Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Тема ПРИЯТЕЛИ  
Автор Clio ()
Публикувано01.08.06 22:43



Скъпи Клубари!!!!

Сядам да Ви драсна два реда най-накрая.

Искам да Ви кажа, че ви ОБИЧАМ !



Не можах да дойда на последната сбирка и адски ме е яд, но не съм спряла да мисля за Вас ! И във всеки един момент свободно време Ви чета.
Много ми се пише, но просто в работата така са ме напънали, че няма мърдане.

Но от много отдавна искам да Ви споделя, че съм Ви безкрайно признателна и благодарна!
И голяма част от новото ми сърце принадлежи на Вас.
Хора вдигнахте ме на крака ! Пряко, косвено както искате го разбирайте.
Но е факт.
Идвам да Ви го призная и да Ви прегърна горещо.
Дано положителната енергия Ви настигне и преследва.

Искренно Ваша :
Клио




Тема Само така, дъще!нови [re: Clio]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано02.08.06 08:49



Радвам се за теб. Наесен чакай брат си. Пращам ти го.

Усмивки и целувки!



Тема Re: Само така, дъще!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Clio ()
Публикувано03.08.06 11:14



Тате !


Чакам го.
Обещавам да го държа строго


Целувки



Тема Re: ПРИЯТЕЛИнови [re: Clio]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 20:15



Не много точен цитат:
Парадоксът на нашето време е, че имаме високи сгради, но ниска търпимост, широки магистрали, но тесни възгледи.Имаме по- големи къщи, но по-малки семейства, повече удобства, но по-малко време. Имаме повече образование, но по-малко разум...,повече знание, но по-лоша преценка, повече експерти и повече проблеми, повече медицина, но по-малко здраве...Увеличаваме притежанията си, но намалихме ценностите си...Обичаме твърде рядко и мразим твърде често...Знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем...Добавихме години към човешкия живот, но не и живот към годините...Отидохме на Луната и се върнахме, но ни е трудно да прекосим улицата и да се запознаем с новия съсед...Това е времето на бързото хранене и лошото храносмилане, на големите мъже и дребните души, лесните печалби и трудните връзки. Времето на по-големите семейни доходи и повече разходи, по-красиви къщи и разбити домове.Времето, когато технологията позволява това писмо да стигне до вас, но също ви позволява да го споделите или да натиснете бутон"изтриване".
Отделете повече време на тези, които обичате, защото те не са с вас завинаги...Кажете блага дума на този, който ви гледа с възхищение отдолу нагоре, защото това малко същество скоро ще порасне и няма да е вече до вас...Горещо прегърнете човека до себе си, защото това е единственото съкровище, което може да дадете от сърцето си и не струва и стотинка. Казвайте "обичам те" на любимия си, но наистина го мислете. Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.Дръжте се за ръце и ценете моментите, когато сте заедно, защото един ден този човек няма да е до вас. Отделете време да обичате, намерете време да си говорите и да споделяте всичко, което имате да си кажете. Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни. Джордж Гарлин





Тема Re: РАДВАМ СЕ !''под небето нищо НОВО''нови [re: Clio]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 13:01








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.