Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Момиче, не знамнови [re: Chromanin]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано15.08.06 21:18



това, което ще кажа е лично мое мнение и не ангажирам никого с него.така го разбирам.ще съм доволна да си променя мнението :))
виж,голяма съм и незнам защо не вярвам в любовта.особено тая - от книгите и филмите.сигурно е много омагьосващо да си замаян и да не се сещаш за първото и второто си име/фамилията я пише на входната врата/!обаче днес това го няма.отминало е.като перуките с пудра,като кринолините и златния век на симеон...няма го!
и какво остава при една връзка м/у двама?коректност,уважение и подкрепа в кофти ситуации.за подкрепата - това важи в истинските, "вечни" връзки от повече от три месеца.уважение - ок.ама и данъчните ме уважават.и комшиите ме уважават...демек - нищо уникално няма в това.остана коректност.и тъй като всичко останало се отнася за вече установени връзки, значи "коректността" засяга всички връзки.и ако разнообразяваш населението м/у чаршафите, въпреки нежеланието на партньора, питам какво значи коректност?не си делим сметките за тока и не търся финансова коректност!искам да не се чувствам като на "втори трудов договор"!
п.п.за да искам да съм С него,нека да пробва да бъде САМО с мене.не съм чак такова наказание!
егати!толкова ли е сложно???





Тема Отговор нямам, но пак имам въпросинови [re: жeнa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 08:02



1. Ти, като ученичка, правила ли си секс със семейни мъже?

2. Изневерявала ли си на съпруга си?

---------------

Най-добре ще е да отговориш с "Да" или "Не". Отговорите ти ми трябват за социологическото ми проучване...



Тема Re: да попитам:нови [re: Aйшa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 08:13



Далеч не всички, но малцина от тях намират смисъл в това да не изневеряват.
Предполагам всяка жена къта в себе си следния въпрос: "Защо пък трябва да правя секс само с един мъж завинаги?". И след продължителна връзка мотивацията за това е все по-неубедителна. В крайна сметка, става дума само за няколко "влез-излез", нали? Защо тези няколко движения трябва да се приравняват с възвишените състояния на душата като любов, отговорност, съпричастие и пр. Предполагам такава е нишката на разсъждения, ако изобщо се разсъждава по въпроса.
Пък и да не говорим, че мъжете също изневеряват, притова не в скромни проценти.
Ако не се превръща правенето на секс с друг в свръхценност, е далеч по-приятно да се живее с даден човек. С една отрова в сърцето по-малко, така да се каже. Защото... я си представи само какво би било, ако можеше сексът да се осъществява само по силата на мисълта - гарантирано ще настане масов промискуитет. Твоят човек, само със силата на мисълта ще се съвокуплява едновременно със 77 девици от рая, без дори да е необходимо да се самовзриви в метрото. И със сигурност такива неща и сега стават дори в главите на най-моногамните жени, само дето ти не разбираш за тях.



Тема Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: ha2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 08:25



Защо за една лъвица се бият поне три лъва?

---------------

Нищо лошо няма в това да участваш в тройка. Какво лошо има? Разнообразие. Пробвал съм. Няма лошо! Вервай ми!



Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано16.08.06 09:21



добро утро!ми незнам защо три лъва се бият за една лъвица...не съм ги питала, ама се съмнявам, че ще събера и толкова смелост де...


при кокошките - информацията ми с три грама повече.преди много години баба ми на село казваше: "от петела почти няма файда"!а на мен ми проваляше късното спане през летните ваканции...така че има някакво обяснение защо петела е само един на много кокошки/и слава богу де!/.обаче аз ще ти намекна - не съм кокошка.поне снасянето на яйца не ми е в природата...и еквивалент между животинския и нашия живот ВЕЧЕ почти няма!говоря за мен - хомосапиенс ж.р. и такива, като теб - хомосапиенс м.р.



Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки?нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha2 (изчезващ)
Публикувано16.08.06 09:23



и за тройките : казах, че може би ще ми хареса, но с преобладаващо мъжко присъствие.
така че и там консенсус - ниц.....





Тема Re: да попитам:нови [re: ha2]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано16.08.06 10:20



Напоследък доста мислих по темата... Надявам се, че не всички мъже, както и не всички жени са в тази група. За съжаление повечето са в кюпа на полигамията. Може много научни обяснения да се дадат, психолози и антрополози могат да пишат трудове и дисертации по темата и да си изкарват хляба. Според мен сами си усложняваме живота и си опъваме нервите. Когато ни се случи да бъдем наранени, се поддаваме на вътрешните си червейчета и дяволчета, които ни казват, че не сме толкова съвършени, колкото ни се иска. Защо в този момент забравяме, че няма съвършен и идеален човек... На мен изневярата от негова страна не би ми пречила, ако не се опита да потъпка мен като личност. Трябваше да се напия, трябваше да се метна в друго легло и аз, чак тогава трябваше да осъзная, че сама съм допуснала да ме направи сива и безлична мишка... Е, друга съм вече, не ми пука с коя спи, щом му харесва повече и му доставя повече удоволствие да е така, но ако реши да се връща в къщи, трябва да си промени коренно поведението към мен, лично към мен. Нямам намерение да се питам повече, защо мъжете не могат да са само с една жена, нямам намерение повече да си хабя времето и нервите с техните особи в това отношение. Могат да бъдат сменявани по същия начин - има ги достатъчно

И изобщо какво значение има с кого са се изчукали, ако ти дават всичко на теб? Защо пък да не им дадеш малко възможност да погъделичкат нарцисизма си?!



Тема Re: И аз да те попитам!нови [re: ha2]  
АвторЛyдa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 10:28



Ако, когато си с някой, си само с него, докато срещнеш друг се получава "дупка". :)



Тема Re: Отговор нямам, но пак имам въпроси [re: ASSASSlN]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 11:31



Разбирам те и си прав, но какво става когато жените пораснат и поумнеят а мъжете не....



Тема Re: Хи-хиии! Защо петела има много кокошки? [re: ha2]  
Авторistina (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 11:44



Ха така, мойто момиче.И аз докато се терзаех и се правех на любовница на този, който ме наранява вече 18 години и ми изневерява, и ме тъпче, и ме предава, ме потърси мъжът на най-добрата ми приятелка.Нашата история е много завъртяна и не искам да Ви занимавам точно в тази тема.
Тук ме смая аргументът, с който той подходи:"Ти държиш на жена ми, като на приятелка и не би и причинила болка. Тя е най-важна за мен и не бих и причинил също болка.Аз съм моногамен в отношенията си към нея,но Мъж съм и не бих си позволил еднообразие в секса. Следователно, ако го направя е най-добре с тебе".
Е, няма да ви кажа дали се отзовах, но примерът е крещящ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.