Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Много си праванови [re: Oщe eднa]  
АвторDa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 22:27



Все едно описваш "моя", с който живях 10 год. и за когото отказах да се оженя, защото се ужасявах, че ще съм вечно в такова безвремие.
Не можеш да си представиш колко си приличат двамата, само дето "моят" е вече бивш, защото иска да се ожени и да има семейство - сега си търси подходяща домакиня - защото аз не ставам за домакиня. "Моят" е много свестен човек - помага на всички, грижи се за всичко, носи цялата служба на гърби си, носеше си и парите в къщи и ги спестявахме на мое име, но изобщо не се интересуваше от мен, дори ми забравяше рожденния ден и т.н., от което аз се чувствах нещастна о отказах да имам семейство с него, но продължихме да живеем заедно, докато той не ме напусна. най - интересното е, че един месец след като се разделихме се обади да ми честити рожденния ден - тази година съм поздравена от него, ако още живеехме заедно, сигурно нямаше да го направи.

- сериозно!
Така - какво исках да кажа - напълно те разбирам и знам колко е гадно да живееш така. Не искам, обаче, нищо да те съветвам - явно има такива мъже, не са лоши, но може би си мислят, че е достатъчно, че се прибират в къщи, носят пари и понякога спят с нас. Обаче, аз не ги понасям.



Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Oщe eднa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано26.06.06 09:03



Здравейте :-)
Вашият съпруг е в нещо като депрес.Явно монотонността в ежедневието както у дома ,така и в службата му тежат и го карат да се затваря в себе си.За съжаление на вас се пада тежката задача да го дръпнете от това му състояние.Не се отказвайте и бъдете настоятелна.дори да се карате е по дбре,от безразличието.
Минала съм по този път и повярвайте не ми беше лесно,костваше ми много нерви и усилия ,но успях.Ще ме попиатате как да го направите.Единственото коеото мига да кажа е .че вие си го познавате най добре и ще намерите най подходящия начин.
Желая Ви успех в начинанието.!!!

П.П. Помислете и за вашето поведение.Визия и пр.Смяната им може да доведе до пложителен резултат.:-))



Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: esprit]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 11:07



Извини ме, но не приемам този съвет - поведение и визия. Какво, да се направя на фолк-звезда ли, че да му привличам вниманието.
Знаеш ли какво ми каза той преди около 10 години( може и повече). Обичам да си сменям прическата, цвета на косата, дължина... и го попитах как предпочита да ме вижда, с каква форма, цвят, дължина. Отговори ми: "и зелена да се боядисаш, все тая, веднъж съм те харесал...."
Което тогава ми прозвуча като проява на любов, а сега ми звучи като проява на тотално безразличие. И ме ужасява. Като не му е кеф че е с мен, да направи нещо по въпроса, поне да каже.



Тема Прочетинови [re: Oщe eднa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано26.06.06 12:48



книгата за мъжете и жените, за да не се връзваш толкова. От там се разбира, че това не е безразличие, а нормална мъжка реакция. И аз не мога да разбера как съм си все еднаква, след като поне на два месеца си скъсявам косата, но вече не се ядосвам, че не забелязва промяната. Освен да се направя нула номер, та да видя реакцията му.





Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Oщe eднa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано26.06.06 13:55



сменяйки визията си ,ще повдигнеш своето самочуствие:-)))А не да весиш нос и затъваш в НЕГОВИТЕ депресий.Помисли си.Сега ,ако мъж ми пак изпадн в таква състояние,прав му път да се оправя,мъже много на този свят.:-))





Тема Ха-ха-ха! И аз отговарях таканови [re: Oщe eднa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано26.06.06 15:58



Малиии, нервите ме хващаха като вземеше да се фръцка с часове пред огледалото. Добре, де! Не ми пречи. Да се фръцка колкото си ще, не ми пречи, ама постоянно ме викаше:

- Ела ми кажи добре ли съм с тая рокла, с тая прическа, че утре за работа да съм готова още тази вечер...

- Добре си.

- Хм, какво му е добрето, не виждаш ли че не ми отива?

- Като не ти отива, к'во искаш от мен? Що ми губиш времето?

- Иии, какъв си груб, изчакай да сложе другата рокля...

- На баба ти хвърчилото! Обличай каквото си щеш. Пука ми, че ми дреме!

Скандалът е готов! И тази вечер отива по дяволите. Тотално разминаване на ценностните системи.



Тема И скалпа да ти свалят - пак няма да те забележинови [re: nbb]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано26.06.06 16:27



Абе, писнали са ми мойте колежки. Абе, като си сменЯт прическите, че като започнат едни охканици, едни пъшканици, припадъци, като че ли Земята се е завъртяла наопаки.

- Ауууууууу, колко ти отива, ауууууууууууу колко си хубава, аууууууууууууу, мяуууууууу.................

Пфууу. Купих си маратонки наскоро.

- Ауууууууууууууу, мяуууууууууууууу, баууууууууууууууу, колко ти отиват, муууууууууууууу, откъде ги купи, ама колко струват, мяуууууууууууу, трябвало е от еди къде си да ги вземеш, там е по-евтино.

- На баба ви фърчилото, ау-мяу-бау, ако нямате работа - да ви намеря?

Ей ви го най-пресния случай. Двенки колежки се върнаха днес от отпуска, на море били. Кудкудяк-кудкудяаааааааааааааааааак! Баси мамата надуха ми главата. Ама коя къде била, ама къф тен имаш мааааа, аз все не мога да почернея. Че като взеха да си събуват гащите, че като взеха да си сравняват гъзовете...

Да, ама аз вече съм им свикнал на кудкудяканиците имам вече и солидна теоретическа подготовка. Купих огромни слушалки. Преди имах едни мънички, надувах музиката докрай, ама пак се чуваше кудкудяк-кудкудяааааааааааааааааак.

Сега приличам на космонавт в скафандър.



Редактирано от ASSASSlN на 26.06.06 16:32.



Тема "...депресий..."? Прощавай, интелигентна жена синови [re: esprit]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано26.06.06 16:38



"депресий"??? Недей така, моля те. Щеще да е вярно, ама ако беше написана тая дума преди 1945 година.



Тема Re: Ха-ха-ха! И аз отговарях таканови [re: ASSASSlN]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 17:03



Дали пък да не взема да стана като твоята ... да се въртя пред огледалото и да го занимавам малко повече със себе си.
Подозирам, че накрая ще побеснее ...


Никога не съм го тормозила да ходи с мен на шопинг, ... само когато трябва да се пазарува за него. Но и тогава е такава мъка. Избира чифт дънки по половин година. (например)



Тема Чуй ме, бре, миличка! Остави човека на мира!нови [re: Oщe eднa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано26.06.06 17:54



Аз когато се лигавя - лигавя се, когато съм сериозен - сериозен съм. Чети, бре, миличко! Абе, никакъв проблем няма в този човек! Абе, казах ти - ти описваш МЕН. Същия бях като твоя мъж. Преди 10 години.

Четете бре! Оня американец МЕН е описал. В къщи е бил по времето на брака ми. Невидим е седял на полюлея и си е клатил краката ухилен ехидно.

Шопинг??? Абе, вий жените все измисляте такива щуротий

. Шопинг терапия. Брееееееееееееееееееййй! Тц-тц-тц.


Абе, мамамустара. Абе, пощръклявах като ме помъкнеше по магазините. Абе, луд ставах. Абе, хващаха ме нервите, бе!

- Какво търсим, питам я.
- Нищо. Дай да разгледаме на оня щанд.
- Касво търсим?
- Нищо, бе. Да видим.
- Какво търсим?
- Иии, че си досаден. Бързаш ли за някъде?
- За никъде не бързам, ама защо да си пилея безцелно времето?
- Как ще е безцелно, бе!
- Казвай какво търсиш, ма?
- Не обиждай, бе, идиот!
- Кучка проклета. Откъде те намерих от оня край на България да те доврека в тоя град???
- И ти и майка ти и баща ти и сестра ти и приятелите ти сте идиоти.
- Тъпачка!

Е, те така я карахме 10 години дакато не избухна ядрената бомба и ни отнесе и двамата.

Чети, бре, миличко! Чети бе! Аз ти го казвам. Не си съсипвайте живота с глупости!

Избирал дънки по половин година??? Браво! Че той е герой тогава. Аз ги избирам по две години. Миналата година си кулих летни гащи. Догодина може пак да се наканя да си купя.

Редактирано от ASSASSlN на 26.06.06 17:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.