Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Стига, виж за Швейцария [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано04.07.06 17:38



писах ти в моята тема... Какво е това сбогом ни в клин ни в ръкав? Айде сега, ако трябва да направя цитат от филма "Опасен чар" - "Стига простотии бе, тате!". Нямаме ги такива. точно си приказваме сладко, сладко, и ти - сбогом. Глупости. Айде, до скоро!





Тема Re: Да извадиш куршума [re: ASSASSlN]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 17:42



Ей, недей така да казваш сбогом. Това, че си извадил куршума е добре, че вече си здрав - оща по-добре, но нали няма да лишиш клуба от присъствието си? Ще ни липсваш.
Успех все пак и много, много щастие





Тема Re: Да извадиш куршума [re: ASSASSlN]  
Автор elii (объркана)
Публикувано04.07.06 18:39



Ти пък сега - един куршум.То на война е така.Стой дее,ще ми липсваш!



Тема Re: Да извадиш куршуманови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано05.07.06 22:53



Адаш, душко! Да ти припомням ли, че си ми обещал да дойдеш на купона като си взема изпита? Ти вади куршумите, шии раните, ако щеш ръгай чушки в боба, ама недей така. Хайде, знам, че скоро беше тук на среща, ама на мен си ми обещал. Не ме карай да ровя стари теми, щото няма да ги намеря, ама съм сигурна, че не си забравил.
А то това с раните, куршумите и т.н. прав си. Режи дълбоко, ако трябва от болка ще припадаш, но накрая ще оцелееш, а нали за това драпаме през всичките години дето са ни отредени. Ако имаш нужда от реанимация далеч от заразни и инфектиращи елементи като нас - така да е. Но нали са казали хората "Никога не казвай никога".

Поздрави от мен и ще те чакам след седмица и два дена. Голям купон се заформя, да знаеш.



"Защото ние ви обичаме, обичайте се и вие!"

Ми обичам го това предаване, бе

Бързам бавно, ама искам и да стигна

Тема Re: Да извадиш куршуманови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано05.07.06 22:59



Ще ми липсваш...

Внимавайте със Снейп, защото има палава писалка, дълги уши и голяма уста...



Тема На Deutsch не ща да приказвамнови [re: LlRA]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано06.07.06 08:29



На всичко отгоре жабарите им го туриха оня ден.

Ха, жабарски знайш ли, ма, многознайке?

Puo essere con me sta serra?

------------
"Сбогом" значи "С Богом". Дателен падеж на "Бог". Грешка. Май беше творителен падеж. Абе, майната им на падежите. В езика "коми" имало 14 падежа.

----------------
Един руснак го съдят за бащинство. Дават му думата.

- Я ее - предложный, она мне - дательный, я ее - творительный, она - родительный... В чем я здесь винительный???

----------------

Ти що ме предизвикваш, мари? Нали се разведохме вече. К'во искаш? Що ме дразниш?



Тема През Цюрих съм минавал на път за Венеция, ама самонови [re: parvaty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано06.07.06 08:40



през летището. Шест чАса в транзитна зала. Изприщи ми се дзадника. Нямах пари даже кафе да пийна, на европеец да се направя...



За филма "Опасен чар" ми приказваш???

Яааааааааа, глей си работата! Аз когато съм го гледал, ти си ходила права под масата!



Тема Ще ти липсвам??? Сериозно ли приказваш?нови [re: Пчeличka]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано06.07.06 08:45



Малиии... Никоя жена не ми е казвала наживо или навиртуално такова нещо...

Да се смея ли, да плача ли?





Тема Ооо, здрасти, жено!нови [re: elii]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано06.07.06 08:52



Това "Липсваш ми" съм го чувал от бившата ми женка. Много болят такива думи. По-добре е без тях. Вервай ми!





Тема Re: На Deutsch не ща да приказвамнови [re: ASSASSlN]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 08:54



Ja, ja...alte liebe rostet nicht!))) Fur Italien shprache , ich habe keine anung(((...viele gluck!!!
Danke fur deine antvort!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.