Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано17.08.06 13:26



уф, добре, че се тръшнах болна!така сега имам уникалната възможност да изчета мнооого мнения по въпроса и да си направя следните изводи:
1.мама нети е много мъдра мадама!евала!съвсем откровено ти се възхищавам! :))
2.почти всички изневеряват.факт!
3.асасин е незнайно, за мен, защо адски надъхан да хапе.не е хубаво това, мойто момче!не може все с рогата напред!
и като допълнителна информация за момиченцето:даже не сме били толкова дълго време заедно, че да можем да си омръзнем.
обаче имах нужда да разбера, че не съм единствената "прекарана" в такава ситуация.мисълта, че не си уникален в това отношение действа почти успокоително :)))и все пак е неприятно.затова "изоках" първосигнално след като разбрах.
и реших,че поне за сега си оставам моногамна...ако има с кого :))))))



Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор upla6ena (от алкохол)
Публикувано17.08.06 13:50



това че не сте имали време да си омръзнете променя нещата .....а и ти си взела решение ....дали държиш да си единствена или да си една от многото......



Тема Нонови [re: ha2]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 15:14



какво е изневяра ?
Според някои - дори в мислите.
Според други - секс.
Според трети - когато вече връзката с другия човек е толкова силна че довежда до раздяла с настоящия партньор.

Според мен незнайно защо масово се приема че секс с друг е изневяра. Защо ?



Тема Асасин е надъхан, мойто момиче, щото остана единстнови [re: ha2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано17.08.06 15:29



вен мъжки коректив в този клуб. На другите мъже отдавна им писна да ви слушат женските простотии! Още по-малко - да ги коментират!

Асасин е на 46 години, девойче!

Айе! Чао! И аз съм моногамен, стига да има с коя...



Тема Re: Нонови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано17.08.06 15:37



Може ли да е светнеш какво е тогава? Eдва ли е пиене на кафе и почесване между плешките, щото не можеш да се стигнеш сам!
И можеш ли да ми дадеш своята дефиниция, че аз моята още я мисля! Определено, обаче, мога да ти кажа, че замислиш ли се за друг човек, нещо вече безвъзвратно си е отишло!



Тема Обичам кафетонови [re: ariel$$]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано17.08.06 16:11



а и мога сам да се почеша между плешките



Да, замислиш ли се за друг - нещо си е отишло. Но какво ? Може би наивитет, може би илюзия - не непременно нещо ценно или нещо без което не можем ?
А моята дефиниция ... например ако половинката реши да ме изостави за да иде при друг - въпреки съвместния ни живот и общите деца. Кой знае може пък именно поради съвместния ни живот подобно решение за момент може да и изглежда разумно - "непоносимото битие" ? Аз не я мисля дефиницията си, чувствам я. Когато се чувствам използван и вече захвърлен настрана като ненужен, изтъргуван за някое друго бъдеще - това за мен е изневяра.



Тема Re: Обичам кафетонови [re: jamie]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано17.08.06 22:27



колко старо куче си - не ми е ясно...не смея да тълкувам, щото асасин на "момче" се засегна, като на чест.обаче когато някой вече си е тръгнал от другия...ми това вече е крайния резултат от нещо, започнало евентуално с изневяра.аз може и да не съм толкова стара, но си тръгнах именно заради това.
и всеки по свой начин май приема изневярата.ти може да си склонен да търпиш, докато тя си тръгне, но аз си тръгвам веднага щом разбера, че сме много.мормонството не ми е в кръвта...
асасине, коректив си на нещо, което ти си съчинил!не можеш да мразиш жените само защото те е наранила жена.много глигански изглежда....



Тема Re: Обичам кафетонови [re: jamie]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 22:45



когато другият предпочита да прекара свободното време с друг,а не с теб
когато е при теб тялом,а духом някъде другаде
когато вече няма какво да си говорите
когато не гледате часовника кога ще се върне
когато всеки тръгне в своята посока
даже и да няма секс извън семейството
семейството вече го няма
всичко си е заминало и няма как да се върне



Тема Веднага ти обяснявам! [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.08.06 22:53



Първо, не е нужно да изядеш едно кило сол със някой, за да го опознаеш, и да разбереш личния му живот. Второ, София, всъщност е едно голямо село - всичко рано или късно се разбира. Аз познавам много хора, и много хора познават мен. Пък и, не е нужно някой да ти каже "Изневерявам на жена си", това се разбира по другите фрази, които текат в разговора. Пък и не забравяй, че аз никога не съм била семейна жена. Имаш ли представа колко чисто сексуални предложения съм получавала от женени мъже, и продължавам да получавам? Не демонстрирам нищо с последното изречение. Просто обявявам още един факт. Така, че заставам зад думите си, пък и никога не съм била човек,който говори нещо, без да е помислил. Така,че това което четеш, поне от мен, е това, което искам да кажа. Другите, които пишат по сайтовете също трябва да ти отговорят лично. Успехи и приятна вечер, сега ще отговоря на онзи, дето те целува на лични места



Редактирано от parvaty на 17.08.06 23:38.



Тема Целуваш та се късаш, с две думи! [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.08.06 22:57



Аз и досега съм госпожица

Извинявай, ако си голям мъж, и те обидих на тема разяснения относно секса. Просто тона ти ми звучи простовато. О, и заядливо. Вече няколко пъти те питах каква е причината да реагираш така на моите мнения във форума, смислен отговор не получих, макар, че така, като се замисля, май изобщо нямаше отговор. Като пишеш нещо, аргументирай се. А, защо ТОЧНО НА ТЕБ ТИ ОБЯСНЯВАМ РАЗЛИКАТА, можеш да разбереш, когато излезнеш за малко от себе си, прочетеш какво си писал, и си го преведеш. А какво гледам и колко съм малоумна, повярвай ми, дори и ти да си човека, който ще прецени това, пет стотинки не давам за мнението ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.