Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ох...нови [re: Chromanin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 18:46



...ти си клубния мъдрец след Райън, ша знайш!
Да ти имам чувството за мярка!



Но си прав... мога ли да го отрека! Нейните камъни - по нейната глава, АКО го е направила...

Аз и не се кахърях всъщност.. просто ме беше гнус да прочета това тук...
Може би, защото за мен клубарите не са имагинерни същества - реални са!

Знам - виждала съм още по-гнусни изневери и тъпи почесвания по наболите пъпчици на инстинкта, но глупостта, мързелът и липсата на личностни критерии в избора на партньор за секс - винаги ме покъртва ...

Защо като си купуваме храна - избираме и от къде,за колко пари и с каква хранителна стойност да е.. че и диетата си съобразяваме, витамините минералите и прочие..., а като трябва да се изчукаме - посягаме към първия срещнат образ - най често в кошницата на съседа!
Мързел и липса на хоризонт - това е!




Non nova, sed nove.

Тема Някой трябва да ти обясни разликата между секса инови [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано16.08.06 19:01



ебането, вдигането на крака и т.н.... Ама, понякога здраво изпростяваш... Изчетох доста от темата, за да разбера настроението ти, но то е каквото всеки пък - ЕДИНСТВЕНО ТВОЯТА ГЛЕДНА ТОЧКА Е ПРАВИЛНАТА. Е, не се чуди после, защо никой не се регистрира и не ти праща лични бележки. А, и си извади главата от пясъка - ТИ може да не изневеряваш, АЗ също не изневерявам -когато има на кого, но пък, повечето хора изневеряват. Аз пък тебе не те познавам, но от мъжете, които познавам, няма моногамен или неизневерил поне веднъж на жена си. Това е! Констатация, факт. Не виждам защо се засягаш и как точно те обидих. Хайде, отпусни се, вземи си горещ душ, и - във леглото. Имаш нужда от почивка





Тема Не съдете,нови [re: MamaNetty]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.08.06 19:08



защото ще бъдете съдени.

Човек не може да надскочи себе си. Изявяваме се в рамките на постигнатото. Освен това в една по-широка перспектива лошо и грешно няма. Всичко, което казваш, са твои оценки. Ако промениш отношението си и нещата ще се променят



Преди да посегнеш за камък помисли дали всъщност ти не си Мария Магдалена

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Някой трябва да ти обясни разликата между секса инови [re: parvaty]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 19:45



Само едно не ми е ясно. От къде разбирате всичко това за хората които познавате? Не знам колко пъти вече чета из нета "Всички които позванава изневеряват". Абе вие с всичките си познати ли обсъждате сексуалния си живот и дали и кой е моногамен?
Чудя се просто. Аз признавам, че идея си нямам за хората които познавам. Тоест, като изключим тези, които си признават на всеослушание и подозренията за тези които са ми се предлагали. Ама чак пък всички ....



Тема Re: Верно, не синови [re: ha2]  
Автормoми4eнцe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 21:39



защото примерно ти си му малко поомръзнала, но пък си му сигурна...
Нека си поиграе с другата а ако ни6то не излезе...голяма работа - нали има теб:)

нещо такова може би:)))
знам ли...не съм мъж все пак:)



Тема Хайде... я пак прочетинови [re: Chromanin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 21:47



какво съм споменала за себе си в постинга!!
Аз също съм спала с женени мъже, макар и да съм се опитвала да го избягвам и съм успявала в голям процент от случаите...
Но не съм света вода ненапита в никакъв случай!

И не хвърлям камък - хвърлям огледало.

Разликата е, че тук не става дума просто за женен мъж - а за съпруга на приятелката и! При това не каква да е приятелка...
Пък и доколкото прочетох между редовете - не става дума и за еднократен секс между тях - той и е предложил по-продължителна сексуална връзка, която да е удобна и на двамата. Поне аз така разбрах цитираните негови думи.

Всеки може да ти предлага всичко... не е забранено!
Но това какъв избор правиш - те определя като човек.

Мисля, че нейният избор / ако го е направила/ просто е грозен!

Нека жената се огледа в счупените парчета от огледалото и сама да реши харесва ли се такава.
Пък, ако ще и да ми се сърди за резките думи.

Non nova, sed nove.


Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано16.08.06 23:42



Моногамен или полигамен... това е стар въпрос и отговора е индивидуален за всекиго.



Внимавайте със Снейп, защото има палава писалка, дълги уши и голяма уста...

Тема Точно така, Мър-ке! Тия лъжат, та се късат!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано17.08.06 07:55



Фантазират, психясват, много латиноамерикански сапунки гледат... Тръгнала тази госпожа ТОЧНО на мен да обяснява разликата между секс и ебане!!!!

Ей го резултата! Обобщения, истерии, малоумие, непонятни твърдения...

Нищо, карай! Цункам ти дупето, цункам щерка ти...

Здрава и весела!





Тема Re: Точно така, Мър-ке! Тия лъжат, та се късат! [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано17.08.06 09:57



Добре де, не гледам сапунки, защото живея в класически сапунен сериал! Както и да е, явно средата, в която се намирам и достатъчното интелект в русата ми глава ми дава възможността чрез наблюдение да стигна до този извод. Има няколко изключения, за които нямам потвърждение, но те само ми потвърждават правилото, а и са обект на съмнение...

"Жената на приятеля не е жена, но ако е хубава то той не е никакъв приятел..."



Тема Re: Мога да ти отговоря на въпросите! [re: ASSASSlN]  
Автор djenna (непознат)
Публикувано17.08.06 12:24



Регистрирах се...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.