Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък наивно си мислех,нови [re: Дapeнa]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано22.03.06 16:49



Ми какво да направя като от символи не разбирам ...

А за твоя бившия знам ли ... може д аго кефят кристални чаши ... знаеш ли ... аз пък по кристал и "специални" порцелани не си падам ... кефя се на стъклени чаши еднодневки и керамични чинии

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Аз пък наивно си мислех,нови [re: XмPaзвeдeни]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 16:50



Добро ти е направила жената ... подменил си амбалажа Че и кой ползва супници днешно време .



Тема мамка му!нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано22.03.06 16:58



отмъкнал си активите и си й оставил пасивите .

Сега ще те осъди да й осигуряваш и балсам за съдове и ръце всеки месец :)))) Така де... освен продуктите, с които требе да се пълнят паниците





Тема Re: Хехеее, за последниянови [re: Eva B.]  
АвторKeти (Лopa) (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 16:59



Сериозно ли?И би ли ми обяснила как от жената на която този мъж се е клел в любов и вярност тя, същата тази жена се е превърнала в нещо там дето незаслужавало нищо добро, пък камо ли любов? Има ли такива хора според теб - животни?Ами що не предложиш от един период на там разни такива хора направо да ги колят? Нали са животни? А животните според теб нямат чувства?Не усещат болка?Привързаност?

Извинявай, Ева, не знам кой стои зад ника ти, но ти за мен си болен човек.
Да считаш, че някой може и е в правото си да злоупотребява с друг - това е налудност.
Принципно във всички религии се счита за престъпление да изоставиш съпругата си и никъде не се разглежда въпроса дали и как тя се е превърнала в нещо си, в което не е била на датата на брака си. Във какво да се превърне? Хората търпят някакво развитие, но не се променят коренно - в основата си всички сме ония бебета, които сме били.
Обяснението, че жената която си обичал се е превърнала в нещо си и ти вече не я обичаш, е несръчен и злобен опит да се прикрие безотговорност.Това е все едно да кажеш на някого - не мога да те обичам, защото вече никой не може да те обича, тъй като ти си това и това и това и това.Такова нещо не е реално.

Би трябвало да се знае, че с времето хората се променят, жените остаряват, надебеляват, мъжете погрозняват, оплешевяват и т.н.
Затова е казано в здраве и болест, и в добро, и в зло двамата да са заедно и това е смисъла на брака - учудвам се че се дискутира това, но ние българите сме невярващ народ и не случайно сме и на този хал.

Само в този клуб какви невероятно грозни неша се пишат, като това което ти и Григ сте написали, това могат да ги пишат само хора, напълно жалки, напълно обезверени и напълно отчаяни. Жал ми е за теб.



Тема Re: Хехеее, за последниянови [re: Лopa]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 17:04



Не се коси, не съм опрял до тебе за любовта.
Свиркай си
Нали аз си гледам децата в мойта къща, тебе няма да наема за гувернантка, кво ти пука тогава



Тема Re: Хехеее, за последниянови [re: Keти]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано22.03.06 17:17



Интересни разсъждения ... но това че са интересни не означава че са генерализиращо правилни ...

Първо - разбира се че секса между женени не означава нищо повече от секса между неженени ... секса си е СЕКС ... носи удоволствие, няколко оргазма и толкоз ...

И разбира се че секса не означава обещание за каквито и да е грижи ...

Да разгледаме няколко хипотетични ситуации ...

- жена и мъж - запознават се на дискотека, пияни като свирки, изчукват се ... обещание ли ??
- почти същата ситуация, жената не изисква от партньора да ползва презерватив, същевременно главата й е достатъчно куха да каже че тя хапчета не ползва щото не знам си какво а пък спиралите правели друго и не е неин проблем ... обещание за какво??? И защо в подобни случаи се предполага, че като се забремени полу от нехайство, полу нарочно трябва някой друг освен нея да носи отговорността за бебето без значение дали иска или не?

Обещанието е обещание, когато се даде съзнателно и доброволно без значение дали под формата на подпис в граждански ритуали или просто няколко думи ...

Толкова по-въпроса за обещанията ... а за свирките - ако ти ги смяташ за толкова обвързващи недей да генерализираш за всичко останало дето било перверзии ... разни хора, разни идеали - едни жени гълтат, други не

Толкова по въпроса ... за свирките ...

За вещите - пак разни хора, разни идеали ... ако мен питаш, най-правилно в подобни обстоятелства е разумно да се разделите, да се теглите жребий за дребните вещи, по едрата и скъпа движима собственост, а и недвижимата, да продадете или остойностите, да се разплатите и всеки да е доволен и да си останете приятели ... ако въобще е възможно приятелство де ...

Има и други хора - тук по-долу (или по-горе) например я имаше репликата "правила му къщата" ... е тя му била правила къщата ... ами на същия принцип той какво е правил през това време да не би да си е чоплил носа?? Да не говорим за "перверзните" случаи, където примерно наследствено жилище на мъжа се счита, че трябва да остане на разположение на жената защото детето таковата ... имаше и подобни мнения в една от по-старите теми ... мдамм - хора различни ...

Въобще в този форум има една тенденция за генерализиране на принципа "всички мъже са боклуци" и "всички жени са кучки" (според пола на пишещия) а истината е, че каквото повикало, такова се обадило, а християнския морал и принципа с бузите в 99% от случаите си остава само в библията.

И ако се върнем към Ванила Скай - счупването на колата в случая бе еквивалент на чупенето на чинии ... с тънката разлика, че тази русокоска бе кучка в размери по-големи от стандартното ... щом няма да е мой - няма да е на никоя и хоп под моста

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Аз пък наивно си мислех,нови [re: Дapeнa]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 17:20



Ейй най-накрая да ме разбере една жена. Ма нали и аз тва разправях на бившата, всичко квото иска да взима, само мен да остави на мира и си остава да живее в София и в къща в оная зона с червеното на цените за недвижими имоти, ако се сещаш. Хиляда пъти й благодарих за страхотните деца дето роди, стинки давам непрекъснато, синчето и той налива непрекъснато, щото го било срам да бачка и да не дава. Той па и учи завалията, ама е баси жилавото единаче и ще се оправи. Ма бившата НЕ! В къщи трябвало да живея, егоист съм бил. Ми аз ще пукна от тая проклетия бе, и аз съм човек. Помагам колкото мога, ама от разстояние.
Офф. Абе всичко се оправя с времето, ма немога и да й търся гадже по нейния вкус, та да миряса.



Тема Re: Аз пък наивно си мислех,нови [re: XмPaзвeдeни]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано22.03.06 17:26



Егоистин такъв не та е срам ... криеш си доходите и не даваш. Да не говорим за струга и микроскопа ... сега само не казвай и че е гълтала, щото на още една работа ще трябва да се хванеш ... няма изплащане подобно обвързване

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Хехеее, за последниянови [re: V. Grig]  
Автор s_m (непознат )
Публикувано22.03.06 17:35



Аз се изнесох от семейното жилище с децата и парцалките и всичко останало остана за него,един лев не е дал от много време и пак съм лоша,защото не съм успяла да приема факта,че един мъж може да има и любовница.



Тема Re: мамка му!нови [re: Hell]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 17:38



Хах
Обезопасих пространството около бившата. Тва е. Иначе не, че не съм превързвал пръсти като се прави на техничка. Абе кучето и сламата. Сега ще я разглеждам под оня 22ри член. Той на пръв поглед е лек и безобиден, ама ако знаеш откъде да го подпреш, става интересен член и хич не е за всеки, дето го е фанала проклетията. Списък ми направи на комповете, с марките, с дисковете, а аз скромно диктувах всичко до фирмен номер и дата на производство. Три дебели тетрадки!!! Викнала вещи лица - 300 кинта и пичовете замалко да се утърват. Добре, че тоалета е близо, само две врати от хола.
Що кревати, дивани, маси, паници, лъжици, вилици, ножове, ПРЕСИЧКА за чесън!!! нямат сериен номер?? А? Баси пропуска на производителите значи. Толко съм гаден, че чак на смях ме избива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.