Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема към тези, които знаятнови  
Авторнaивниk нa 33 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 11:22



Кажете мили Дами,
или пък вие умели Господа,

Има ли надежда за един наивен мъж на 33,
отдал цялата си сила и енергия на
изграждането на семейство и отглеждането на деца,
установил с огромно закъснение, че любимата съпруга
е изградила паралелен свят от пълна гама свобода, флиртове,
разврат и театрален непукизъм?

да се смея ли докато рухвам или да плача



Тема Re: към тези, които знаятнови [re: нaивниk нa 33]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 11:39



Няма начин

Набий й канчето на момата с безразличие и си бий дуСпата на себе си

На 33
Ти си луд да не се поогледаш какви чудеса на природата има около теб. Да! От чистак женски пол, не притреперващи смотли, дето не знаят какво искат.
Вервай!
Придобих опит на стари години.
Милост горе
Тука сме си долу и ще се блъскаме по кокалчетата докато издаяни ответницата.
По са кекави от нас, еле па тъпите боклучки, дето само портмонето ти гледат


Абе ще я намериш тая дето ти лъска погледа и приглажда крилете. Иначе нямаше да пишеш тук






Тема Re: към тези, които знаятнови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано13.04.06 11:41



Брей колко си зъл:-)С каква парясница си живял,че си станал толкова зъл:-))





Тема Re: към тези, които знаятнови [re: нaивниk нa 33]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано13.04.06 11:45



Гадно е ,много е гадно.Но ще го преживееш.Аз на твое място бих се махнала за малко ,за да си събера мислите и да реша какво да правя за понататък.
Остави децата на майка им и по баби и се махни за известно време:-)Успех и горе главата
Апропо,има чудесни места в планината,където човек може да отседне сам и да помисли.



Тема Re: към тези, които знаятнови [re: нaивниk нa 33]  
АвторKoльo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 11:48



Покажи й как играе дървото.



Тема Re: към тези, които знаятнови [re: esprit]  
Автор orcad (регистриран)
Публикувано13.04.06 11:55



Не съм зъл мило, а станах безмилостен.

Значи

Да си огледа момата, или момеца канчето и тогава да брътви врели некипели.
За кво да си задаваме тъпи въпроси, като всичко е около нас. Стои, живее, търси, някой намират, някой не.
Въпрос на личен избор.

Адски съм сигурен, че разбираш за какво говоря, ама се надаш на детски приказки.



Тема Re: към тези, които знаятнови [re: orcad]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано13.04.06 11:58



Отдавна се отказах от приказките.
Ама да помисли нали деца/дете имат.Май е и малко.Пък с острото и по лошо може да стане.Жените сме коварни,нали знаеш.:-)))



Тема Re: към тези, които знаятнови [re: esprit]  
Автор ПACTИЧKA (сладка)
Публикувано13.04.06 12:02



Аз пък си мисля, че много често е прав.
Злоба?!
Ами!
Просто житейски опит.
Жена съм, но почнах да разбирам мъжете, които ни "плюят", просто зад всеки разпаднал се брак почти винаги стои някоя жена - не онази, която си е стояла вкъщи при децата, а другата, която си е давала ясна сметка за наличието на първата.
Аз просто не зная как един мъж би могъл да изневери, ако няма с кого.Или всички жени са слабоумни, та вярват на приказката"аз отдавна не се разбирам с жена си и не спя с нея". Коя от нас не е чувала тази историйка поне веднъж в живота си? И колко наистина не си дават сметка какво следва. А онези, които откровено свалят женени мъже?
И колко мъже познаваш, които след някакъв случаен флирт си навиват на пръста да измъчат с телефонни обаждания, писма и подобни половинката на своя обект на желанията?
Аз се нагледах на хищни жени, на млади момичета, готови на ВСИЧКО, за да забият един по имащ мъж, без значение дали е женен, с деца, куц, крив, дебилен и от какъвто щеш вид. Подобно поведение у мъжете не съм забелязала.Мъжете отдавна са плячка, те даже не "ловуват", само си стоят на една маса и си слагат дистанционното на колата........Винаги следва продължение.



Тема Re: към тези, които знаятнови [re: ПACTИЧKA]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано13.04.06 12:07



така де така:-))това и аз го знам.Такива колко щеш.Ама и на тях им се връща:-))Като се наместят на топличко се появява следващата хиена.И започват да треперят и те за мъжлете.Кръговрат на живота:-)))

Ама човека е излъган от жена си,а доиколкото разбирам от писанието му;-))



Тема Re: към тези, които знаятнови [re: нaивниk нa 33]  
Автор ПACTИЧKA (сладка)
Публикувано13.04.06 12:09



Звучи грубо, но....просто я разкарай. Не си струва да си губиш времето. Щом е почнала веднъж, няма да се спре.Сега обаче й е лесно - ти си зад гърба й, гледаш децата, вероятно даваш пари, а тя си развява байрака. Пусни я на пазара, за да види какво е да си самотна майка, да поработи якичко и да забележи как довчерашните й флиртове далеч не изпитват желание да стават бащи на детето й, да я гледат и обгрижват.Жените много лесно решават, че са страхотни, но истината е, че сме много, просто сме повече от мъжете, а около 30-те свестните мъже, нали знаеш или са.........или са женени




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.