Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: тъжно...нови [re: MamaNetty]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 17:19



докато не го осъзнаеш, не можеш да се възродиш и да продължиш... Знаеш ли, в момента ми е тъжно само за това, че ми трябваше много време, за да стигна до това, съжалявам за загубата на време и безмислието си, но пък съм отново изпълнена с енергия





Тема Аршинът е следния:нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 17:20



- Жено, когато аз еба - ебем НИЕ! Когато теб ебат - ебат НАС. Следователно, аз мога да я върша тая работа, с цел - издигане на авторитета на семейството ни, но ти - НЯМАШ право!





Тема Мога да ти отговоря на въпросите!нови [re: жeнa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 17:27



И не само на тия въпроси, които ми задаваш сега, а ще ти отговоря и на въпросите, които изобщо не предполагаш, че ще си зададеш утре-вдруги ден.

Само при едно положение! Искрено и лично да стане това, което ще рече, че поне можеш да се регистрираш и да ми пратиш бележка.

Здрава и весела!



Тема Господи...нови [re: istina]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 17:27



... ако цялата тази ситуация, която описваш между вас четиримата/ тоест петимата/ е вярна---- ТИ си НАЙ-нещастната клубарка от всички пишещи тук!

Не те знам що за акъл имаш в главата си, що за морал в сърцето си, нито какво ти е останало от опърпаното ти его и колко "празна" се чувства вагината ти последните години, но ако ти си правила секс със съпруга на приятелката си, докато тя те е спасявала в мислите си и реално в ежедневието от депресията след един развод...еххххххх нещастница жалка...нима си толкова глупава да повярваш псевдологиката в думите на един семеен мъж, ПРОСЕЩ секс???
Ти наистина си глупава и без каквото и да е самочувствие - друго обяснение няма!
Като толкова му се е искало разнообразие нима е трябвало да тръгне по пътя на най-малкото съпротивление - да чука първата разведена жена, която му е най-близо - приятелката на жена му?
Ами да... мекото на хляба.. що да се труди.. що да си поема рисковете за приключението, както би ги поел един мъж с "пълни топки" и смелост в сърцето ?!
Пък и от приятеля си е знаел, че обичаш да се държиш като курва.. какво по-лесно.... уф ,че гнус...

Но ТИ , кажи ми ТИ, защо си легна с него? / не отричай че си го направила - иначе нямаше да изтипосаш цялата история тук!!!/
Оная ли работа му беше незаменима? Или акъла и сексапила - нечувани..?

Ха... ти явно не познаваш мъжете, въпреки личната си бройка - просто защото не си познавала нито един мъж с характер и самочувствие!
Нито един свестен и наистина надарен мъж!
Нима трябваше да си легнеш точно с мъж, чиято жена ти е помогнала, пренебрегвайки себе си?

Светът е пълен с ебливи и свободни мъже, пък дори ебливи и женени мъже......толкоз ли ти е слаб ангела, че да не мога да откажеш едно "вън вътре"...пфу!
Ако си го направила..., ако си правила секс с този човек, независимо от аргументацията му - НИЩО няма да те измие - това наистина е кален грях!
И ти го казва жена, която много е грешила... но чак дотам... еба си простотията, комплексарщината и недоимъка на сексапил!!
Ти ще ме научиш да псувам...гадост...



Аман, от жени, които не знаят как да кажат - не!
Аман, от жени които не знаят кога и с кого да кажат - да!

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 16.08.06 17:31.



Тема Re: Хиии, не се заяждай с мен! Явно е, че не си минови [re: ASSASSlN]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 17:31



Bratle ne se gaziraj:
1. Njamam kirilica

;
2. Az sum muj za sujalenie ot tezi koito veche sa zaburkali kashata
3.Ne e vinoven tozi kojto dava banicata a tozi kojto .........
4. Mislja che w igrata e i serioznata razlika w kolichestwenite harakteristiki(injener. mejdu polowete i lipsata n komunikacija tja puk porodena ot strah ot istinata...........



Тема Re: Аршинът е следния:нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 17:32



Ами тогава се радвам, че са ни ... НАС! Авторитета сам да си го сложи ... и да се разкара щом не може да има елементарно чувство на отговорност и уважение към мен. Забележи КЪМ МЕН, не към детето или семейството или себе си! Ако можете това да запомните мъжете, ще си спестите много нерви и главоблъсканици...



Тема Маме, слънчасала си!нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 17:48



Един път едно приказваш, един път - друго, един път приказваш, че няма нищо лошо в 4Б, сега - нападаш...

----------

Кво става стеб? Ще те бракуваме ли?

В смисъл - ще те омъжваме ли?





Тема Оти сенови [re: MamaNetty]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.08.06 18:02



косиш, като че ти мине?

Така решила жената, така направила. Проблемът си е неин (ако изобщо й е проблем...), последиците също. Свиркай си



Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема МОЛЯ МОЛЯ!!! [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 18:28



Ти си слънчасалия!
Тук просто не иде изобщо реч за изчистения 4Б секс!
Или и ти се правиш на глупав?
Ти що не си легна с някоя приятелка на жена ти, ей така...
Колкото и да ти е трудно да си намериш подпходяща партньорка - ти опитваш, бориш се... купуваш цветя и оголваш сърцето си за всяка нова среща!
Ти продължаваш да търсиш НА ЧИСТО?!
Или поне на чисто от ТВОЯ страна!
Има разлика!!!

Non nova, sed nove.


Тема не... засега съм му отказала .. [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 18:36



и на 4-тото предложение за брак и на диамантения пръстен / преди бяха обици.. чакам да станат комплект..хе...

/

Няма да се омъжа - не се чувствам готова още, Асасине!
Копнея да сме само гаджета, а отскоро - романтични годеници...
Да...знам, че ще ме скастриш сега...
Че какъв годеник ми е той като ми го вкарва 3-4 пъти на нощ..., сутрин му правя палачинки, а той чисти котешката тоалетна, на обед ме взема от работа и ходим по да търсим разни строителни неща за ремонта на дома, а вечер в ресторанта си говорим само за това как дъщерята расте и трябва вече да я пазим от разни млади нехранимайковци .. а нощем пак - 3-4 пъти секс и към 5часа сутринта обсъждане как ще умрем заедно и ще ни погребат в общ гроб...
Да, ама не!
Докато една жена не каже че иска - не става!

Още не съм му съпруга.. има още да подвизи да извърши в моя чест!
Само гаджета сме и туй то!

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 16.08.06 18:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.