Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Доста разумно и възможно!))).нови [re: LlRA]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:00



Како LIRO, само не разбрах каква демоверсия пробутваш когато ги замотаваше трите официални слънца? И кога и как превключваше на действителната версия? И какъв ти е ценоразписа за работите, които вършиш в къщи? Щото с тази инфлация може и да си се минала и да си поискала по-малко пари, отколкот вървят тези услуги в момента и после много ще те е яд!

Брей че меркантилно и злобно човече си...да пази Господ.





Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Oщe eднa]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано21.06.06 13:08



Защото мъжете мрат да се изявяват навън ..... докато жените мрат да се изявяват вкъщи .....

Различни критерии за изява .... Това някъде го четох ама сега не помня къде ....

Ама ако сме честни и в теб се е натрупала доста умора и рутина, нали?

Искаш малко да си починеш от него? Това също малко прозвуча .... в оплакването че навсякъде ходи с теб..... м-м-м ?



Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Drona]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:30



Не си разбрал/а.
Не съм казала, че навсякъде ходи с мен, а че не иска да излиза с мен, а същевременно му е криво, когато искам да изляза сама. А аз пък не искам да си изкарвам свободното време само затворена в къщи.



Тема Re: Вероятно аз не съм прав,нови [re: Oщe eднa]  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано21.06.06 13:44



Чак си погледнах какво съм писал за да видя дали по някакъв начин съм те нападнал ...

Не зная - нямам голям семеен опит - но когато нещо във взаимоотношенията ми с някого се сговни, първо си давам равносметка дали аз самия по някакъв начин не съм предизвикал сговняването ... може пък и да не е нормално това ... не знам ...



Тема Re: Вероятно аз не съм прав,нови [re: V.Grig]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:52



Нищо не съм приела като нападка. Съжалявам, ако е прозвучало така. После, ако не се лъжа се опитах в един постинг да обобщя това, което бих казала на всички, които имаха добрината да се отзоват.


Извини ме, ако съм прозвучала кофти в постинга си. Имаше някакви "нотки" но те в никакъв случай не бяха адресирани към теб, ...



Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Oщe eднa]  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано21.06.06 14:12



А аз пък все повече имам усещане, че темата не е реална ама хич ...



Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Oщe eднa]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано21.06.06 14:12



извинявай, наистона не съм те разбрала



Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: V.Grig]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:29



Просто няма смисъл от отговор.
Това ми прозвуча като онзи стар виц "Иди че доказвай, че нямаш сестра"

А това, че ти се струва нереална темата само иде да ми покаже в колко безумна ситуация се намирам. И може би, и колко допълнително объркана съм от това.



Тема Re: А защо не опиташ?нови [re: Oщe eднa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано21.06.06 15:54



Направи стачка, разбутай го малко, накарай го да усети, че нещо се случва и да поизлезе от летаргията.
За това второто - просто не чети такива списания, макар и сега акцентът вече да е другаде, а и не слушай хора дето си черпят увереността от практиката на петдесетте години на миналия век.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Вероятно не съм права,нови [re: Oщe eднa]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 17:35



Ако той е студен, затворен и незаинтересован това може би се дължи на факта че нямаш изисквания към него. Казваш че тичал да помага на приятели - а теб и детето пренебрегва, да му имам приоритетите. Като гледам - твоя ми изглежда на типичен еснаф; Навън един - в къщи друг.

и още нещо, ако ти не демонстрираш себеуважение, сериозно и отговорно отношение към брака, то и той няма да те взима на сериозно. Само си отговори - безплатна слугиня. Яд ме е защото ми звучиш свясна а той е поредния инертен нещастник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.