Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема да попитам:  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 14:30



ВСИЧКИ ли мъже изневеряват?и, аджеба, защо?сега не ми казвайте, че това вече е обсъждано!знам!и на други места съм чела по темата!ама нещо май не ми се вярва...наивна ли съм?или съм тъпа, та вярвам всеки път, че повече няма да ми се случи?егати!май съм абонирана за тая простотия!
най-вече не вдявам защо аз мога с един, а на него в никакъв случай не му стига една?и цинично ще обясня, че даже не правим тройка!егати!това някакъв неписан закон на съвремието ли е?а щом е неписан, явно е заразен...иначе не разбирам защо е така разпространен...
абе думата "моногамност" да не е обидна????





Тема Това е заложено в природата им!нови [re: ha2]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано15.08.06 14:54



Беше обяснено много хубаво в едно предаване точно по темата на "Дискавъри" - жените отделят една яйцеклетка, и носят плода 9 месеца. мъжете отделят с една еякулация милиони сперматозоиди, и могат да го правят (до определена възраст) по няколко пъти на ден. Целта е различна - нашата, като жени - да създадем гнездо и да осигурим самец, да го брани, тяхната, като мъже - да разпространят колкото може повече гени. И в природата е така - даже мъжките лъвове, когато завземат нов прайд лъвици, първата работа, която свършват, преди да оплодят лъвиците, е да убият малките лъвчета, родени от предишния самец. Така, че хилядолетия генетичен код не биха могли да се пренебрегнат, още повече във наши дни, когато думата морал е непозната, а ако кажеш "Аз съм моногамна", веднага те питат "Аууу, и как се лекуваш?"! Така, че не си единствена... Аз лично не вярвам някъде да съществува мъж, който никога да не е изневерявал на човека, с който е имал връзка, със или без да са имали документ. Но пък и, аз не драматизирам вече

Успокой се, приеми факта, че мъжете просто са такива, и се постарай да си намериш такъв, който ще е достатъчно потентен, та като ти кръшка, да не се отразява на вашата връзка. Не знам какво друго да ти кажа... Аз също скоро мислих по темата.



Тема И аз да те попитам!нови [re: ha2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано15.08.06 15:04



Питам в тоя клуб, питам вече три години, питам, ама никоя жена не ми отговаря!

Хайде теб да питам.

С кого изневеряват мъжете?



Тема Бля, бля! Пак започнахте да кудкудякате!нови [re: parvaty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано15.08.06 15:13



Хич не ми се обиждай!

Ама, колко пъти в тоя клуб приказваме едно и също? Абе, стига сте обобщавали, бре, хора!

"Аз лично не вярвам някъде да съществува мъж, който никога да не е изневерявал на човека, с който е имал връзка, със или без да са имали документ."

Ми, ако щеш вярвай! Твой проблем си е на кой Господ ще се кланяш! Ей, ме мен - НЕ СЪМ ИЗНЕВЕРЯВАЛ НА ЖЕНА СИ, ДАЖЕ И ДОКАТО СЕ РАЗВЕЖДАХМЕ. Макар че съм имал много възможности!

Хм, абе, пак питам! Абе, мъжете кого ебат, бе? С кого изневеряват, бе? Абе, почти всички ученички се чукат с женени мъже, пък после реват, че съпрузите им изневерявали! Абе, не е ли курвенска тая история?

Без извинение за езика и тона ми - писнали са ми таквиз изцепки, като вашите!

Десетки мъже познавам, които не си и помислят за изневяра, камо ли да я свършат тая работа. Това, че сте попаднали на неподходящи мъже - ваш проблем, ама недейте да ни слагате всички под един знаменател!

Здрави и весели!

Редактирано от ASSASSlN на 15.08.06 15:20.



Тема Re: И аз да те попитам!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 15:33



питай...дано отговора ми ти хареса повече :СИЛНО се надявам да изневеряват с дуги ЖЕНИ...обаче не е там работата.значи аз вече не истерясвам от такива случки.ама ми писна бе!то не че "бройката" ми е била голяма, ама който и да е бил в списъка, все е бил "уволнен" поради тази причина...какво му е лошото докато си с някого да си САМО с него?да бе, не казвам, че ще умрете заедно!ама докато сте заедно, защо да не сте само двамата?писва ти с него/нея, разделяте се и следва следващия/следващата.просто е.та ей тва се питам:защо не може двама да са само двама?
ASSASSlN, виж, аз не съм била в твойта лодка и това, че не си изневерявал ти прави чест.ама колко ли са като тебе?ми аз да ти кажа - не познавам такива!
и само за да съм още по-ясна:и другата е разведена и няма на кого да изневерява...



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано15.08.06 16:19



Гледай предаванията "Сблъсък" в неделя, бтв от 9 ч.
Примерно: "Има ли вечна любов" или любовта трае 3 години?





Тема Re: да попитам:нови [re: Гeвpek]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 16:34



това е нечовешки ранен час!


а да стана толкова рано и да видя, че няма даже три месеца "вечна" любов ще си е направо минавка...
други идеи?



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.08.06 16:46



Далеч не всички, но малцина от тях намират смисъл в това да не изневеряват.
Предполагам всеки мъж къта в себе си следния въпрос: "Защо пък трябва да правя секс само с една жена завинаги?". И след продължителна връзка мотивацията за това е все по-неубедителна. В крайна сметка, става дума само за няколко "влез-излез", нали? Защо тези няколко движения трябва да се приравняват с възвишените състояния на душата като любов, отговорност, съпричастие и пр. Предполагам такава е нишката на разсъждения, ако изобщо се разсъждава по въпроса.
Пък и да не говорим, че жените също изневеряват, притова не в скромни проценти.
Ако не се превръща правенето на секс с друг в свръхценност, е далеч по-приятно да се живее с даден човек. С една отрова в сърцето по-малко, така да се каже. Защото... я си представи само какво би било, ако можеше сексът да се осъществява само по силата на мисълта - гарантирано ще настане масов промискуитет. Твоят човек, само със силата на мисълта ще се съвокуплява едновременно със 77 девици от рая, без дори да е необходимо да се самовзриви в метрото. И със сигурност такива неща и сега стават дори в главите на най-моногамните мъже и жени, само дето ти не разбираш за тях.

Празнотата знаеш ли как се запълва??? С пълнота!!! - дирска мъдрост



Тема Защо само мъжете?нови [re: ha2]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано15.08.06 17:30



Като биологичен вид човекът е полигамен. Всичко е в реда на нещата. Изневяра няма. Това е.

Ревността е претенция за право на собственост над партньора, а изневярата е нарушение на това право. Т.е. - чиста имагинерия.

Щом толкова го дърпа, що пък наистина не му предложиш тройка? И не си помисляй за "Докато смъртта ни раздели"... Брррррр... колко злокобно, тръпки да те побият. Кой ли комплексиран некадърник го е измислил?....

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: да попитам:нови [re: Aйшa]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 17:32



пфу!цялата тая работа е ясна!ОБАЧЕ!като толкова искаш друг/а, що не си изнесеш свещения задник от тази връзка и да се приключи всичко на чисто?
и много моля, лафове от типа "първичен инстинкт" не ми ги доказвайте!все си мисля, че сме слезли от клоните...
то е ясно, че времето на "вярност до гроб" е отминало безвъзвратно.ама една коректност се търси!
и сигурно не ВСИЧКИ го правят, ама къде са другите?в музея?в казана - за сапун?или на самотен остров?някой да му знае координатите?





Тема Re: Защо само мъжете?нови [re: Chromanin]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 17:34



не съм споменала "ревност"!
а за тройката...ами аз не искам да участвам.може би не с друга жена...а той с мъж май няма да се съгласи





Тема Верно, не синови [re: ha2]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано15.08.06 17:42



Просто нещата са свързани.

Запитай се какво е твоето участие в процеса. Никога няма само един виновен. Ако смяташ за подходящо, поговори и с него. От позицията "какво не намираш в мен", не "какво намираш в нея".

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Верно, не синови [re: Chromanin]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 17:56



иначе ще попитам:защо трябва да се прави секс по време на връзката с друг/а?да повтарям ли, че ми е ясно, че няма да сме вечно заедно?но докато сме заедно защо не сме само двамата?ей на това ми дай отговор!
а че ми липсват много неща - естествено е!все съм забелязала, че съм простосмъртна...
ако искаш друг/а, можеш да прекратиш връзката и да започнеш нова/или не/ на чисто!



Тема Момиче, не знамнови [re: ha2]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано15.08.06 18:08



Питай него. Може би му харесва да е с теб, и да не иска да се разделяте. И все пак да си го дърпа настрани. Въпрос на избор.

А ти защо толкова държиш да сте САМО двамата? Ами ако това да е с другата макар и само понякога и само за малко е цената да продължи да е с теб?

Ти на кое държиш повече - да сте заедно или да си единствена?

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Момиче, не знамнови [re: Chromanin]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано15.08.06 18:14



Ами това е проблема, че не са "заедно".

Редактирано от ariel$$ на 15.08.06 18:15.



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.08.06 18:44



Не вярвам в първичния инстинкт извън фъртуните, които настават по време на любов.
През останалото време всичко е въпрос на стратегия за запазване на сигурността (разбирай - на интересите). А какво е тя? Нахранени, наспани, заможни и... несамотни. Дотук всичко е проза, но ние имаме нужда и от малко вариете в този скучен и предсказуем живот. У всеки човек в известна степен детето не е умряло и у него все още тупка нуждата да поиграе, да се позабавлява.
И след като успешно си си осигурил/а № 1, 2, евентуално 3 и 4 с един човек, защо да не сe пошляеш малко и на базара на достъпните удоволствия?
Но от друга страна, защо да жертваш сигурността си за това?

Много неромантично, но факт.
Интересът е по-важен от романтиката.

Празнотата знаеш ли как се запълва??? С пълнота!!! - дирска мъдрост



Тема Re: да:нови [re: ha2]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано15.08.06 19:59



Какви други, ония ли?
-> на оня свят



В тоя свят е така.



Тема Re: И аз да те попитам!нови [re: ASSASSlN]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 20:05



Ето, ASSASSIN, отговор на жена: Колкото и да е странно, но аз съм напълно съгласна с теб-преживяла съм го като съпруга. Съгласна съм за ученичките и за останалите, чиято цел е да завъртят главата на един мъж / особено ако той има известно положение, бизнес и пари/, независимо дали има жена и деца. Използват всякакви средства-от откровена покана и предизвикателство, до демонстрация на слабост, безпомощност и самота с цел да се предизвика съжаление /колкото и парадоксално да звучи/. Съгласна съм обаче и с останалите-на мъжете малко им трябва, не мислят, че ще наранят човека до себе си, после съжаляват..., но зъщо пък да не покажат, че още ги бива и т.н., абе откровено казано-мислят с "оная си работа". С главата си почват да мислят впоследствие, когато осъзнават истинските ценности. Понякога, обаче, тогава вече е късно. Изневярата била от любов-каква любов, какви пет лева-отдавна вече не сме ученици. Всичко е въпрос на чувство за отговорност. Е, може да има и любов, и компромиси, и грешка, и прошка, и съжаление и т.н. Животът, обаче, е много кратък, за да го пропиляваме и да нараняваме човека до себе си,

. Нека просто да бъдем щастливи-кой както го може и кой както го разбира, но не за сметка на другите.



Тема Re: И аз да те попитам!нови [re: жeнa]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 20:11



Браво доста кратко и ясно казано, но ...какво става с превенцията???
Не чувам никакви съвяети за това....
Анализа посфактум е по лесен от превенцията...



Тема Re: И аз да те попитам!нови [re: Dany]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 20:16



Няма съвети, защото няма превенция. Никой не е застрахован, нито от грешки, нито от любов. Никой не е безгрешен, но и никой не е светец, за да прощава вечно. Нямам отговор. Може би ти имаш?





Тема Re: Момиче, не знамнови [re: Chromanin]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 21:18



това, което ще кажа е лично мое мнение и не ангажирам никого с него.така го разбирам.ще съм доволна да си променя мнението :))
виж,голяма съм и незнам защо не вярвам в любовта.особено тая - от книгите и филмите.сигурно е много омагьосващо да си замаян и да не се сещаш за първото и второто си име/фамилията я пише на входната врата/!обаче днес това го няма.отминало е.като перуките с пудра,като кринолините и златния век на симеон...няма го!
и какво остава при една връзка м/у двама?коректност,уважение и подкрепа в кофти ситуации.за подкрепата - това важи в истинските, "вечни" връзки от повече от три месеца.уважение - ок.ама и данъчните ме уважават.и комшиите ме уважават...демек - нищо уникално няма в това.остана коректност.и тъй като всичко останало се отнася за вече установени връзки, значи "коректността" засяга всички връзки.и ако разнообразяваш населението м/у чаршафите, въпреки нежеланието на партньора, питам какво значи коректност?не си делим сметките за тока и не търся финансова коректност!искам да не се чувствам като на "втори трудов договор"!
п.п.за да искам да съм С него,нека да пробва да бъде САМО с мене.не съм чак такова наказание!
егати!толкова ли е сложно???





Тема Отговор нямам, но пак имам въпросинови [re: жeнa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 08:02



1. Ти, като ученичка, правила ли си секс със семейни мъже?

2. Изневерявала ли си на съпруга си?

---------------

Най-добре ще е да отговориш с "Да" или "Не". Отговорите ти ми трябват за социологическото ми проучване...



Тема Re: да попитам:нови [re: Aйшa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 08:13



Далеч не всички, но малцина от тях намират смисъл в това да не изневеряват.
Предполагам всяка жена къта в себе си следния въпрос: "Защо пък трябва да правя секс само с един мъж завинаги?". И след продължителна връзка мотивацията за това е все по-неубедителна. В крайна сметка, става дума само за няколко "влез-излез", нали? Защо тези няколко движения трябва да се приравняват с възвишените състояния на душата като любов, отговорност, съпричастие и пр. Предполагам такава е нишката на разсъждения, ако изобщо се разсъждава по въпроса.
Пък и да не говорим, че мъжете също изневеряват, притова не в скромни проценти.
Ако не се превръща правенето на секс с друг в свръхценност, е далеч по-приятно да се живее с даден човек. С една отрова в сърцето по-малко, така да се каже. Защото... я си представи само какво би било, ако можеше сексът да се осъществява само по силата на мисълта - гарантирано ще настане масов промискуитет. Твоят човек, само със силата на мисълта ще се съвокуплява едновременно със 77 девици от рая, без дори да е необходимо да се самовзриви в метрото. И със сигурност такива неща и сега стават дори в главите на най-моногамните жени, само дето ти не разбираш за тях.



Тема Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: ha2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 08:25



Защо за една лъвица се бият поне три лъва?

---------------

Нищо лошо няма в това да участваш в тройка. Какво лошо има? Разнообразие. Пробвал съм. Няма лошо! Вервай ми!



Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано16.08.06 09:21



добро утро!ми незнам защо три лъва се бият за една лъвица...не съм ги питала, ама се съмнявам, че ще събера и толкова смелост де...


при кокошките - информацията ми с три грама повече.преди много години баба ми на село казваше: "от петела почти няма файда"!а на мен ми проваляше късното спане през летните ваканции...така че има някакво обяснение защо петела е само един на много кокошки/и слава богу де!/.обаче аз ще ти намекна - не съм кокошка.поне снасянето на яйца не ми е в природата...и еквивалент между животинския и нашия живот ВЕЧЕ почти няма!говоря за мен - хомосапиенс ж.р. и такива, като теб - хомосапиенс м.р.



Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано16.08.06 09:23



и за тройките : казах, че може би ще ми хареса, но с преобладаващо мъжко присъствие.
така че и там консенсус - ниц.....





Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 10:20



Напоследък доста мислих по темата... Надявам се, че не всички мъже, както и не всички жени са в тази група. За съжаление повечето са в кюпа на полигамията. Може много научни обяснения да се дадат, психолози и антрополози могат да пишат трудове и дисертации по темата и да си изкарват хляба. Според мен сами си усложняваме живота и си опъваме нервите. Когато ни се случи да бъдем наранени, се поддаваме на вътрешните си червейчета и дяволчета, които ни казват, че не сме толкова съвършени, колкото ни се иска. Защо в този момент забравяме, че няма съвършен и идеален човек... На мен изневярата от негова страна не би ми пречила, ако не се опита да потъпка мен като личност. Трябваше да се напия, трябваше да се метна в друго легло и аз, чак тогава трябваше да осъзная, че сама съм допуснала да ме направи сива и безлична мишка... Е, друга съм вече, не ми пука с коя спи, щом му харесва повече и му доставя повече удоволствие да е така, но ако реши да се връща в къщи, трябва да си промени коренно поведението към мен, лично към мен. Нямам намерение да се питам повече, защо мъжете не могат да са само с една жена, нямам намерение повече да си хабя времето и нервите с техните особи в това отношение. Могат да бъдат сменявани по същия начин - има ги достатъчно

И изобщо какво значение има с кого са се изчукали, ако ти дават всичко на теб? Защо пък да не им дадеш малко възможност да погъделичкат нарцисизма си?!



Тема Re: И аз да те попитам!нови [re: ha2]  
АвторЛyдa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 10:28



Ако, когато си с някой, си само с него, докато срещнеш друг се получава "дупка". :)



Тема Re: Отговор нямам, но пак имам въпросинови [re: ASSASSlN]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 11:31



Разбирам те и си прав, но какво става когато жените пораснат и поумнеят а мъжете не....



Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: ha2]  
Авторistina (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 11:44



Ха така, мойто момиче.И аз докато се терзаех и се правех на любовница на този, който ме наранява вече 18 години и ми изневерява, и ме тъпче, и ме предава, ме потърси мъжът на най-добрата ми приятелка.Нашата история е много завъртяна и не искам да Ви занимавам точно в тази тема.
Тук ме смая аргументът, с който той подходи:"Ти държиш на жена ми, като на приятелка и не би и причинила болка. Тя е най-важна за мен и не бих и причинил също болка.Аз съм моногамен в отношенията си към нея,но Мъж съм и не бих си позволил еднообразие в секса. Следователно, ако го направя е най-добре с тебе".
Е, няма да ви кажа дали се отзовах, но примерът е крещящ.



Тема Re: Отговор нямам, но пак имам въпросинови [re: ASSASSlN]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано16.08.06 12:01



1. Като ученичка не съм правила секс нито със семейни, нито с несемейни мъже.
2. Не, не съм изневерявала на съпруга си.

Tова гаранция ли е, че няма да ми се случи? Чудя се само защо 'влез-излез' не се прави при пълна дискретност, така че никой да не разбере, а се бие тъпана.



Тема Хиии, не се заяждай с мен! Явно е, че не си минови [re: Dany]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 12:06



сърбала попарата!



Значи, жените за да поумнет и за да пораснат, се чукат с женени мъже. Еее, ами като се омъжат тия жени, нека да имат милост към ученичките и да оставят мъжете си да си ги чукат на воля. А? Нали тези ученички трябва да пораснат и да придобият опит и да узреят!

Ъ? Що пищите, че мъжете изневерявали? А? Вие ги предизвиквате, вие си разтваряте краката, пък после...



Тема Дискретност, а?нови [re: ariel$$]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 12:16



Че ако не разбере целия свят (с изключение на съпруг-ът/ата) каква е ползата???

Я, честно ми кажи, случвало ли ти се е някоя твоя приятелка да ти признае, че е имала любовно преживяване. Не със съпруга си, де...





Тема Re: Дискретност, а?нови [re: ASSASSlN]  
Авторistina (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 12:50



Ариел може да не ти признае, но аз веднага-ДА!Точно оттогава моята приятелка е наистина такава.И тя видя какво представлява и на какво е способен моят мъж-еблъо. Това не всичко. Тя ме накара да се оттърся от заблудите и да се преоткрия.Изкара ме от къщи и ме поведе по магазини на първо време да си сменя гардероба, а после и мисленето.Та, за нейният мъж става дума по-горе.



Тема Забрави занови [re: ha2]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.08.06 14:05



книгите и филмите. Това са комерсиални глупости, с които ни тъпчат главиците толкова отрано, че ги приемаме за единствена истина. Замайването и то е само за пубери, дето още нищо не знаят за живота и вярват в (празни) приказки.

Вярваш или не вярваш, любовта съществува, всички я носим в себе си и за да я изпитаме е необходимо единствено да я отдадем. Изцяло и безусловно, без да очакваме нищо в замяна. Ако успееш, ще можеш да живееш с любимия човек все едно живееш със себе си. Спокойно и хармонично, без драматични изпълнения, без страдание, без сълзи и сополи като в латино сериал.

А ти ми говориш за връзка, коректност... Това какво е, бизнес отношения по Закона за Задълженията и Договорите? За каква изневяра приказваш? Ако се е подписал под условията на договора, можеш да му търсиш отговорност. Ако не - пропускът си е твой, отебавай го и си търси друг, и си отваряй очите...

Как може човек да изневери на някого, когото не обича? Какви са тия глупости?...



Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: istina]  
Автор albi_rijav_kotarak (член)
Публикувано16.08.06 15:41



Като следя логиката на разсъжденията-отдала си се





Тема Re: Дискретност, а?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 16:41



Не една приятелка ми е споделяла, че е имала "забежка", една пък вече почти 4 години си поддържа любовна връзка с колега-женен. През това време на него му се роди детенце от съпругата. Тя пък е с две деца от съпруга си. Второто сега стана на 4-ри, т.е. любовната й връзка започва през бременността... Има, да, обаче също така и то много голям процент от приятелите ми мъже поддържат и любовници или правят забежки за по нощ-две, или командировъчна екстра, или приятелство със сексуален елемент... Както и да се казва, факт! Моногамията е от изключенията. Никого не упреквам в това и собствения си съпруг също, но той ме упреква, че съм го направила и не било същото... Кажи ми ти за аршините, с които се мери според гледната точка...



Тема Re: Отговор нямам, но пак имам въпросинови [re: ASSASSlN]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 16:49



Със съпруга ми сме гаджета от гимназията - това беше доста отдавна. Той е първият и единствен мъж, с когото съм правила секс въобще. Не че не съм имала други предложения и възможности дори и сега - изглеждам доста добре. Сигурно звуча като изкопаемо

. Това патология ли е? Аз също му бях първата. Всъщност не съм сигурна, че ми е изневерил. Следващият въпрос ще бъде - какво правя в този клуб? Опитвам се да спася брака си, опитвам се да разбера защо хората се развеждат и какво става след това. Освен това аз също не вярвам в голямата любов като заслепяващо чувство. Има ли такава? Има разум, приятелство, отговорности, съпричастност. Но сексът не може да бъде само механичен и само спорт- все пак е нужно някакво чувство.
Ето, ASSASSIN, отговор на въпросите ти - два пъти "не". Ти можеш ли да отговориш на моите?
И какво е това проучване-по-добре не ме включвай в него-ще ме обявят за луда



Тема Re: Дискретност, а?нови [re: ASSASSlN]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано16.08.06 17:00



Да, една. Имаше проблеми в работата и смяташе, че ще ги оправи като преспи с прекия си шеф. Беше хванала съпруга си в изневяра и това беше хем отмъщение, хем уреждане на собствените й проблеми. Накрая пак напусна, а със съпруга й са нещо като съквартиранти.
Принципно не обичам да слушам любовни истории, а и аз самата не обичам да споделям. Ве пак ядем далеч по-есто, но не го обсъждаме, нали?



Тема тъжно...нови [re: Finch!]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 17:01



... и вярно!
На мен изневярата от негова страна не би ми пречила, ако не се опита да потъпка мен като личност. Трябваше да се напия, трябваше да се метна в друго легло и аз, чак тогава трябваше да осъзная, че сама съм допуснала да ме направи сива и безлична мишка...

Не, не говоря от собствен опит - аз, дори и не разбрах за изневарата на моя бивш навреме. Иначе щях да му изневеря още докато бях свежа, сладка, пълна с енергия и забавна мадама...ей така.. за да му го върна и да се върна в собствената младежка и " немайчинска" си кожа.
/ сега когато съм ОТНОВО

- свежа, сладка, пълна с енергия и забавна мадама... виждам, че И ТОВА не би ми помогнало в онази ситуация - той просто имаше нужда да ме смени с някоя - практически без значение коя/

Обаче знам, толкова МНОГО чужди истории с този елемент в разказа....
За мен това е достоверно и ако има новаци в този клуб - нека обърнат внимание на горенаписаното с червени букви.

Non nova, sed nove.

Тема Re: тъжно...нови [re: MamaNetty]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 17:19



докато не го осъзнаеш, не можеш да се възродиш и да продължиш... Знаеш ли, в момента ми е тъжно само за това, че ми трябваше много време, за да стигна до това, съжалявам за загубата на време и безмислието си, но пък съм отново изпълнена с енергия





Тема Аршинът е следния:нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 17:20



- Жено, когато аз еба - ебем НИЕ! Когато теб ебат - ебат НАС. Следователно, аз мога да я върша тая работа, с цел - издигане на авторитета на семейството ни, но ти - НЯМАШ право!





Тема Мога да ти отговоря на въпросите!нови [re: жeнa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 17:27



И не само на тия въпроси, които ми задаваш сега, а ще ти отговоря и на въпросите, които изобщо не предполагаш, че ще си зададеш утре-вдруги ден.

Само при едно положение! Искрено и лично да стане това, което ще рече, че поне можеш да се регистрираш и да ми пратиш бележка.

Здрава и весела!



Тема Господи...нови [re: istina]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 17:27



... ако цялата тази ситуация, която описваш между вас четиримата/ тоест петимата/ е вярна---- ТИ си НАЙ-нещастната клубарка от всички пишещи тук!

Не те знам що за акъл имаш в главата си, що за морал в сърцето си, нито какво ти е останало от опърпаното ти его и колко "празна" се чувства вагината ти последните години, но ако ти си правила секс със съпруга на приятелката си, докато тя те е спасявала в мислите си и реално в ежедневието от депресията след един развод...еххххххх нещастница жалка...нима си толкова глупава да повярваш псевдологиката в думите на един семеен мъж, ПРОСЕЩ секс???
Ти наистина си глупава и без каквото и да е самочувствие - друго обяснение няма!
Като толкова му се е искало разнообразие нима е трябвало да тръгне по пътя на най-малкото съпротивление - да чука първата разведена жена, която му е най-близо - приятелката на жена му?
Ами да... мекото на хляба.. що да се труди.. що да си поема рисковете за приключението, както би ги поел един мъж с "пълни топки" и смелост в сърцето ?!
Пък и от приятеля си е знаел, че обичаш да се държиш като курва.. какво по-лесно.... уф ,че гнус...

Но ТИ , кажи ми ТИ, защо си легна с него? / не отричай че си го направила - иначе нямаше да изтипосаш цялата история тук!!!/
Оная ли работа му беше незаменима? Или акъла и сексапила - нечувани..?

Ха... ти явно не познаваш мъжете, въпреки личната си бройка - просто защото не си познавала нито един мъж с характер и самочувствие!
Нито един свестен и наистина надарен мъж!
Нима трябваше да си легнеш точно с мъж, чиято жена ти е помогнала, пренебрегвайки себе си?

Светът е пълен с ебливи и свободни мъже, пък дори ебливи и женени мъже......толкоз ли ти е слаб ангела, че да не мога да откажеш едно "вън вътре"...пфу!
Ако си го направила..., ако си правила секс с този човек, независимо от аргументацията му - НИЩО няма да те измие - това наистина е кален грях!
И ти го казва жена, която много е грешила... но чак дотам... еба си простотията, комплексарщината и недоимъка на сексапил!!
Ти ще ме научиш да псувам...гадост...



Аман, от жени, които не знаят как да кажат - не!
Аман, от жени които не знаят кога и с кого да кажат - да!

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 16.08.06 17:31.



Тема Re: Хиии, не се заяждай с мен! Явно е, че не си минови [re: ASSASSlN]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 17:31



Bratle ne se gaziraj:
1. Njamam kirilica

;
2. Az sum muj za sujalenie ot tezi koito veche sa zaburkali kashata
3.Ne e vinoven tozi kojto dava banicata a tozi kojto .........
4. Mislja che w igrata e i serioznata razlika w kolichestwenite harakteristiki(injener. mejdu polowete i lipsata n komunikacija tja puk porodena ot strah ot istinata...........



Тема Re: Аршинът е следния:нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 17:32



Ами тогава се радвам, че са ни ... НАС! Авторитета сам да си го сложи ... и да се разкара щом не може да има елементарно чувство на отговорност и уважение към мен. Забележи КЪМ МЕН, не към детето или семейството или себе си! Ако можете това да запомните мъжете, ще си спестите много нерви и главоблъсканици...



Тема Маме, слънчасала си!нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 17:48



Един път едно приказваш, един път - друго, един път приказваш, че няма нищо лошо в 4Б, сега - нападаш...

----------

Кво става стеб? Ще те бракуваме ли?

В смисъл - ще те омъжваме ли?





Тема Оти сенови [re: MamaNetty]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.08.06 18:02



косиш, като че ти мине?

Така решила жената, така направила. Проблемът си е неин (ако изобщо й е проблем...), последиците също. Свиркай си



Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема МОЛЯ МОЛЯ!!!нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 18:28



Ти си слънчасалия!
Тук просто не иде изобщо реч за изчистения 4Б секс!
Или и ти се правиш на глупав?
Ти що не си легна с някоя приятелка на жена ти, ей така...
Колкото и да ти е трудно да си намериш подпходяща партньорка - ти опитваш, бориш се... купуваш цветя и оголваш сърцето си за всяка нова среща!
Ти продължаваш да търсиш НА ЧИСТО?!
Или поне на чисто от ТВОЯ страна!
Има разлика!!!

Non nova, sed nove.


Тема не... засега съм му отказала ..нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 18:36



и на 4-тото предложение за брак и на диамантения пръстен / преди бяха обици.. чакам да станат комплект..хе...

/

Няма да се омъжа - не се чувствам готова още, Асасине!
Копнея да сме само гаджета, а отскоро - романтични годеници...
Да...знам, че ще ме скастриш сега...
Че какъв годеник ми е той като ми го вкарва 3-4 пъти на нощ..., сутрин му правя палачинки, а той чисти котешката тоалетна, на обед ме взема от работа и ходим по да търсим разни строителни неща за ремонта на дома, а вечер в ресторанта си говорим само за това как дъщерята расте и трябва вече да я пазим от разни млади нехранимайковци .. а нощем пак - 3-4 пъти секс и към 5часа сутринта обсъждане как ще умрем заедно и ще ни погребат в общ гроб...
Да, ама не!
Докато една жена не каже че иска - не става!

Още не съм му съпруга.. има още да подвизи да извърши в моя чест!
Само гаджета сме и туй то!

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 16.08.06 18:53.



Тема Ох...нови [re: Chromanin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 18:46



...ти си клубния мъдрец след Райън, ша знайш!
Да ти имам чувството за мярка!



Но си прав... мога ли да го отрека! Нейните камъни - по нейната глава, АКО го е направила...

Аз и не се кахърях всъщност.. просто ме беше гнус да прочета това тук...
Може би, защото за мен клубарите не са имагинерни същества - реални са!

Знам - виждала съм още по-гнусни изневери и тъпи почесвания по наболите пъпчици на инстинкта, но глупостта, мързелът и липсата на личностни критерии в избора на партньор за секс - винаги ме покъртва ...

Защо като си купуваме храна - избираме и от къде,за колко пари и с каква хранителна стойност да е.. че и диетата си съобразяваме, витамините минералите и прочие..., а като трябва да се изчукаме - посягаме към първия срещнат образ - най често в кошницата на съседа!
Мързел и липса на хоризонт - това е!




Non nova, sed nove.

Тема Някой трябва да ти обясни разликата между секса инови [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано16.08.06 19:01



ебането, вдигането на крака и т.н.... Ама, понякога здраво изпростяваш... Изчетох доста от темата, за да разбера настроението ти, но то е каквото всеки пък - ЕДИНСТВЕНО ТВОЯТА ГЛЕДНА ТОЧКА Е ПРАВИЛНАТА. Е, не се чуди после, защо никой не се регистрира и не ти праща лични бележки. А, и си извади главата от пясъка - ТИ може да не изневеряваш, АЗ също не изневерявам -когато има на кого, но пък, повечето хора изневеряват. Аз пък тебе не те познавам, но от мъжете, които познавам, няма моногамен или неизневерил поне веднъж на жена си. Това е! Констатация, факт. Не виждам защо се засягаш и как точно те обидих. Хайде, отпусни се, вземи си горещ душ, и - във леглото. Имаш нужда от почивка





Тема Не съдете,нови [re: MamaNetty]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.08.06 19:08



защото ще бъдете съдени.

Човек не може да надскочи себе си. Изявяваме се в рамките на постигнатото. Освен това в една по-широка перспектива лошо и грешно няма. Всичко, което казваш, са твои оценки. Ако промениш отношението си и нещата ще се променят



Преди да посегнеш за камък помисли дали всъщност ти не си Мария Магдалена

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Някой трябва да ти обясни разликата между секса инови [re: parvaty]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 19:45



Само едно не ми е ясно. От къде разбирате всичко това за хората които познавате? Не знам колко пъти вече чета из нета "Всички които позванава изневеряват". Абе вие с всичките си познати ли обсъждате сексуалния си живот и дали и кой е моногамен?
Чудя се просто. Аз признавам, че идея си нямам за хората които познавам. Тоест, като изключим тези, които си признават на всеослушание и подозренията за тези които са ми се предлагали. Ама чак пък всички ....



Тема Re: Верно, не синови [re: ha2]  
Автормoми4eнцe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 21:39



защото примерно ти си му малко поомръзнала, но пък си му сигурна...
Нека си поиграе с другата а ако ни6то не излезе...голяма работа - нали има теб:)

нещо такова може би:)))
знам ли...не съм мъж все пак:)



Тема Хайде... я пак прочетинови [re: Chromanin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 21:47



какво съм споменала за себе си в постинга!!
Аз също съм спала с женени мъже, макар и да съм се опитвала да го избягвам и съм успявала в голям процент от случаите...
Но не съм света вода ненапита в никакъв случай!

И не хвърлям камък - хвърлям огледало.

Разликата е, че тук не става дума просто за женен мъж - а за съпруга на приятелката и! При това не каква да е приятелка...
Пък и доколкото прочетох между редовете - не става дума и за еднократен секс между тях - той и е предложил по-продължителна сексуална връзка, която да е удобна и на двамата. Поне аз така разбрах цитираните негови думи.

Всеки може да ти предлага всичко... не е забранено!
Но това какъв избор правиш - те определя като човек.

Мисля, че нейният избор / ако го е направила/ просто е грозен!

Нека жената се огледа в счупените парчета от огледалото и сама да реши харесва ли се такава.
Пък, ако ще и да ми се сърди за резките думи.

Non nova, sed nove.


Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано16.08.06 23:42



Моногамен или полигамен... това е стар въпрос и отговора е индивидуален за всекиго.



Внимавайте със Снейп, защото има палава писалка, дълги уши и голяма уста...

Тема Точно така, Мър-ке! Тия лъжат, та се късат!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано17.08.06 07:55



Фантазират, психясват, много латиноамерикански сапунки гледат... Тръгнала тази госпожа ТОЧНО на мен да обяснява разликата между секс и ебане!!!!

Ей го резултата! Обобщения, истерии, малоумие, непонятни твърдения...

Нищо, карай! Цункам ти дупето, цункам щерка ти...

Здрава и весела!





Тема Re: Точно така, Мър-ке! Тия лъжат, та се късат!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано17.08.06 09:57



Добре де, не гледам сапунки, защото живея в класически сапунен сериал! Както и да е, явно средата, в която се намирам и достатъчното интелект в русата ми глава ми дава възможността чрез наблюдение да стигна до този извод. Има няколко изключения, за които нямам потвърждение, но те само ми потвърждават правилото, а и са обект на съмнение...

"Жената на приятеля не е жена, но ако е хубава то той не е никакъв приятел..."



Тема Re: Мога да ти отговоря на въпросите!нови [re: ASSASSlN]  
Автор djenna (непознат)
Публикувано17.08.06 12:24



Регистрирах се...



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано17.08.06 13:26



уф, добре, че се тръшнах болна!така сега имам уникалната възможност да изчета мнооого мнения по въпроса и да си направя следните изводи:
1.мама нети е много мъдра мадама!евала!съвсем откровено ти се възхищавам! :))
2.почти всички изневеряват.факт!
3.асасин е незнайно, за мен, защо адски надъхан да хапе.не е хубаво това, мойто момче!не може все с рогата напред!
и като допълнителна информация за момиченцето:даже не сме били толкова дълго време заедно, че да можем да си омръзнем.
обаче имах нужда да разбера, че не съм единствената "прекарана" в такава ситуация.мисълта, че не си уникален в това отношение действа почти успокоително :)))и все пак е неприятно.затова "изоках" първосигнално след като разбрах.
и реших,че поне за сега си оставам моногамна...ако има с кого :))))))



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор upla6ena (от алкохол)
Публикувано17.08.06 13:50



това че не сте имали време да си омръзнете променя нещата .....а и ти си взела решение ....дали държиш да си единствена или да си една от многото......



Тема Нонови [re: ha2]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 15:14



какво е изневяра ?
Според някои - дори в мислите.
Според други - секс.
Според трети - когато вече връзката с другия човек е толкова силна че довежда до раздяла с настоящия партньор.

Според мен незнайно защо масово се приема че секс с друг е изневяра. Защо ?



Тема Асасин е надъхан, мойто момиче, щото остана единстнови [re: ha2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано17.08.06 15:29



вен мъжки коректив в този клуб. На другите мъже отдавна им писна да ви слушат женските простотии! Още по-малко - да ги коментират!

Асасин е на 46 години, девойче!

Айе! Чао! И аз съм моногамен, стига да има с коя...



Тема Re: Нонови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано17.08.06 15:37



Може ли да е светнеш какво е тогава? Eдва ли е пиене на кафе и почесване между плешките, щото не можеш да се стигнеш сам!
И можеш ли да ми дадеш своята дефиниция, че аз моята още я мисля! Определено, обаче, мога да ти кажа, че замислиш ли се за друг човек, нещо вече безвъзвратно си е отишло!



Тема Обичам кафетонови [re: ariel$$]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 16:11



а и мога сам да се почеша между плешките



Да, замислиш ли се за друг - нещо си е отишло. Но какво ? Може би наивитет, може би илюзия - не непременно нещо ценно или нещо без което не можем ?
А моята дефиниция ... например ако половинката реши да ме изостави за да иде при друг - въпреки съвместния ни живот и общите деца. Кой знае може пък именно поради съвместния ни живот подобно решение за момент може да и изглежда разумно - "непоносимото битие" ? Аз не я мисля дефиницията си, чувствам я. Когато се чувствам използван и вече захвърлен настрана като ненужен, изтъргуван за някое друго бъдеще - това за мен е изневяра.



Тема Re: Обичам кафетонови [re: jamie]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано17.08.06 22:27



колко старо куче си - не ми е ясно...не смея да тълкувам, щото асасин на "момче" се засегна, като на чест.обаче когато някой вече си е тръгнал от другия...ми това вече е крайния резултат от нещо, започнало евентуално с изневяра.аз може и да не съм толкова стара, но си тръгнах именно заради това.
и всеки по свой начин май приема изневярата.ти може да си склонен да търпиш, докато тя си тръгне, но аз си тръгвам веднага щом разбера, че сме много.мормонството не ми е в кръвта...
асасине, коректив си на нещо, което ти си съчинил!не можеш да мразиш жените само защото те е наранила жена.много глигански изглежда....



Тема Re: Обичам кафетонови [re: jamie]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 22:45



когато другият предпочита да прекара свободното време с друг,а не с теб
когато е при теб тялом,а духом някъде другаде
когато вече няма какво да си говорите
когато не гледате часовника кога ще се върне
когато всеки тръгне в своята посока
даже и да няма секс извън семейството
семейството вече го няма
всичко си е заминало и няма как да се върне



Тема Веднага ти обяснявам!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.08.06 22:53



Първо, не е нужно да изядеш едно кило сол със някой, за да го опознаеш, и да разбереш личния му живот. Второ, София, всъщност е едно голямо село - всичко рано или късно се разбира. Аз познавам много хора, и много хора познават мен. Пък и, не е нужно някой да ти каже "Изневерявам на жена си", това се разбира по другите фрази, които текат в разговора. Пък и не забравяй, че аз никога не съм била семейна жена. Имаш ли представа колко чисто сексуални предложения съм получавала от женени мъже, и продължавам да получавам? Не демонстрирам нищо с последното изречение. Просто обявявам още един факт. Така, че заставам зад думите си, пък и никога не съм била човек,който говори нещо, без да е помислил. Така,че това което четеш, поне от мен, е това, което искам да кажа. Другите, които пишат по сайтовете също трябва да ти отговорят лично. Успехи и приятна вечер, сега ще отговоря на онзи, дето те целува на лични места



Редактирано от parvaty на 17.08.06 23:38.



Тема Целуваш та се късаш, с две думи!нови [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.08.06 22:57



Аз и досега съм госпожица

Извинявай, ако си голям мъж, и те обидих на тема разяснения относно секса. Просто тона ти ми звучи простовато. О, и заядливо. Вече няколко пъти те питах каква е причината да реагираш така на моите мнения във форума, смислен отговор не получих, макар, че така, като се замисля, май изобщо нямаше отговор. Като пишеш нещо, аргументирай се. А, защо ТОЧНО НА ТЕБ ТИ ОБЯСНЯВАМ РАЗЛИКАТА, можеш да разбереш, когато излезнеш за малко от себе си, прочетеш какво си писал, и си го преведеш. А какво гледам и колко съм малоумна, повярвай ми, дори и ти да си човека, който ще прецени това, пет стотинки не давам за мнението ти.



Тема Яйцето или кокошката ?нови [re: ha2]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 23:32



"обаче когато някой вече си е тръгнал от другия...ми това вече е крайния резултат от нещо, започнало евентуално с изневяра"
Туй на извинение ми мирише повечко, не на логична причина. Не че е невъзможно де.

ПП: Аз не съм АСАСИНко, обиждам се от различни неща - спокойно.





Тема Ще се учудишнови [re: paзвeдeнa]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 23:34



да разбереш колко често дреболиите са причината. И колко лесно могат да бъдат преодолени. Изразът "заминало си е и няма да се върне" също повечко намирисва на извинение - с добра воля винаги може да се върнат нешата че дори да се развият в нещо по-добро.



Тема Re: Ще се учудишнови [re: jamie]  
Автор summer_moon ()
Публикувано18.08.06 00:27



Да,може да се върне,но ако и двамата го искат.
Ако само единият се бори просто няма смисъл.



Тема Re: Яйцето или кокошката ?нови [re: jamie]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано18.08.06 09:14



jamie, не мисля че това може да бъде извинение...и оправдание трудно може да се нарече.не съм стара кучка/

/, обаче все до толкова съм се научила да тълкувам нещата.извинение, оправдание - все неща, които се правят, когато се чувстваш виновен, а не засегнат!
не че ще седна да режа вените, щото пак не съм уцелила "принца"!ама гадничко си е...нещо като хубава ябълка от която ти започва засилено стомашно сокоотделяне, а когато отхапеш и се зарадваш на вкуса се оказва, че я делиш с...червейче да речем.и то си хапва.радва се.божие творение. ама сте множко на един плод.та това гадно разочарование, след което си тръгваш, надали може да се нарече извинение....ама знам ли?толкова неща не вдявам, може и тук да бъркам...



Тема Re: Нонови [re: jamie]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.08.06 06:47



защото е нарушена интимността на връзката. Защото една жена може да приеме мъж с минали връзки и да не си мисли какво е правел той в леглото с тези жени, но когато са двойка и той изневери /в смисъл прави секс/ нея неминуемо я заболява заради предателството /тя му имо доверие, той го предава/ и заради ревността да си представя как прави с друга жена в леглото нещата, които за нея са интимни и символ на връзката им и на близостта им.

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Нонови [re: jamie]  
Автор Lotty ()
Публикувано19.08.06 07:55



Общо взето правилно са степенувани етапите на изневярата. Започва от мислите, минава през секса и после връзката се къса. Изневярата е следствие, а не причина. Нещо предварително се е скъсало, за да се прокрадне в мисълта самата идея.
Общо взето, всеки я възприема според индивидуалните особености на характера си. Колкото човеци - толкова гледни точки.
Преди известно време в предаването "Сблъсък" темата беше "Трябва ли да се признава изневярата". Не си спомням процентите "за" и "против", но ми е интересно какво мислите в този клуб по въпроса.


Поздрави на всички!



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор anbra (аз)
Публикувано19.08.06 08:36



Според мен полът няма значение - всеки един от нас потенциално е способен да изневери.
Много и от много неща зависи.
Не вярвам на тези, които казват "никога".

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Думите тинови [re: Finch!]  
Автор Lotty ()
Публикувано19.08.06 09:16



ми звучат адски неискрено и меркантилно. Предполагам, че си вярваш. Но къде слагаш чувствата? Какво значение има любовта, когато така и така вече я няма? Тъпо е. И обидно. И непростимо.



Тема Интереснонови [re: Haдя-Haдя]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано19.08.06 10:34



е когато същата тази жена има връзка с друг (и сексуална) - това минава за "съпругът ми е виновен понеже не ми обръща повече внимание", но не и за изневяра...например. Двоен стандарт ?



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано19.08.06 10:58



за сетен път се убеждавам, че колкото и да се мъчим да разширим кръгозора си, пак гледаме и мерим света от собствената си камбанария....
тъпото е, че и аз ненавиждам обобщенията от типа "всички...", обаче с това започнах въпроса си...
и колкото повече време минава от случката, толкова повече се убеждавам, че живота е шарен.аз не изневерявам, но ми изневеряват.не ми харесва, но не ме питат.жена съм, но не съм "курва".в същото време асасин/доколкото схващам/ е бил в нещо като моята позиция...а е мъж...


изневярата не зависи от пола, а от мисленето...и май наистина всеки си има определение за изневяра.за мен това е физическото отдаване на друг.за друг - виртуалното желание на някакъв субект...и май е най-добре всеки да започва постинга си с думите "аз мисля..."
от цялото "приключение" ми остана още една обица на ухото - "не вярвай, преди да ти докажат, че може..." обаче защо???все с недоверие ли трябва да гледам другите?да не би и този път да ме преметнат?или пак ще се предоверя и ще дойда пак да попитам :"всички мъже ли изневеряват?"

п.п.между другото въпроса ми се основаваше на оправданието:"ми те всички мъже така правят..."



Тема " С кого изнверяват тез мъже"?нови [re: ha2]  
Автор bonzai ()
Публикувано19.08.06 11:09



хихихих

аз я си задай въпроса Аджеба -" С кого изнверяват тез мъже"?

Хмммм и какъв е отговора - ... С жени... хехех

бла бла е всичко



Тема Re: " С кого изнверяват тез мъже"?нови [re: bonzai]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано19.08.06 11:13



хахахах...не винаги



ама чети кво питам!
все пак не питам "с кого?", нали?
аз знам с кого...повече ме вълнуваше "защо?"ама като не знаеш и ти отговора...то пък има ли такъв????



Тема куку мукунови [re: ha2]  
Автор bonzai ()
Публикувано19.08.06 13:28



хмм защо - ами мисля, че търсят нещо което не го получават вкъщи..

освен това трябва преди това да дефинираш Изневярата!

Мисля,че това е преди всичко в ума - то като мине некое девойче -лятно с къса пола и вече е оправена наум и с хиляди добри пожелания..:)
Туй изневяра ли е ? за мен да

Сложничко е може би ...но в такова време и свят живеем
Цивилизация изцяло ориентирана навън ..към материйката
Тотално сгромолясване и липса на ценности
Затуй - яж , пий живота е кратък...хихи

по-скоро вечен,..ама туй е друга тема .. не се безпокой ..



Тема Re: куку мукунови [re: bonzai]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано19.08.06 13:52



дефинирах "изневяра".
и това за търсене на неполученото в моя случай е твърде относително...
и май всеки случай си е относително индивидуален.нещо като лична камбанария



но факт е, че живота продължава и нямам намерение да се депресирам



Тема Re: куку мукунови [re: ha2]  
Автор bonzai ()
Публикувано19.08.06 14:07



сори - не съм изчел всичко - мързи ме

да не си струва да се депресираш заради някой , което не означава да си дебелоглава и без сърце ...

мисля че проблема с изнверята се корени също в това : ти си мой /моя
нема такова нещо...



Тема Re: куку мукунови [re: bonzai]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано19.08.06 14:55



това е твоята гл.точка.не мисля, че изневярата произтича от собствеността.
това са две коренно различни неща и това за "мой/твоя" изобщо не го засягам.
ама нищо де.все пак тва е твоята позиция, а не моята


по моите критерии изневярата е действието/за мен - физическо/ да разнообразиш сексуалното си задоволство.не е жизнено необходимо, не е решаващо за бъдещето ти, не е въпрос на оцеляване, а просто задоволяване на щение...и затова ми е неприятна и... май не мога да я приема



Тема мой /твойнови [re: ha2]  
Автор bonzai ()
Публикувано19.08.06 22:10



като няма мой твой чувство - какво те притеснява изневярата ?

значи няма такава ..



Тема Re: Думите тинови [re: Lotty]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано21.08.06 16:50



Не зная защо мислиш, че съм неискрена, но любовта не я подценявам. Няма в мен чувства вече, каквито имаше преди към него. Няма и да се върнат, нищо няма да се върне и няма да е същото както преди. Знам, че мога да обичам и да желая, осъзнах, че в мен има прекалено много емоции, които съм подтиснала и затова съм се превърнала в сянка. Наистина мисля това, което говоря. Не би ми пукало от чистата физическа изневяра, ако не се опитваха да ме потъпкват мен и моите желания. Този човек продължавам да го обичам по някакъв странен и мой си начин. Продължавам да го чувствам като част от мен. Заради нас и дете бих направила доста компромиси, но са необходими и такива от негова страна... Не знам как ще се оправя с доверието, но бих опитала. Нищо не може да е такова каквото е било, но може да е ново със същите действащи лица. Прощавам на себе си, а на другите не, защото не съм съдник и нямам това право. В настоящия етап се уча да обичам себе си, а кога ще погледна света е вече отделен въпрос...



Тема Re: Интереснонови [re: jamie]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано22.08.06 00:47



сметнах, че е редно да отговоря на темата, така както е формулирана - беше за изневерите на мъжете. И ако те вълнува мнението ми за другата страна на нещата - предателството наранява всеки, загубата на доверие е болезнена и за мъже и за жени. Обикновено просто мъжете често заявяват - а, то е просто секс....в смисъл на вид гимнастика и считат, че изневяра не е регистрирана. Жените обикновено си дават ясна сметка, че като спят с друг мъж изневеряват. Всъщност и мъжете си дават сметка, но предпочитат да си заровят главата в пясъка. После....о, ама тя защо ме напуска?

TERROR INCOGNITA



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.