне.

Non nova, sed nove.

Тема Re: да [re: ariel$$]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 23:44



Може, ама да не занимаваме нежелаещите да разберат





Тема нали се сещаш... [re: XAXO]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано20.08.06 23:44



че за да се качи някой на твоята камбанария и да погледне оттам, първо трябва да е слязъл от своята



Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: мамка му! [re: Hell]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 23:48



Да беше пробвала да ги дадеш, поне да видиш дали няма да ги получиш.
Май ти не схващаш, че има точно обратния тип хора на теб. Такива за които приятелите и работата са всичко, а семейството е е дно досадно задължение, което винаги може да бъде заменено от друго такова. Или не искаш да схванеш. Може и да не искаш да си признаеш, че за определен период от живота си, си била точно такъв човек.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.