Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ревностнови  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 20:08



защо когато виждам по улицата НЕПОЗНАТА жена, която изглежда щастлива я ревнувам от sms-а, който току що е получила? защо ревнувам бившата ми жена без да изпитвам никаква нежност към нея. сто години самота ли е нужна за да изчезне това или "сто мъже да искат моето сърце"?





Тема не разбрах...нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано09.06.06 20:33



.. ти гей ли си?
Какво дирят иначе тези "сто мъже да искат моето сърце" в една мъжка тема??

А ревността ти е нормална, ако за това питаш - просто напоследък си незадоволен, и вероятно освен това - емоционално самотен - макар, че идея си нямам защо!
Освен това е началото на лятото.... най-приятното време да ревнуваш от целия свят! Наслади се на емоцията, макар и не съвсем положителна.. . все пак си е лично твоя и затова - незаменима!

Non nova, sed nove.


Тема Re: не разбрах...нови [re: MamaNetty]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 20:56



не, бе - тва за мъжете беше метафора /от една чалга песен/.

ех, че ми хареса това "наслади се на емоцията" /живота е приключение, дори и в концлагер - справка: роберто бенини/. нещо съм загубил чувството си за хумор, обаче. а иначе имам известна идея защо съм емоционално самотен: примерно щото не обичам майка си, нито децата си, нито футбол, нито коктейли "маргарита". идеше реч, обаче дали ревността /айде не към целия свят, към бившата ми "половинка" само/ някога ще си иди и КАК! щото тая пролет цъфтя със същото ухание, с което цъфтях и миналата. и по-миналата. и по-по-миналата. то поне да бях просто многодишно растение, зимата да си почивам под топлия сняг. ма с тия парници няма почивка целогодишно



Тема Re: не разбрах...нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор elii (объркана)
Публикувано09.06.06 21:04



Лелеее,имало по-черногледи и от мен!



Тема Re: не разбрах...нови [re: elii]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 21:18



ми аз го чувствам като реализъм, elii - не като черногледство. извинявай, дето ти взех купата. то па една купа...купата на мрънкачите



Тема Re: не разбрах...нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор elii (объркана)
Публикувано09.06.06 21:27



Моля ти се, с удоволствие бих я отстъпила тази купа на мрънкачите.То и аз все с реализъм си го обяснявам черногледството,ама дали е така.Не знам.



Тема Re: не разбрах...нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано09.06.06 21:37



Аз знам защо ревнувам бившия, знам защо ревнувам настоящия, знам защо ревнувам и всички останали мъже.Защото са щастливи.Защото ревността е заложена дълбоко в съзнанието ми, както и натрапчивата мисъл, че "все на мен се случва".Все на мен ще ми се спука гума, ще спре тролея на спирката след която съм се качила, ще купят последния хляб..., ще ми се случи нещо хубаво и аз ще го пропусна задавайки си хиляда и третия въпрос ЗАЩО НА МЕН?И така живота минава, а отговора на въпроса "докога" не се намира.
Обаче е гадно, че не обичаш майка си и децата си...



Тема Re: не разбрах...нови [re: Ckpитa]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 21:50



май си права. доколкото си спомням - когато съм се чувствал "щастлив" не ревнувах

тва за майка ми и децата ми е за друга тема /"чудовища" може би/. би било чудесно, обаче...ако не ги ревнувах

, ама както казват французите "любовта си отива, ревността остава"

значи отговорът е никога



Тема Re: не разбрах...нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор elii (объркана)
Публикувано09.06.06 22:07



Абе,взимаш купата,определено!



Тема Re: не разбрах...нови [re: elii]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 22:12



тамън си свикна да си лазя из шумките и се появи някой дет да ме разсмее.../тук за да защитя първенството си/ за да може после по да ми е гадно като се убода на някоя клонка сигурно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.