Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Водим един спор в съседен клуб  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано22.05.06 21:54



та ми е интересно да разбера, ако искате да споделите, каква част от вас са се развели, защото партньора не им е предоставял сексуални техники, който сте искали (например- искам свирка, ама тя не ще, искам анален, ама тя не ще и т.н.) и колко заради други проблеми. И ако е имало сексуални проблеми, според вас те причина за разпадането на връзката ли са или следствие от други проблеми. Надявам се да съм го обяснила ясно. Хайде, вие сте.
А-а-а, забравих да кажа, че изневярата се смята за сексуален проблем в тази тема, само ако е била предизвикана от липса на свирки и т.н.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: добре сте си ви младитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторшyт митkaщия (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 22:54



добре сте си ви младите наготово ползвате сексуалната революция ама що жертви дадохме , та то само колко сексуални техники има , до де ги изучим що народ се разведи .та кво лошо има свирка ,или един езйк да одариш , важното е мига незабравим



Тема Ужаснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторkoм (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 23:11



Че кой е днешно време се жени преди да се запознал с всички сексуални техники, които партньора му предлага?
Що се отнася до изневярата, заради липса на определени сексуални услуги - това ми звучи като оправдание малко. Едва ли някоя изневяра в свързана само със свирка или пък само с анален секс. Някак си не мога да си представя жена, която ще се навие да ми направи свирка и да спрем до там
А иначе - заради сексуални проблеми - предполагам, че има много разводи - секса е неделима част от съжителството и ако липсва - отношенията рано или късно се разпадат. Освен ако и при двамата партньори той не е потребност - например поради напреднала възраст.



Тема Хе-хе...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано22.05.06 23:13



Тук не ми се вярва да откриеш подобни разводи...
А при мен, лично - дори и 3-те години без ВСЯКАКЪВ секс не доведоха до отказ от брака...

Но сега вече съм друг човек - поне в това отношение.
И затова не искам да се омъжвам пак, защото при същите обстоятелства бих постъпила много по-различно.

Non nova, sed nove.


Тема Бе какви техники,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано22.05.06 23:21



какво чудо ... Кама-сутрата я преиздадохме ведно с измененията й и допълненията, ама не беше в това проблема...., проблема беше в това, че от инат ми спря секса на 100% - без право на обжалване.
Да попитам - "тройката" (жената, момата и аз ) брои ли се за изневяра"...?
- щото, ако се брои, много съм грешен значи?

"Малко акъл да имаш, ама навреме да ти дойде!"


Тема А-а-анови [re: Hoй]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано23.05.06 11:01



проблема беше в това, че от инат ми спря секса на 100% - без право на обжалване. Това не се брои. Аз питам за случаите, в които си получаваш редовен и то съвсем не лош секс, но без свирки примерно. Иначе жената си те обича, радва ти се, не ти отказва, ама не ще да прави свирки. Ще изневериш ли за това и ще се разведеш ли за това? Или хайде да не споменавам думата "изневяра", че не е модерно- ще хукнеш ли по чужди булки, само защото ти липсва свирката или аналния (а не щото по принцип си обичаш да ходиш по чужди булки)?

Стига простотии бе, тате!


Тема Естественонови [re: koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано23.05.06 11:07



че заради сексуални проблеми може да се разпадне един брак. Въпросът е толкова сериозен сексуален проблем е липсата на свирки, ако всичко останало в секса си е о.к.

Стига простотии бе, тате!


Тема От личен опитнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторkoм (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 11:21



Не е толкова сериозен сексуалния проблем ако липсват САМО свирки.
По някога, обаче - нежеланието на жените или мъжете да се ангажират с орална любов е отражение на психологически проблем, който често се проявява и другаде - например - прекалена срамежливост, изпитване на чувство за вина ако партньора иска нещо различно и т.н. За някои хора - това е признак на недостатъчно привличане. Е - тогава вече е проблем, който трябва да се адресира




Тема Хм, що пък да не открия?нови [re: Mama Netty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано23.05.06 11:44



Който търси, намира. Добре, де, а защо такава рязка промяна при теб? Наистина ли не можеш да живееш щастливо без орален секс?

Стига простотии бе, тате!


Тема Е, ти пък...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.05.06 12:49



Не съм казала без орален точно... имах предвид без секс като цяло!
Да, няма да съм щастлива без това в този период на живота си...

Като го написах и се сетих, че ако погледна фактите - всъщност най-нагло лъжа, защото моят човек го няма вече точно месец, а остават още 3 и половина... и това все е безсексово време, поне формално...
Пък не ми личи да съм нещастна... ама има още време, де...
Като почна съвсем да откачам, надявам се, клубарите да ми подадат ръка за морална подкрепа.... Пък ако не ръка, може и крак... или нещо друго стърчащо...

Non nova, sed nove.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.