Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ОФФФФФнови  
Автор Ava G. ()
Публикувано23.06.06 19:46



Чакането свърши!

Обичаният мъж, наричан накратко о.м., се връща в неделя след няколко месечно отсъствие.
И сега, голямата дилема, хамлетови терзания, едипови мъки: да му скоча ли веднага, щом се прибере или да изчакам да си почине? Все пак е пътувал повече от 15 часа. Но не сме се виждали повече от 90 дни!
Давайте едно гласуване, тази седмица са на мода
Да го награбвам ли от вратата или не?

Изкуството да простиш всичко и жаждата да живееш са недосегаемо съвършенство.

Тема Re: ОФФФФФнови [re: Ava G.]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано23.06.06 20:04



От вратата!



Тема Re: ОФФФФФнови [re: Ava G.]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано23.06.06 20:51



за краката

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."



Тема Re: ОФФФФФнови [re: Ava G.]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано23.06.06 20:56



към кревата!
...или където там



Тема ***нови [re: Ava G.]  
АвторБeлиндa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 23:26



Тц, тц, тц... егати помията бълваш, честно! Спри се малко! Едва ли познаваш хората, че да си позволяваш да даваш обидни квалификации...

Редактирано от Moan на 24.06.06 10:17.



Тема Re: ОФФФФФнови [re: Ava G.]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано24.06.06 10:17



Аз бих го почнала от асансьора



______
____Dum spiro, spero!

Тема Re: ОФФФФФ [re: Ava G.]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано24.06.06 10:26



Остави на него да реши. Имаше 1 драма дето заспал, с онуй в устата й. Ми човекът бил пътувал 20 ч., а , тя Ох, Ах, сигурно ми е изневерил.





Тема Права си, Моан, но...нови [re: Бeлиндa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано24.06.06 11:49



В известен смисъл съм съгласен с това, което беше написала Белинда.

Не твърдя, че това е непременно така или че не е така, както го беше написала, но твърдя, че над 75% от жените тук биха били убедени, че един мъж е точно такъв, каквото беше изтритото от теб.
А къде е истината... нали знаеш, че когато търсиш доказателства за нещо няма начин да не ги намериш, независимо дали нещото се е случило или живее само във въображението ти.



Внимавайте със Снейп, защото има палава писалка, дълги уши и голяма уста...

Тема Re: Права си, Моан, но...нови [re: Severous_Snape]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано24.06.06 11:55



Истината може да е всякаква, Снейп. Нямам против съдържанието на написаното, защото казват, че мнението било като задника, всеки си го имал. Имам против тона на Белинда и изразните й средства.
А и за мен няма значение кой какво твърди и в какво би бил убеден... всеки си има своята истина, и тя обикновено не съвпада с ничия друга истина :)

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема Иееее!нови [re: Ava G.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано24.06.06 12:49



Блазе ти... блазе ти....блазе ти...



Кво чакане, кви пет лева... я се мятайте веднага!

То и аз така я мислех и обмислях предния път като чаках гаджето да се върне след 5 месеца плаване... ама познай...кой кого?!

Докато аз, пристъпяйки плахо на високите си токчета в антрето на хотелската стая се чудех как да се държа сега - дали да поддържам лека и нежна дистанция, поне докато си спомня как точно миришеше кожата му и какъв беше смеха му или да поискам първо да си поговорим на дълго и на широко за миналото в някой ресторант или кафе...нашият герой просто си свали панталона...
И след краткия и изключително глупав вик на ужас от моя страна - " Ама ти си му направил нещо - не беше толкова голям последния път! " - просто бидох повалена в леглото и налюбена безпощадно.

Така, че...хич и не го мисли - ще стане това, което е по-силно и от двама ви...

---------
Щастливка си ти... на мен ми остават още точно 2 месеца, преди отново да имам шанс за подобно изживяване...

Non nova, sed nove.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.