Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Любовница и дете.....нови  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано23.07.06 17:23



Здравеите!
Чудя се по един въпрос и реших да го споделя тук.
Ще разкажа накратко: имам приятелка,която има дете от семеен мъж.Не живечт в дин град,но това не е пречка тои да идва да вижда детето си,изпраща всеки месец доста тлъста сума пари за детето си,НО за 5 години е дошъл наи-много 5 пъти да го види!!!!Е,това не мога да разбера....как стои и не му се иска да си види детето,ЗАЩО го е създал!!!??
Приятелката ми много страда за това че не идва да си види детенце,и все се надява милата че ще се разведе и ще иде при нея
Вчера пък моя съседка сподели че чака дете и тя от семеен!!
В това няма нищо лошо за детенце,но КАК ЩЕ ЖИВЕЯТ........тези семеини мъже незнам,как си ги мислят тези неща като създават деца,при положение че имат от ЗАКОННИТЕ си половинки!!!?
Може би вземат пример от МАНЕКЕНКИ и МУТРЕСИ ...МОДА МОЖЕ БИ

Моля за мнения,ако някои знае такъв случаи или може би има тук мъже и жени в "ТАКОВА ПОЛОЖЕНИЕ",защо го правят,каква е причината?



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: maia_754]  
Автор s_m (непознат )
Публикувано23.07.06 17:43



А приятелката ти мислела ли е как се чуства съпругата на нейния любовник?



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: maia_754]  
Авторan-dji (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 17:52



Моите наблюдения са че много малко са мъжете ,които зарязват жените си заради държанките си.Думичката е малко груба но заслужаватда се нарекат така след като се намесват дори и по този начин в чуждото семейство.Всичко е за сметка на децата а те не би трябвало да плащат за грешките на родителите си.Пиша това защото мисля че семейната обстановка която съм създала на децата ми не е най благоприятна за тях но се боря със всички сили това да не е така



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: an-dji]  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано23.07.06 18:35



Ами тя е свободна жена....искала е,направила го е!!!!!
И защо упреквате жената....ами ТОЙ защо не е мислил като си е правил кефа как ще се чувства съпругата му!!!!!
Исках мнение за съвсем друго,не да осъждате ВТОРАТА/държанката/



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: maia_754]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано23.07.06 19:10



Кефиш ме, честно.

-------------------------------------
In baseball you know nothing



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: maia_754]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано23.07.06 19:19



Жена съм, но нещо не ти разбирам гледната точка. Абортите са легализирани доста отдавна. Всяка жена е свободна да реши дали ще има дете и от кого, но защо товари и околните с решението си? Този мъж желал ли е да става баща или така се е случило?
Бе що не озаконим харемите?



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: maia_754]  
Авторan-dji (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 19:21



Извинявам ти се знаех си че ще прозвучи грубо,разбира се че той също има вина но мисля че ние жените позволяваме да ни поставят в такова положение



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: an-dji]  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано23.07.06 19:25



an-dji,не упреквам теб,а другата преди теб



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: ariel$$]  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано23.07.06 19:30



Да,тои е пожелал да му роди дете.


Не ми е ясно тези мъже как разсъждават....хаиде,за приятелката си знам,че много го обича,но ТОЙ с какъв акъл,след като си има деца и съпруга законни ,прави и друго извънбрачно!?!

Ако има тук жени със същите съдби,моля да споделят



Тема Re: Любовница и дете.....нови [re: maia_754]  
Авторan-dji (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 19:30



А за причината скъпа просто не я търси защото няма такава .Мъжете нищо не губят от това-той си има семейство ,жена,деца."ДРУГАТА"не би трябвало да храни напразни надежди




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.