Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Яйцето или кокошката ?нови [re: ha2]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 23:32



"обаче когато някой вече си е тръгнал от другия...ми това вече е крайния резултат от нещо, започнало евентуално с изневяра"
Туй на извинение ми мирише повечко, не на логична причина. Не че е невъзможно де.

ПП: Аз не съм АСАСИНко, обиждам се от различни неща - спокойно.





Тема Ще се учудишнови [re: paзвeдeнa]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 23:34



да разбереш колко често дреболиите са причината. И колко лесно могат да бъдат преодолени. Изразът "заминало си е и няма да се върне" също повечко намирисва на извинение - с добра воля винаги може да се върнат нешата че дори да се развият в нещо по-добро.



Тема Re: Ще се учудишнови [re: jamie]  
Автор summer_moon ()
Публикувано18.08.06 00:27



Да,може да се върне,но ако и двамата го искат.
Ако само единият се бори просто няма смисъл.



Тема Re: Яйцето или кокошката ?нови [re: jamie]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано18.08.06 09:14



jamie, не мисля че това може да бъде извинение...и оправдание трудно може да се нарече.не съм стара кучка/

/, обаче все до толкова съм се научила да тълкувам нещата.извинение, оправдание - все неща, които се правят, когато се чувстваш виновен, а не засегнат!
не че ще седна да режа вените, щото пак не съм уцелила "принца"!ама гадничко си е...нещо като хубава ябълка от която ти започва засилено стомашно сокоотделяне, а когато отхапеш и се зарадваш на вкуса се оказва, че я делиш с...червейче да речем.и то си хапва.радва се.божие творение. ама сте множко на един плод.та това гадно разочарование, след което си тръгваш, надали може да се нарече извинение....ама знам ли?толкова неща не вдявам, може и тук да бъркам...



Тема Re: Нонови [re: jamie]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.08.06 06:47



защото е нарушена интимността на връзката. Защото една жена може да приеме мъж с минали връзки и да не си мисли какво е правел той в леглото с тези жени, но когато са двойка и той изневери /в смисъл прави секс/ нея неминуемо я заболява заради предателството /тя му имо доверие, той го предава/ и заради ревността да си представя как прави с друга жена в леглото нещата, които за нея са интимни и символ на връзката им и на близостта им.

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Нонови [re: jamie]  
Автор Lotty ()
Публикувано19.08.06 07:55



Общо взето правилно са степенувани етапите на изневярата. Започва от мислите, минава през секса и после връзката се къса. Изневярата е следствие, а не причина. Нещо предварително се е скъсало, за да се прокрадне в мисълта самата идея.
Общо взето, всеки я възприема според индивидуалните особености на характера си. Колкото човеци - толкова гледни точки.
Преди известно време в предаването "Сблъсък" темата беше "Трябва ли да се признава изневярата". Не си спомням процентите "за" и "против", но ми е интересно какво мислите в този клуб по въпроса.


Поздрави на всички!



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор anbra (аз)
Публикувано19.08.06 08:36



Според мен полът няма значение - всеки един от нас потенциално е способен да изневери.
Много и от много неща зависи.
Не вярвам на тези, които казват "никога".

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Думите тинови [re: Finch!]  
Автор Lotty ()
Публикувано19.08.06 09:16



ми звучат адски неискрено и меркантилно. Предполагам, че си вярваш. Но къде слагаш чувствата? Какво значение има любовта, когато така и така вече я няма? Тъпо е. И обидно. И непростимо.



Тема Интересно [re: Haдя-Haдя]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано19.08.06 10:34



е когато същата тази жена има връзка с друг (и сексуална) - това минава за "съпругът ми е виновен понеже не ми обръща повече внимание", но не и за изневяра...например. Двоен стандарт ?



Тема Re: да попитам: [re: ha2]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано19.08.06 10:58



за сетен път се убеждавам, че колкото и да се мъчим да разширим кръгозора си, пак гледаме и мерим света от собствената си камбанария....
тъпото е, че и аз ненавиждам обобщенията от типа "всички...", обаче с това започнах въпроса си...
и колкото повече време минава от случката, толкова повече се убеждавам, че живота е шарен.аз не изневерявам, но ми изневеряват.не ми харесва, но не ме питат.жена съм, но не съм "курва".в същото време асасин/доколкото схващам/ е бил в нещо като моята позиция...а е мъж...


изневярата не зависи от пола, а от мисленето...и май наистина всеки си има определение за изневяра.за мен това е физическото отдаване на друг.за друг - виртуалното желание на някакъв субект...и май е най-добре всеки да започва постинга си с думите "аз мисля..."
от цялото "приключение" ми остана още една обица на ухото - "не вярвай, преди да ти докажат, че може..." обаче защо???все с недоверие ли трябва да гледам другите?да не би и този път да ме преметнат?или пак ще се предоверя и ще дойда пак да попитам :"всички мъже ли изневеряват?"

п.п.между другото въпроса ми се основаваше на оправданието:"ми те всички мъже така правят..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.