Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Имам една молба към всички кслубари тук.нови  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано22.06.06 00:03



Бях заплашен от наша клубарка, че ще пусне анкета. Казах и да я пусне, но тя не я пусна - може да се е скапала връзката и с нета и затова аз пускам анкетата, като ви моля да си дадете честните отговори без изобщо да се съобразявате с мен - анкетата е анонимна. На практика никой не може да каже кой за какво е гласувал и се виждат само броя на гласовете за и против.


"ЛУД ЛИ Е Severous_Snape и да си ходи ли по живо -по здраво?"
Да. Луд е и да се маха от това клубче.
Не. Не е луд и да си стои ако желае.
Може и да не е луд, но да се маха.



Аз за себе си няма да гласувам, но с нетърпение ще очаквам гласовете ви за да видим дали в крайна сметка няма да се окажа луд, но да не го осъзнавам. То е нормално явление, когато някой превърти да не го осъзнае и е валидно за всички хора без изключение, но в тази анкета аз ви питам какво точно мислите за мен.

На всеки регистриран клубар или клубарка, който си пусне мнението в тази анкета предварително благодаря и ви обещавам, че ще се съобразя с мнението на мнозинството.

Puss...

Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано22.06.06 00:08



Моят отговор го няма. Че си луд, луд си, ама стой си. То сякаш другите сме особено нормални.



Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: Severous_Snape]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано22.06.06 00:57



Що за глупост?
Кво ти пука за това как ще те приема някой, който е чел 2-3 изречения от теб?

На върха на копието



Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: Mъppp]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано22.06.06 01:01



Видя ли колко бързо ме изтриха? А и теб барабар с мен, защото нелицеприятните неща не винаги се остават да виреят, дори и да са верни.
Която и да е от вас, модераторките да е изтрила мненията в темата трябваше да изтрие цялата тема... и още не е късно да го направи. Поне нещата да са ясни и открити. Аз няма да си правя труда да я пускам втори път. Темата си изигра своята роля - видях колко бързо се реагира на обида към жена в това клубче.



Ако ти се струва, че всичко върви добре - внимателно се огледай отново!!!

Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: Severous_Snape]  
АвторБeлиндa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:06



Какъв жалък опит да наклониш вниманието към себе си! Или си недолюбен, или недооценен, или с празна банкова сметка.



Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: Severous_Snape]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано22.06.06 01:08



Изтрих онази част от темата ти, за която съп пуснала отделна тема и съм предупредила, че ще трия.
Както виждаш, останалата част от темата не съм пипнала, макар че не разбрам защо трябва елият клуб да се занимава с твоята личност.

Че Тренди начена един спор, който бързо се разрастна ясно... но ти какво искаш Снейп. Кажи го с думи прости, че да разберем и да престанем да занимаваме всички тук с глупости!

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано22.06.06 01:08



Темата не е точно това, което изглежда. Преди малко в нея имаще още два отговора, като в единия от тях бях посочил с линк мнението, в което ме пращат на психиатър и което мнение ме предизвика да пусна темата. В същото мнение написах нещо обидно, макар и не чак толкова към клубарката, чието мнение ме предизвика да пусна темата, но както виждаш мненията вече ги няма.
Значи за обида към клубарка можем да трием светкавично, но за обида към клубар реакциите могат да се бавят?
Сега става ли ясно защо искам в модераторския състав да присъства и мъж?

пп. Мнението, което ме предизвика да пусна темата още си стои непипнато, но ще ти метна линк към него на бележка за да не изтрият и този ми постинг.

Ако ти се струва, че всичко върви добре - внимателно се огледай отново!!!


Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: Severous_Snape]  
АвторMoan (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:15



Само да добавя, че модератрите не са длъжни денонощно да висят в клуба. Те не са бавачки, Снейп.

Пак повтарям, темата за модераторите е закована най-горе в клуба!



Тема Ж-Е-Н-А иска!нови [re: Moan]  
АвторБeлиндa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:23



Жена иска. Ж-Е-Н-А! Ама няма. И върти и суче, ама мен въобще не ми е интересен. И дори ми е скучен.





Тема Re: Имам една молба към всички кслубари тук.нови [re: Moan]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано22.06.06 01:28



Запомни си думите Моан. Те важат и в обратната посока. Скоро ще ти се наложи да си ги припомниш, когато пак се заплюем с някого, но този път няма да те моля да заключиш темата за да ни спреш а направо ще удрям и ще го направя по гадния начин. Не си ме виждала гаден... и не бих искал да ме виждаш, но ако на другите е позволеино да плюят непредизвикано то и на мен трябва да е позволено да удрям.

Ако ти се струва, че всичко върви добре - внимателно се огледай отново!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.