Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема LIRA,нови [re: LlRA]  
Автор lsa27 ()
Публикувано26.06.06 18:12



пиши, пиши още... Аз си приписвам разни допълнителни идейки, ама вече знам - Като порастна искам да съм като тебе

Извинявам се за офф-а

На авторката ще кажа, че ако тя дава всичко, няма начин мъжът й да проумее, че нещо й липсва. Щото кой е луд да дава, когато на него не му дават? В този смисъл сама си е виновна. А за детето нямам думи... Ми то този мъж за какво ти е всъщност?




Тема Хайде, хайде,нови [re: ASSASSlN]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.06 09:12



не се прави - изплакнал си очите без да се налага да ходиш до морето.





Тема Re: Чуй ме, бре, миличка! Остави човека на мира!нови [re: ASSASSlN]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 09:31



Ти не четеш, или наистина не разбираш... Никъде не го мъкна, не го влача безцелно по магазините, нито пък някога сме си разменяли подобни реплики. Ама не мога да му купя гащи преди да ги премери и да ги хареса. Може и да не са много пари, но ако няма да ги носи, предпочитам тази цифра да я дам за нещо друго необходимо.
А като сте такиви, защо после страдате, че нямате дънки (например).
А може би наистина трябва да стана като твоята - мрънкаща, и хвърляща подобни изречения ей така за кеф... а другия да се спасява сам. Да престана да го обличам, да го пера, да му гладя бельото и ризите и да си хвана пътя на някъде сама, може пък така повече да му харесам.





Тема Re: Чуй ме, бре, миличка! Остави човека на мира!нови [re: Oщe eднa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 13:00



..."Един мъж се обръща обиден към жена си: Мила, ама ти обичаш и обръщаш внимание на роклите си повече от колкото на мен...Жената отвръща: Мили, без рокля не мога да отида никъде, докато без теб мога да ходя навсякъде...")))



Да ме прощават уважаемите кавалери, мнооого си ги обичкам , ама много обичам и оная стара изтъркана фраза: "Мъжът управлява света, жената управлява мъжа...")))

Така че героинята на темата няма да сбърка ако играе ролята на 25-тия кадър))...оня дето внушава, дето действа на други нива и всъщност е незабележимия)))...сори, че пак става въпрос за игра, ама няма друг начин...опитвам се да обясня с думи прости)))

А по въпроса за избора на дрехи, работата е ясна...единя вариант е да му хванеш мерките и ако нещо ти допадне имайки в пред вид и неговият вкус, купуваш , мяташ небрежно дрешката на стола и му казваш : "Dear, имам нещо страхотевично за теб, обличай се и да ходим да ги разходим на по кафе))...ама направо изглеждаш супееер...няма да ти се размине тая вечер ))) Адски си падам да изглеждаш така...." Въобще ги диплиш в тоя ред на мисли...като правило в 99% момчето се радва, че го харесват и най-важното е , че ще му направят нещо хубаво...хе хе )))

Въобще някъде по семейният ви път нещо си му обрала самочувствието за нещо, лишила си го от възможността да ти се доказва)))...и от там нещата са тръгнали на е...ем ти страна)))

Е, го моя например умира да се доказва...ами ОК, да действа, аз само викам "Браво и евала...ама страшен си"!)))...то че гафофе колкото искаш има, ама гледам да не му развалям ищаха...просто номера е да му направляваш "втурванията" към полезните и за теб най-вече страни )))...освен че бачка на едно място, поощрявам да търси и да има винаги нещо допълнително...хем той няма да има време за глупости, хем аз по свободна...хем повече мъни))...хем той най-щастлив че е успял и аз пак повтарям" Браво...направо си суперрр)))....е, естествено и аз не си клатя краката, ама нека той да е по-заетият все пак)))



Тема Наистина си сменяш настроениет като жена минови [re: Oщe eднa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано27.06.06 13:04



Сама си прочети мненията и виж как лесно и бързо променяш тона.

"Никъде не го мъкна, не го влача безцелно по магазините, нито пък някога сме си разменяли подобни реплики"

Къде съм казвал, че го мъкнеш? Оскърбителните реплики са си до възпитанието на човека. Казах, че описващ МЕН като характер. А, простотията си е строго индивидуална.

А, диалога ти го дадох, за да разбереш, че като мъж мразех да ходя по магазините, та да не се учудваш защо е толкова тромав във взимането на решение.

Заклевам се повече акъл на жена да НЕ давам. Ближете си раните помежду си!



Тема Re: Чуй ме, бре, миличка! Остави човека на мира!нови [re: LlRA]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 13:07



и аз поощрявам да има още нещо допълнително за бачкане и за докарване на някой лев отгоре, ама като не ще човека, ... кво прайм тогава?
Що да ходи на втора работа, като може само с една. Като вземат да не стигат парите казва "Трябва да затегнем коланите" с един такъв сериозен тон и леко укорително, че този месец съм си позволила два пъти да го завлека на по бира. И съм купила нещо допълнително.
А бе не ми се говори повече.
Сядам да се образовам, но да си призная ... не знам дали книжката, въпросната ще има необходимия целебен ефект. Върху мен.
Щото няма смисъл да му я пробутвам на него. Той винаги завършва речите си с "Сега нали разбар?" Сякаш аз съм олигофрен.





Тема Re: Чуй ме, бре, миличка! Остави човека на мира!нови [re: Oщe eднa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 13:25



в такъв случай наочваш всички ресурси за собствено облагодетелстване и след един определен период разбираш, че можеш и без него и той разбира, че се справяш и без неговото озаряващо присъствие и когато се усети, му казваш :"Късно е чадо!" и продължаваш по пътя си! Това е!
А той иначе си е хванал страшна стратегия за оцеляване и налагане...от теб зависи докъде ще отпуснеш аршина...
Тактика и стратегии са му майката, ако въобще ти се занимава...



Тема Re: Наистина си сменяш настроениет като жена минови [re: ASSASSlN]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 13:52



Ами нормално е според мен да променям тона. Да не би да очакваш да съм и без право на настроения и интонации?

И освен това - ти също го правиш.
Аз не те укорявам за нищо, не те нападам, по-скоро разсъждавам на глас.
Така че, не се дръж като ощипана мома.





Тема В шеговит тон исках да ти кажа, че много си прилинови [re: Oщe eднa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано27.06.06 14:22



чаме с мъжа ти. Ти, пък, си помисли, че слагам знак за равенство. Здраве да е. Умрели няма.

Аз наистина съм от Марс. Ти откъде си?



Тема Re: В шеговит тон исках да ти кажа, че много си прилинови [re: ASSASSlN]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 14:36



Честно казано, нямам идея от къде съм


От къде ли не, само до Марс още не съм стигнала.

Ама понякога наистина приемам нещата лично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.