Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Защо "бившите"започват да чупят всичко,нови  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано18.03.06 20:57



което им се изпречи пред погледа, когато усетят, че вече започват да стават "история"?Иначе казано, как се борите с истерията, обхванала бившата Ви половинка....?

"Решавай сложните проблеми докато са още прости!"


Тема Re: Защо "бившите"започват да чупят всичко,нови [re: Hoй]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 21:38



Здравей приятерю!
Приеми с весел смях думичката "приятелю", не влагам ехиден, а добродушен смях при употребата й. Все по-често отривам подозрителни паралели в бракоразвода ти
Запази самообладание и усмивка. След незнам кой номер чиния в краката ми, а някои оставаха здрави, защото килима омекотяваше свирепия удар, аз учтиво започнах да й подавам прекалено устойчивите паници. За моя изненада ми изкрещя, че ще ми върне сребърните ножове, щото нямала нужда от тях, но останалото ще запази за децата!!!Търси се връзката между желанието да трошиш паници и отказ от сребърни ножове????!!!
Дръж се! Краят идва! Мога да ти подсказвам следващи ходове на противницата, ако усетиш затруднение, насреща съм.
Венсеремос!!!



Тема Нямам нищо противнови [re: Hoй]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано18.03.06 22:30



да си беснее, но защо бе нужно да ми разбие TFT монитора - ама бил съм си чатил, че какво я бърка нея това?Сега не смея да си купя нов да не го сполети същата съдба.Ама още малко остава...

"Решавай сложните проблеми докато са още прости!"


Тема Re: Нямам нищо противнови [re: Hoй]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 22:45



Дръж се ти казвам!, Малко остава.
Припомни си, че сумата от изхабените нерви в една словесна конфронтация е винаги константа. Значи, колкото по-малко хабиш нерви ти, толкова повече се изпилва сам противника, защото така, или иначе константата си е константа.
Оставих само един комп и един монитор на синчето. Не можело само по едно, по равно трябвало. Синчето вика, мамо искам сам да си купя, като започна работа, тогава беше още на 18год. Искал да усети вкуса на собствената победа. НЕ МОЖЕЛО, БАЩА ТИ затова е баща, зада купува за дома и семейството.
Хехе
Кофти ми е за дома и децата, ама май е прихванало детето нещо от моето ЕДИНАЧЕСТВО, според бившата.
Не се ядосвай за нищо. Радвай се, че хлапето остава при теб.



Тема Re: Нямам нищо противнови [re: XмPaзвeдeни]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 23:10



Забравих да добавя. Преговори й чл.22 от СК, там за вещите свързани с упражняването на професията и пр. Можеш така да я забиеш, че свитки да й изкочат, че и ще възстановява после. Бе дай да не те освирепясвам предварително. Ще имаш още емоцийки, та ХМ.
Аз оставих и Шик- инжектор, та да си бръсне крачетата гладко с профи самобръсначка, а не с ментета от Метро. Бе не ме слушай. Тия веселби започнах да ги правя на самия финал, та май и аз дето ти давам акъл да се кротнеш накрая ....да де.



Тема Абе,нови [re: Hoй]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.03.06 09:52



чета ви и се чудя... защо не се разделите физически още преди развода??!
Какво е това чупене на чинии, телевизори и прочие....
Вземате си шапката и най-необходимите неща и се изнасяте на квартира или обратното - изнасяте нейния багаж по същия начин.
И без това самата подялба на вещите идва по-късно. Нали така?


В моя случай бившия се изнесе скоропостижно - уж излезе за 5 минути до магазина за бутилка вино - да отпразнуваме с кумовете Новата година и не се върна 3 седмици, освобождавайки напълно терена....
Като се прибра у дома - някъде преди Свети Валентин..., поговорихме, разбрахме се за развода, и той преди да си тръгне и да отиде облекчен психически при любовницата си/, която го чакаше в колата пред къщи/, се отби в тоалетната да се облекчи физически...
След което се чу силен трясък и като излезе от " офиса" - на пода зееше дупка - тоалетната чиния и казанчето бяха пропаднали едно в друго, а мръсния канал весело бълбукаше, досущ кално гейзерче...
Та, мили мъже - има и чупене и чупене! Пляскайте с ръце, че бившите ви половинки не са ви счупили нещо от ПЪРВА необходимост...

Non nova, sed nove.

Редактирано от Mama Netty на 19.03.06 09:54.



Тема Re: Абе,нови [re: Mama Netty]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 16:00



Бях започнал да се изнасям физически още преди последното дело, зада свиква малката, ноо скандалите станаха още по-неудържими. Бил съм егоист, като съм оставял сами децата. На опроклетяла жена с нищо не може да се угоди. Тва е. След като свърших големия ремонт се изнесох окончателно и момата тогава започна погрома на къщата. ЗАЩО? Нали тя остава да живее в моята къща с децата?
Баня- откърши чучура на новата батерия ,БАСИ силата в това джезве кокали, С чучура разби мивката и продължила към сухото помещение към новата перална-"Миеле". Гадна била! Тя си била свикнала със стогодишната Перла, дето изпра две деца. Не могла да разбие нищо по пералната, само я понаръбила. Спирам, защото ако продължа през стаите и кухнята може да се стресне Ной. Щракам по темата най-вече заради него. Подържам бойния му дух, демек.
УФФ
Много щях да пиша, ама шестгодишната какичка до преди малко беше при мен и ми просветна пред очичките. След пет дни наййй-накрая навършва ШЕСТ години.
Та: яяяя тати, каква е тая черната клавиатура, а какви са тези ролчици тук, ми що й е такава формата, ма тя май има повече копчета от другата, да и лампичките са й повече. Тати нали си пазиш старата клавиатура? Нищо не искам за подарък за рожденния ден, имам си всичко. Ма вече съм наистина голяма и госпожата в градината каза, че децата бързо се развиваме днес.
Що не ми подариш тази клавиатура сега, пък догодина така и така ще се взима комп, та да се подготвям помалко, помалко. Айде аз сега ще я взема, а за 24ти ще ти се обадя, да ми честитиш рождения ден.
Кажи сега как да пиша за идиотийте на бившата, като това слънчице за секунди ме отнесе нананякъде?
Дай да не разводнявам бойната тема на Ной. Значи съдра ми страхотен плакат с единствената Бг баркентина "Калиакра" с ескорт от яхтички, с пълно стъкмяване, гладка вълна, точен вятър, чистак фоър и влиза в пристанището след едно плаване. Бил съм инфантилен романтик.
За протокола- не съм моряк, на море съм служил, ама шашави войски и морето ми е еди къде си. Също като миризмата на керосин. Офф.
Добре, че са децата, иначе ми е идвало да се гръмна.



Тема Re: Защо "бившите"започват да чупят всичко,нови [re: Hoй]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 16:47



аз значи чупя много малко:)))ще се поправя:)))



Тема Re: Нямам нищо противнови [re: XмPaзвeдeни]  
АвторKpиc (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 16:49



Бе ти да не си луд?:)))И как ще докажеш кога и от кой е строшено нещото си -



принципно накрая троши този, който го боли повече - от безмерна мъка и безсилие



Тема Re: Защо "бившите"започват да чупят всичко,нови [re: Hoй]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 17:12



Какво трошене сънуваш пък ти?:))Единственото, което строших и то с кеф бе сувенирната чаша от града в който бившият мой съпруг бил с н-е-я още доста преди да ми стане бивш - така я треснах с пода, с такъв кеф,че като се сетя още ми става кеф:)
)))
Той не ме бе ядосал чак дотолкова:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.