Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема да попитам:нови  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 14:30



ВСИЧКИ ли мъже изневеряват?и, аджеба, защо?сега не ми казвайте, че това вече е обсъждано!знам!и на други места съм чела по темата!ама нещо май не ми се вярва...наивна ли съм?или съм тъпа, та вярвам всеки път, че повече няма да ми се случи?егати!май съм абонирана за тая простотия!
най-вече не вдявам защо аз мога с един, а на него в никакъв случай не му стига една?и цинично ще обясня, че даже не правим тройка!егати!това някакъв неписан закон на съвремието ли е?а щом е неписан, явно е заразен...иначе не разбирам защо е така разпространен...
абе думата "моногамност" да не е обидна????





Тема Това е заложено в природата им!нови [re: ha2]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано15.08.06 14:54



Беше обяснено много хубаво в едно предаване точно по темата на "Дискавъри" - жените отделят една яйцеклетка, и носят плода 9 месеца. мъжете отделят с една еякулация милиони сперматозоиди, и могат да го правят (до определена възраст) по няколко пъти на ден. Целта е различна - нашата, като жени - да създадем гнездо и да осигурим самец, да го брани, тяхната, като мъже - да разпространят колкото може повече гени. И в природата е така - даже мъжките лъвове, когато завземат нов прайд лъвици, първата работа, която свършват, преди да оплодят лъвиците, е да убият малките лъвчета, родени от предишния самец. Така, че хилядолетия генетичен код не биха могли да се пренебрегнат, още повече във наши дни, когато думата морал е непозната, а ако кажеш "Аз съм моногамна", веднага те питат "Аууу, и как се лекуваш?"! Така, че не си единствена... Аз лично не вярвам някъде да съществува мъж, който никога да не е изневерявал на човека, с който е имал връзка, със или без да са имали документ. Но пък и, аз не драматизирам вече

Успокой се, приеми факта, че мъжете просто са такива, и се постарай да си намериш такъв, който ще е достатъчно потентен, та като ти кръшка, да не се отразява на вашата връзка. Не знам какво друго да ти кажа... Аз също скоро мислих по темата.



Тема И аз да те попитам!нови [re: ha2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано15.08.06 15:04



Питам в тоя клуб, питам вече три години, питам, ама никоя жена не ми отговаря!

Хайде теб да питам.

С кого изневеряват мъжете?



Тема Бля, бля! Пак започнахте да кудкудякате!нови [re: parvaty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано15.08.06 15:13



Хич не ми се обиждай!

Ама, колко пъти в тоя клуб приказваме едно и също? Абе, стига сте обобщавали, бре, хора!

"Аз лично не вярвам някъде да съществува мъж, който никога да не е изневерявал на човека, с който е имал връзка, със или без да са имали документ."

Ми, ако щеш вярвай! Твой проблем си е на кой Господ ще се кланяш! Ей, ме мен - НЕ СЪМ ИЗНЕВЕРЯВАЛ НА ЖЕНА СИ, ДАЖЕ И ДОКАТО СЕ РАЗВЕЖДАХМЕ. Макар че съм имал много възможности!

Хм, абе, пак питам! Абе, мъжете кого ебат, бе? С кого изневеряват, бе? Абе, почти всички ученички се чукат с женени мъже, пък после реват, че съпрузите им изневерявали! Абе, не е ли курвенска тая история?

Без извинение за езика и тона ми - писнали са ми таквиз изцепки, като вашите!

Десетки мъже познавам, които не си и помислят за изневяра, камо ли да я свършат тая работа. Това, че сте попаднали на неподходящи мъже - ваш проблем, ама недейте да ни слагате всички под един знаменател!

Здрави и весели!

Редактирано от ASSASSlN на 15.08.06 15:20.



Тема Re: И аз да те попитам!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 15:33



питай...дано отговора ми ти хареса повече :СИЛНО се надявам да изневеряват с дуги ЖЕНИ...обаче не е там работата.значи аз вече не истерясвам от такива случки.ама ми писна бе!то не че "бройката" ми е била голяма, ама който и да е бил в списъка, все е бил "уволнен" поради тази причина...какво му е лошото докато си с някого да си САМО с него?да бе, не казвам, че ще умрете заедно!ама докато сте заедно, защо да не сте само двамата?писва ти с него/нея, разделяте се и следва следващия/следващата.просто е.та ей тва се питам:защо не може двама да са само двама?
ASSASSlN, виж, аз не съм била в твойта лодка и това, че не си изневерявал ти прави чест.ама колко ли са като тебе?ми аз да ти кажа - не познавам такива!
и само за да съм още по-ясна:и другата е разведена и няма на кого да изневерява...



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано15.08.06 16:19



Гледай предаванията "Сблъсък" в неделя, бтв от 9 ч.
Примерно: "Има ли вечна любов" или любовта трае 3 години?





Тема Re: да попитам:нови [re: Гeвpek]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 16:34



това е нечовешки ранен час!


а да стана толкова рано и да видя, че няма даже три месеца "вечна" любов ще си е направо минавка...
други идеи?



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.08.06 16:46



Далеч не всички, но малцина от тях намират смисъл в това да не изневеряват.
Предполагам всеки мъж къта в себе си следния въпрос: "Защо пък трябва да правя секс само с една жена завинаги?". И след продължителна връзка мотивацията за това е все по-неубедителна. В крайна сметка, става дума само за няколко "влез-излез", нали? Защо тези няколко движения трябва да се приравняват с възвишените състояния на душата като любов, отговорност, съпричастие и пр. Предполагам такава е нишката на разсъждения, ако изобщо се разсъждава по въпроса.
Пък и да не говорим, че жените също изневеряват, притова не в скромни проценти.
Ако не се превръща правенето на секс с друг в свръхценност, е далеч по-приятно да се живее с даден човек. С една отрова в сърцето по-малко, така да се каже. Защото... я си представи само какво би било, ако можеше сексът да се осъществява само по силата на мисълта - гарантирано ще настане масов промискуитет. Твоят човек, само със силата на мисълта ще се съвокуплява едновременно със 77 девици от рая, без дори да е необходимо да се самовзриви в метрото. И със сигурност такива неща и сега стават дори в главите на най-моногамните мъже и жени, само дето ти не разбираш за тях.

Празнотата знаеш ли как се запълва??? С пълнота!!! - дирска мъдрост



Тема Защо само мъжете? [re: ha2]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано15.08.06 17:30



Като биологичен вид човекът е полигамен. Всичко е в реда на нещата. Изневяра няма. Това е.

Ревността е претенция за право на собственост над партньора, а изневярата е нарушение на това право. Т.е. - чиста имагинерия.

Щом толкова го дърпа, що пък наистина не му предложиш тройка? И не си помисляй за "Докато смъртта ни раздели"... Брррррр... колко злокобно, тръпки да те побият. Кой ли комплексиран некадърник го е измислил?....

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: да попитам: [re: Aйшa]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 17:32



пфу!цялата тая работа е ясна!ОБАЧЕ!като толкова искаш друг/а, що не си изнесеш свещения задник от тази връзка и да се приключи всичко на чисто?
и много моля, лафове от типа "първичен инстинкт" не ми ги доказвайте!все си мисля, че сме слезли от клоните...
то е ясно, че времето на "вярност до гроб" е отминало безвъзвратно.ама една коректност се търси!
и сигурно не ВСИЧКИ го правят, ама къде са другите?в музея?в казана - за сапун?или на самотен остров?някой да му знае координатите?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.