Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 13 април - нощта за правене на бебетанови  
Автор Trendi ()
Публикувано21.03.06 20:05



Такова нещо все още не бях срещал. Аз ли полудявам или някой друг?

"...С настъпването на астрономическата пролет стартира националната кампания на „Тройка на разсъмване” и радио Витоша „Повече българчета за България”.
Кулминацията на кампанията е малко преди Великден в „Най-дългата любовна нощ”.

На 13 април всички български двойки, които желаят да участват в инициативата с опит да заченат бебе, ще могат да го направят в романтичната атмосфера на 5 хотела в 5 български града, като нощувката и предразполагащите екстри са подарък, съобщават организаторите.

На територията на София бебета ще се правят в Парк хотел Москва, Варна ще приюти участниците в хотел Йо, Бургас – в хотел Приморец.
Врати за начинанието в Пловдив ще отвори Новотел Пловдив, а в Добрич – хотел Добруджа.

В „Най-дългата любовна нощ” във всички хотелски стаи ще има на разположение тестове за бременност.
В рамките на месец след опита за зачеване щастливците с положителен резултат от теста ще трябва да представят бележка от акушер-гинеколог за наличието на бременност.

Така те ще могат да участват в томболата за голямата награда на кампанията – пълно обзавеждане на детска стая, бебешка количка, столче за хранене и всички останали елементи на оборудването, необходимо за отглеждането на едно дете през първата година от живота му.

За да се включат в инициативата двойките трябва да отговарят на две условия – да са пълнолетни и да имат български паспорти.

Всички желаещи могат да се запишат до 7 април на ефирния телефон на „Тройка на разсъмване” 02 9701000, да изпратят sms на 089 8666976 или e-mail на troika@radiovitosha.com.

Партньорите във всяка двойка ще трябва да оставят трите си имена, адрес и телефон за обратна връзка, информация за възрастта, професията и местоработата си, да кажат дали имат сключен брак и собствени деца..."


=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Подарък за Коледанови [re: Trendi]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 11:09



Абе тва нещо да не го е измислил някой, на който му се свидят парите за подаръци.
Те тия бебчета ще се пръкнат къде Коледа. Е, на тва му викам аз хитър номер – „Скъпа/скъпи ... ама нали прекрасен подарък за Коледа ти направих ... а ти там някаква си тъпа рокля искаше!!! Пък и с покъщнина ще се сдобием при по-голям късмет в томбулата.”



Тема Драматично!нови [re: Trendi]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано22.03.06 12:06



Поканата е към:
- всички български двойки

Ресурсът е от само
- 5 хотела

Извод:
- някои ще трябва да го правят в градинките наоколо...



Тема Re: 13 април - нощта за правене на бебетанови [re: Trendi]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано22.03.06 12:41



Стараят се хората да се справят с демографския проблем в България.
Мен повече ме озадачи факта, че в стаята ще има тест за бременност.Все си мисля, че за положитилин резултат от теста би трябвало да се изчака поне 3 дни



Тема Re: Драматично!нови [re: Гeвpek]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано22.03.06 16:04



Лошо няма - в Бургас х-л Проморец е в морската градина та има място дал бог по пейките ... добрата новина - април е и няма да има комари да те хапят по задника ... лошата - април е и онзи ми ти вятър откъм морето вечер ... мамата си е ебало

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Именно! [re: Ckpитa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано23.03.06 13:58



Абсолютно си права - на мен теста Шуър чек съвсем шуърно показа положителност на пробата чак 14!!! дни след закъснението на периода ми...



Тема Мисля,нови [re: parvaty]  
Автор Eva B. ()
Публикувано23.03.06 14:09



че тестовете са там като подарък, който да си вземеш в къщи и да направиш след необходимия срок. На мен приятелка ми каза за тест, който действал след 6 дни след евентуалното създаване на малко бебче. До колко е вярно, не знам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.