Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Мда...нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.06.06 23:30



Напълно съм съгласна с теб в случая!
Изпитана стратегия...



Non nova, sed nove.

Тема Re: "...депресий..."? Прощавай, интелигентна жена синови [re: ASSASSlN]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано28.06.06 06:55



Сори техническа грешка.:-))Поправям се!!





Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Oщe eднa]  
Авторrocт2 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 21:56



Глупости, я не се самообвинявай.
Моят мъж е същия. Все едно чета за моя случай.
Любезен , усмихнат с другите. А на мен ми прави такива невероятни скандали, че не съм му подала кърпата в рамките на 1 - 2 секунди.
Това за нечистетенето на РД мислех , че е само при нас.
Въобще случаят е адски подобен на моя.
Имаме 2 деца и 17 год брак.
Напоследък не мога да се оттърся от мисълта за развод и затова съм и в този форум.
Но не бива жените да се оставяме мъжете да ни третират като нещо по нискокачествено от тях .Откъде накъде?



Тема Да, разбирам те...нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.07.06 22:33



напълно!
Написаното от теб е не само логично, но и както сама каза - практично!

Одобрявам подобен подход за повечето български домакини.
Обаче къде е тук любовта, страстта, въображението изненадата и най вече... вила Аква, където те чакам, да се появиш с любимия...

"Празниците морски наближават - двойките за тройки си мечтаят...
Тройките пък в двойки се спояват и самотни някого оставят..."
...из поетичните записки на един варненски гларус

Non nova, sed nove.

Тема Re: Да, разбирам те...нови [re: MamaNetty]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 10:09



Нети, уморих се да обичам страстно)))...вече предпочитам да ме обичат и знаеш ли как нещата си идват на мястото. Така енергията си влагам в неща, които са ми интересни и резултатите естествено стават по-видими. Разбира се поддържам огъня на чувствата, но някак по-осъзнато , а не като преди юруш и да става каквото ще))) Абсолютно подкрепям теорията за това, че голямите любови са само за изживяване, а при съвместно съжителство присъстват по-практични чувства, интереси и прочие. О-о-о нямам нищо против първите 9 седмици и половина))), ама те отдавна минаха. Сега обаче ми е по-интересно, защото имам повече време за себе си))) Ако на някой не му харесва, здраве да е, то едно ли, две ли неща не се случиха в тоя живот...ще преживеем още едно))) Но както казах, общите интереси са страшна работа)))....ето ти част от спойката))) А това поддържа и чувствата и подкрепата и приятелството и какво ли още не, но всъщност да не се бъркам в божите работи...късмет! А какво ще бъде няма гаранция, за мен е важно в момента нещата да са в някакви релси и равновесие, защото това донякъде определя бъдещото развитие на нещата. Когато живееш с мисълта, че всеки момент нещата могат да се променят, стига да пожелаеш, някак си не си толова импулсивен...поне при мен това работи)) Абе де да знам...един път така, друг път , иначе))) Но честно казано "формулата" още не съм я открила...а вече и не я търся)))

А за Агфата)))....мале, мале...Варненските потайности))) На мен отдавна ми писнаха тамошните изпълнения и щуротии и гледам да не си обременявам живота с простотии. Нещата не са такива, каквито изглеждат))) Е затова си драскам по някой ред и тук, малко за разреждане на концентрата)))



Животът понякога е по-интересен, когато излезеш малко по-встрани и наблюдаваш, отколкото да си в мелето))) И си правиш това, което на теб ти е интересно))) И гледаш да не се доказваш много-много, защото е наивно да чакаш оценки, а си прайкаш нещата както ти си знаеш и някак си по-става...всъщност въобще не ми е ясно за какво става дума вече, е така дипла си глупости)))

Айде почваме да пишем днешната страница, да видим колко ще сме вдъхновени...






Тема Re: Да, разбирам те...нови [re: LlRA]  
Автор orcad (регистриран)
Публикувано02.07.06 10:44



Хехе

Почнала е да ти увира куфалницата

за страничния поглед.



Котка и жена не се връзват на каишка. Като й раздърпат кожухчето бързите "майстори", сама почва да промяцва на вратата.

Да ти е жива и здрава менажерията
Търпение и спокойствие му е майката



Тема Re: Вероятно не си права?????нови [re: Oщe eднa]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано02.07.06 10:46



Четох достатъчно,за да почне да ми се повдига......Честно....ама това,дето празнувал,докато вие го чакате ми преля.
Чак толкова много ли го обичаш,за да продължава такова никакво съжителство?Предполагам,че и не те докосва.
И така докога?Цял живот?Не го разбирам.



Тема Re: Готин...нови [re: orcad]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 15:48



...въобще не ти е ясно на кого пишеш тия неща)))...нали знаеш, всеки с бизнеса си!))) Всъщност май въобще не те разбрах какво искаш да ми кажеш, но няма значение)), а ако става дума за кожухчета май доста посъдрах, ама моето си е читаво))) Да му мислят котараците!





Тема Re: Готин...нови [re: LlRA]  
Автор orcad (регистриран)
Публикувано02.07.06 16:20



Бе кефя ти се като те чета.

Еее, то па и да не ти се порадва човек на лафовете





Тема Всъщност...нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.07.06 19:23



... този ти постинг е по-различен от останалите - някак уморено-усмихнат, спокон и наистина като поглед отстрани...харесва ми да те усещам такава.


Освен това , за почти всичко написано съм съгласна и дори леко ти завиждам, заради предвидимостта на връзката, която имаш.
Аз просто съм на различна фаза в моята си връзка, уви, и затова ти подметнах въпроса за " страстта" -- карам не 9 седмици и половина, ами май 9 месеца и половина с моя моряк... и не му се вижда края на това приключение.
Току що се скарахме по телефона и аз му треснах слушалката, понеже ми започна разговора с това, че звънял от сателит и било много скъпо. Ами като е скъпо - да не звъни, ами да си седни на задника и да ми напише най-после едно дълго писмо - за кво му е иначе тоя лаптоп...Ама не - не можел да пише сега-- много до късно работел, по 12 часа и повече и вечер му се спяло...А пък СМС-сите ми ги получавал, ама да не съм му ги пращала по време на оперативка - сякаш аз цялото му разписание знам...ми не съм ли права, да се ядосам....ама ха!
Сега ми е смешно ама преди половин час направо ми идваше да го изкормя...

Пък бях такава кротка и примерна съпруга цели 12 години...А ме виж сега след развода - взех да избеснявам и да се държа гадно с мъжете Ама на тях май така им е по-сладка баницата ...какво ще кажеш, а?



Non nova, sed nove.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.