Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отговор нямам, но пак имам въпросинови [re: ASSASSlN]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано16.08.06 12:01



1. Като ученичка не съм правила секс нито със семейни, нито с несемейни мъже.
2. Не, не съм изневерявала на съпруга си.

Tова гаранция ли е, че няма да ми се случи? Чудя се само защо 'влез-излез' не се прави при пълна дискретност, така че никой да не разбере, а се бие тъпана.



Тема Хиии, не се заяждай с мен! Явно е, че не си минови [re: Dany]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 12:06



сърбала попарата!



Значи, жените за да поумнет и за да пораснат, се чукат с женени мъже. Еее, ами като се омъжат тия жени, нека да имат милост към ученичките и да оставят мъжете си да си ги чукат на воля. А? Нали тези ученички трябва да пораснат и да придобият опит и да узреят!

Ъ? Що пищите, че мъжете изневерявали? А? Вие ги предизвиквате, вие си разтваряте краката, пък после...



Тема Дискретност, а?нови [re: ariel$$]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 12:16



Че ако не разбере целия свят (с изключение на съпруг-ът/ата) каква е ползата???

Я, честно ми кажи, случвало ли ти се е някоя твоя приятелка да ти признае, че е имала любовно преживяване. Не със съпруга си, де...





Тема Re: Дискретност, а?нови [re: ASSASSlN]  
Авторistina (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 12:50



Ариел може да не ти признае, но аз веднага-ДА!Точно оттогава моята приятелка е наистина такава.И тя видя какво представлява и на какво е способен моят мъж-еблъо. Това не всичко. Тя ме накара да се оттърся от заблудите и да се преоткрия.Изкара ме от къщи и ме поведе по магазини на първо време да си сменя гардероба, а после и мисленето.Та, за нейният мъж става дума по-горе.



Тема Забрави занови [re: ha2]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.08.06 14:05



книгите и филмите. Това са комерсиални глупости, с които ни тъпчат главиците толкова отрано, че ги приемаме за единствена истина. Замайването и то е само за пубери, дето още нищо не знаят за живота и вярват в (празни) приказки.

Вярваш или не вярваш, любовта съществува, всички я носим в себе си и за да я изпитаме е необходимо единствено да я отдадем. Изцяло и безусловно, без да очакваме нищо в замяна. Ако успееш, ще можеш да живееш с любимия човек все едно живееш със себе си. Спокойно и хармонично, без драматични изпълнения, без страдание, без сълзи и сополи като в латино сериал.

А ти ми говориш за връзка, коректност... Това какво е, бизнес отношения по Закона за Задълженията и Договорите? За каква изневяра приказваш? Ако се е подписал под условията на договора, можеш да му търсиш отговорност. Ако не - пропускът си е твой, отебавай го и си търси друг, и си отваряй очите...

Как може човек да изневери на някого, когото не обича? Какви са тия глупости?...



Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: istina]  
Автор albi_rijav_kotarak (член)
Публикувано16.08.06 15:41



Като следя логиката на разсъжденията-отдала си се





Тема Re: Дискретност, а?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 16:41



Не една приятелка ми е споделяла, че е имала "забежка", една пък вече почти 4 години си поддържа любовна връзка с колега-женен. През това време на него му се роди детенце от съпругата. Тя пък е с две деца от съпруга си. Второто сега стана на 4-ри, т.е. любовната й връзка започва през бременността... Има, да, обаче също така и то много голям процент от приятелите ми мъже поддържат и любовници или правят забежки за по нощ-две, или командировъчна екстра, или приятелство със сексуален елемент... Както и да се казва, факт! Моногамията е от изключенията. Никого не упреквам в това и собствения си съпруг също, но той ме упреква, че съм го направила и не било същото... Кажи ми ти за аршините, с които се мери според гледната точка...



Тема Re: Отговор нямам, но пак имам въпросинови [re: ASSASSlN]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 16:49



Със съпруга ми сме гаджета от гимназията - това беше доста отдавна. Той е първият и единствен мъж, с когото съм правила секс въобще. Не че не съм имала други предложения и възможности дори и сега - изглеждам доста добре. Сигурно звуча като изкопаемо

. Това патология ли е? Аз също му бях първата. Всъщност не съм сигурна, че ми е изневерил. Следващият въпрос ще бъде - какво правя в този клуб? Опитвам се да спася брака си, опитвам се да разбера защо хората се развеждат и какво става след това. Освен това аз също не вярвам в голямата любов като заслепяващо чувство. Има ли такава? Има разум, приятелство, отговорности, съпричастност. Но сексът не може да бъде само механичен и само спорт- все пак е нужно някакво чувство.
Ето, ASSASSIN, отговор на въпросите ти - два пъти "не". Ти можеш ли да отговориш на моите?
И какво е това проучване-по-добре не ме включвай в него-ще ме обявят за луда



Тема Re: Дискретност, а? [re: ASSASSlN]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано16.08.06 17:00



Да, една. Имаше проблеми в работата и смяташе, че ще ги оправи като преспи с прекия си шеф. Беше хванала съпруга си в изневяра и това беше хем отмъщение, хем уреждане на собствените й проблеми. Накрая пак напусна, а със съпруга й са нещо като съквартиранти.
Принципно не обичам да слушам любовни истории, а и аз самата не обичам да споделям. Ве пак ядем далеч по-есто, но не го обсъждаме, нали?



Тема тъжно... [re: Finch!]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.08.06 17:01



... и вярно!
На мен изневярата от негова страна не би ми пречила, ако не се опита да потъпка мен като личност. Трябваше да се напия, трябваше да се метна в друго легло и аз, чак тогава трябваше да осъзная, че сама съм допуснала да ме направи сива и безлична мишка...

Не, не говоря от собствен опит - аз, дори и не разбрах за изневарата на моя бивш навреме. Иначе щях да му изневеря още докато бях свежа, сладка, пълна с енергия и забавна мадама...ей така.. за да му го върна и да се върна в собствената младежка и " немайчинска" си кожа.
/ сега когато съм ОТНОВО

- свежа, сладка, пълна с енергия и забавна мадама... виждам, че И ТОВА не би ми помогнало в онази ситуация - той просто имаше нужда да ме смени с някоя - практически без значение коя/

Обаче знам, толкова МНОГО чужди истории с този елемент в разказа....
За мен това е достоверно и ако има новаци в този клуб - нека обърнат внимание на горенаписаното с червени букви.

Non nova, sed nove.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.