Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 13:24



Стоителната фирма е на Емил Кехайов - тел. на Емил 0889 887788
Цифрите са страшни, защото с вдигането цените на недвижимите имоти страшно поскъпнаха и строителните материали, и труда и въобще......
Дано намериш спешно, при него знам че се чака, но той ще ти каже най-добре, за спешни случаи може и да смести графика, не знам.
УСпех!



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: Kим]  
Автор anbra (аз)
Публикувано09.07.06 13:49



Мерси, ще видя какво ще правя.
В 17 имам поредна среща с един, да видим той какво ще приказва.
Що ли в устата ми се намъкват думи, дето ги няма в официалния речник на книжовния ни език



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Абе хрумна ми една безумна идея...нови [re: anbra]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано09.07.06 18:42



мисля си, че най-лесния, бърз и безболезнен начин е да продадете апартамента както си е така и да купите годен за обитаване... А пък богаташът, дето ще си го купи, да прави ремонти и да кърти...
И какво ти казах аз, че поне два месеца ще отнеме? Без да смятаме нервите и всичко останало.
Сигурно имате други планове и много сантименти, свързани с тоя апартамент... ама си помисли и за тоя вариант в сегашната ситуация.
Иначе има вариант да наемете фирма; това обаче не ти дава гаранция, че всичко ще е наред. Може би ще е по-евтино с различни майстори, но пък повече ще се проточи. Впрочем, намерила съм електричар, много свестен човек, ще ти дам телефона на бележка.

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Re: Абе хрумна ми една безумна идея...нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор anbra (аз)
Публикувано09.07.06 22:44



Слава Богу, намерих майстор с нормални срокове и пари - просто не се бях сетила за него в суматохата.
Човекът ми е работил и преди, при това явно добре попадам, че може веднага да започне. Сега проблемът са комшиите отгоре, у които трябва да се погледне тръбата - ми няма ги... Дано не са в отпуска, че тогава загивам отвсякъде



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Синовете ни днес, май, са на изпит, а?нови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 07:14







Тема Re: Синовете ни днес, май, са на изпит, а?нови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано10.07.06 08:10



Малииий, да!
Дай Боже да се справят и двамата!
Моят е и утре в УНСС.
И на 18 и 25 в СУ.
А твоят?
Бе да са живи и здрави, пък каквото такова



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Моя в последния момент реши, че ще разчита на изпинови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 08:32



та по физика, ама за всеки случай ще се пробва и с математика.

Пфуууууууууууууу, ама колкото и да се старая да съм търпелив, все не мога.

Абе, да го тура на майка му... Абе, ква е тая малоумна майка, бе??? Абе, ша я утрепя, беее!

Оплаква ми се момчето, трепери. И аз се разтреперих! Абе, кво иска от детето, беееееееее? С какво настроение в момента решава задачи ли, тест ли, не знам??? Абе, ще я застрелям вече тая ненормалница!

Тя иска в СУ да ходел.

Ииииииииии, да я гръмна ли? Ми, не ще детето там и толкоз! Абе, мамка й на тая мама! Абе, водих го детето и в ТУ, и в СУ, и в УНСС, и в ПИС, и в ХТИ, и ВЛТИ, и в МГИ, и...

Видя човека за какво става дума и реши. Отсече ясно и точно!

ТУ

Толкоз! На баща си се метнал, кво да го правим???

Ама, тая негова мамка що не вземе да приеме истината?



Тема Re: много оффффф и уфффнови [re: anbra]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.07.06 10:57



Анбра, имам човек за смяна на водопроводните тръби, ако все още не си намерила такъв.



Тема Re: Моя в последния момент реши, че ще разчита на изпинови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.07.06 11:01



Стига се ядосва. Синът ти като влезе в ТУ се записва там и толкоз. И той има право на мнение, нали е пълнолетен вече. Ейй...и аз съм родител, ама всеки си има лично право на избор.



Тема Re: Синовете ни днес, май, са на изпит, а?нови [re: anbra]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.07.06 11:03



Моята също днес е на изпит в ТУ. Направо са ме хванали всички щръклици...
А съм и бясна. Знаете ли, че се продават темите по математика в УНСС...бяс ме хвана, като си помислих как някои си изкарват изпитите, а други ходят по уроци и решават като луди задачи цяла година.
Стискам ви палци, стискайте и вие, моля...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.