Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Всъщност...нови [re: MamaNetty]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 12:19



..един "пайлот"))) навремето ми скъса живота 9 години)))...ако щеш вярвай! От 1987-ма до 1996-та! А иначе се познавахме от квартала още от 1982 докато още беше в Долна М. с още пуберско лице))) Разведе ме с първия)))...ама буквално даже плати всичко , намери ми адвокат и пр. да не обяснявам. Няма да обяснявам и какви невероятно екстремални и романтични моменти сме имали по света и у нас)))...още ми държи влага, оказа се и на него, ама...неговата маминка не можа да преживее, че съм с 2 годишно лапе, той започна да се усуква...в последствие маминка му намерила булка и се ожени през 1997, има и две момчета...ама жена си никъде не показва и с нея никъде не ходи)))...тя живее пеи родителите му извън София и гледа тях и децата, а той си има апартамент в София и там преспива понякога...въобще нямам думи. На година се срещаме ей така само на кафе и да поклюкарстваме, той си прави устата за покана на кафе с райбер, обаче кака е железна!!! Е, така да го е яд какво е изпуснал))) Призна си за намесата на майка му и пред общи приятели се шегува, че иска момиче от мен, щото страшни гаджета били))) Да ти кажа не съжалявам че нищо не стана м/у нас. Знаех си му душичката и пороците и беше прекрасно за времето на връзката ни, ама и аз му правех страаашни постановки. Въобще голямо надиграване и изненади бяха))) Веднъж, ама само веднъж през 1989 се обърна и ме попита: "Абе ние с теб защо не вземем да се оженим?", а аз му отговорих тотално на прима виста "Аз?, За теб? НИКОГА!"...след малко се поусетих и го питам, сори, ама ти какво какво имаше в пред вид преди малко?, а той отсече "Нищо!" и така си остана...никога вече не проговорихме за това...
Та мисълта ми е, че съм много щура и ми трбва човек дето да ме търпи и да ми се радва...демек да е красив, да ми се радва и да мълчи)))...е господ го прати и ако нещо се развали, да знаеш аз съм виновната))) Гледаме си новата продукция)))..малката де , ама кака ЛИРА знае, че жена без минало няма бъдеще)))....а минало кооолкото искаш)))



Обичам практичните житейски съвети и за това ще ти вметна , твоя като е на плаване, да знаеш света не е свършил, още по-малко мъжете)))...за запълване на времето....нека е грях, ама и онзи навремето като го занямваше или го хващаше мъглата, а то беше често...знам им номерата, аз никога не се оставях да скучая...разбирай ме както искаш, ама живота е забавление също така , щото като си помисля за ония 2 метра по надолу и нали се сещаш))) Все пак не взимай пример от мен, казах ти че отдавна съм в друга графа и няма поп дето ще се навие да ме изповяда))) Хе хе)))...Айде дано прихванеш и се повеселиш и позабавляваш, щото времето течееее....



Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: LlRA]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 16:33



То това не се и търпи да ти кажа! Баща ми е такъв, не пие, не пуши и не ходи по жени. Просто не се интересува от нищо. Вълк-единак. Ако вярваме на Фройд вероятно заради него аз не създадох семейство.



Тема Е, как вървят бойните действия?нови [re: Oщe eднa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано04.07.06 09:11



Кажи, деее! Кво става? Биете ли се, трепете ли се, заговорихте ли на един език или млъкнахте?

Кажи, деее!

Не заради клюката, а заради поуката...



Редактирано от ASSASSlN на 04.07.06 09:13.



Тема Re: Е, как вървят бойните действия?нови [re: ASSASSlN]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 14:55



Съжалявам, не бях в наличност известно време


Ами внезапно реши ме изпада в отпуск и замина с дъщерята на море. Аз в момента нямам възможност за отпуск. Не ме пускат и толкова.
Така че всеки си почива. Само госпожицата беше нещастна, щото се беше уговорила с някаква приятелка да гледат заедно мачовете от световното и баща й щял да и пречи. Ама доколкото чувам отзвук от Варна - живи са за момента. Няма поражения. Всеки си гледа спокойствието очевидно. Тя не е малка, има си приятели там, има и обща компания ...
Чакам завръщането .....
Няма бойни действия и никога не е имало, нали разбра още в началото. всичко е тихо, само дето на мен от време на време ми писва.... и реших да споделя и да чуя.... (прочета ) .... не очаквам промяна след завръщането. Просто животът ще си потече по старому. Само че аз се чудя дали пък да не го оставя малко да се гледа сам - в смисъл така и така се прибира понякога по-рано от мен - да му оставям бележки със задачи - да напазарума, да приготви вечеря, да ми ремонтира пералнята, че нещо се размириса на изгорели кабели... може пък да вземе да живне. или ако несе променят нещата - ... пак ще я мисля. За никъде не бързам.



Тема Ааа, недей с бележкинови [re: Oщe eднa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано10.07.06 15:52



Бележките може да го обидят.

Уф, де да знам какво да правиш, ама нещо трябва да стане и поне да проумее, че си човек, че си искаш твоето.

Що не пробваш да престанеш да правиш каквото и да било и да се прибираш след него. Взимаш дъщерята и айдеее, на кафе, айдеее, на кино, айдеее на гости...

Уф, може и да има някакъв ефект, ама ще е временен.

Не знам!



Тема Re: Ааа, недей с бележкинови [re: ASSASSlN]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 16:08



Опасявам се, че това би го обидило повече или ще го накара да се затвори повече. Не знам, това е по-скоро усещане. Когато ми се случи да изляза така сама и се прибера, той винаги е в ролята и настроението на пренебрегнат и самотен и аз се скапвам съвсем.



Тема Re: Ааа, недей с бележкинови [re: Oщe eднa]  
Авторgostenka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 18:21



Този човек има нужда от шок. Подари му кучка

Куче, домашна любимка А, после примерно въдица и хайде, отивате на риболов. Той пак ще си мълчи, а ти пък ще си береш гъбки и билки по поляните наоколо. Вечерта в палатката и/или пд звездите е ваша... Спомнете си младостта, "голамото" голо нощно къпане И сутринта го помоли да направи той горещото кафе... Така де, научи се да те глези. Може би и на него ще му хареса



Тема Re: Ааа, недей с бележкинови [re: gostenka]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 14:47



Божееее! Това чудо нема да се случи посмъртно. Имахме куче, той си го пожела и взе, гледаше си го... до едно време. След това му писна и го остави на "мама" да му го гледа, пък то животинчето взе че изчезна много правилно един слънчев ден.

А за риба - абсурд. Наслушала съм се на подигравателни коментари по отношение на общи познати, които ходят на риба. Не е, да няма възможност или компания, та така да компенсира. Има. Ама не ще човека. Или го мързи. Не знам.

В интерес на истината това е най-потайния човек, когото познавам, ако изобщо смея да твърдя подобно нещо, въпреки че го познавам вече повече от 20 години.

Абе ще чакам, гледам, слушам и... каквото има да става ще стане. Макар че не ми е гот.





Тема "и... каквото има да става ще стане"нови [re: Oщe eднa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.07.06 15:49



И какво прогнозираш, че ще стане?



Тема Re: "и... каквото има да става ще стане"нови [re: ASSASSlN]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 16:37



Аз ли? Не знам, нищо за сега... май не очаквам промяна. А ти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.