Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Искам си го...нови  
Авторnini (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 13:09



Искам си мъжа.Искам си го обратно.Вината за развода беше взаимна,но аз го поисках.Съжалявам.И искренно се разкайвам.Искам си семейството.За тази година която изтече осмислих всичко.Но....Той страни от мен.Нараних го.Знам че не е безразличен,но не знам какво да правя за да го имам отново...



Тема Re: Искам си го...нови [re: nini]  
Авторdruga (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 13:45



а може би го искаш, просто защото не можеш да го имаш? Все си мисля, че за да поискаш развод, трябва да е имало причини.
Запази си хубав спомен и давай напред. Знаеш за счупеното, нали?



Тема Re: Искам си го...нови [re: nini]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.02.06 14:40



Ако между вас има диалог, дори и след развода - може просто да му кажеш как се чувстваш и да се оставиш той да реши дали има шанс - разбира се, това е казано, при условие, че наистина не е безразличен.
Ако няма диалог, е много по-вероятно само да си фантазираш, че не е безразличен.

Non nova, sed nove.

Редактирано от Mama Netty на 17.02.06 14:47.



Тема Приличаш ми на дете, което се тръшка...нови [re: nini]  
Автор Trendi ()
Публикувано17.02.06 14:47



...пред витрината с желана играчка.

Тазвод не се постига толкова лесно. Всеки има достатъчно време да премисли и ако реши да се откаже от него. Ти също си имала това време. И той е имал времето. Резултатът е налице и ще трябва да го приемеш. Ако не можеш ще страдаш. Изборът е само твой.

Късмет и разум! Другото само ще си дойде на мястото.
Хайде, усмихни се на идващата пролет!

=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Искам си го...нови [re: nini]  
АвторДapeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 15:16



Цяла година ... това е много време. За една година се случват много неща. Може толкова да си го обидила, че да не намира в себе си сили да ти прости. Прошката е трудно нещо.
Опитай се да поговориш с него, обясни му какво чувстваш и че искаш да сте отново едно семейство. Обясни му колко е важен и ценен за теб. Малко ме смути това твое „искам СИ го”. Все пак не е твоя собственост, нали ... дори вече и по документи. Защо не опиташ с „искам да сме отново заедно”. А той дали те иска (извинявай, може да те заболи малко от този въпрос), но е важен.

Да питам мъжете ... онзи номер със сълзите още ли минава




Тема Re: Искам си го...не можеш всичко да имашнови [re: druga]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано17.02.06 15:37



на този свят. Приеми нещата такива каквито са и ако има нещо да се случва, то ще се случи. Дай му време, да преосмисли живота си. Едно ново начало би било по-добро и за двама Ви. Имам близка, която си върна бившият мъж, готова бе да му прости, в което няма нищо лошо разбира се, “казваше щом има грешка има и прошка”, но не се получи, върна си го, но той не я обичаше вече, а тя страдаше. Така, че остави времето да прецени, времето е голям учител, не ги насилвай нещата.Успех!



Тема Москва не вярва на сълзи! [re: Дapeнa]  
Автор oнзи (този)
Публикувано17.02.06 20:59





уау..


Тема Re: Искам си го...нови [re: nini]  
АвторG (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 21:54



Golqma gre6ka si napravila,a moje bi si na put da napravi6 po golqma.Dai si vreme...nai-vajnoto e da si dade6 vreme.Az se razdelih po moe jelanie s edin 4ovek i sled tova sujalqvah,za kratko...4uvstvah se sama,zagubila...no sled vreme osuznah,4e sum napravila nai-dobroto i za dvamata.Taka,4e spokoino...zanimavai se s ne6to i prosto ne misli...vremeto pokazva...



Тема Може ли да позная?нови [re: nini]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано17.02.06 22:16



Понеже историята май не е уникална... Изневерила си му веднъж-дваж, срещнала си Голямата любов, поискала си развод, работата с Голямата любов не е потръгнала - и хоп! дай да си връщаме питомното... че си е наше и си го искаме и то съответно е длъжно да се върне, щото се разкайваме!!!!! Е, ама той не ни обръща внимание и страни, защото е наранен - ама няма такива работи, нали се разкайваме! Има чувства той, имаааа - и трябва да се върне, направо е длъжен! Щото си го искааааам!!!!!! А то всъщност и ние имаме едни такива чувства - големи, особено засилени, след като той вероятно вече се опитва да има нов живот - не може така! - искаме си го!
..................
Щеше ми се да е смешно - но е тъжно. Познавам за съжаление подобни хора, които си живеят живота като пеперудки... напълно безотговорно и безсмислено, в крайна сметка; които никога за нищо не са виновни, на които всички са им длъжни, защото те се разкайват, видите ли...
Та никак не се умилявам от подобни драми...


Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема има, има вЕрващи ...нови [re: oнзи]  
Автортимoнчe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 10:50



... на сълзи! Даже съм чувала, че такива сълзливи сценки се приемат за най-дълбоки и искренни чувства и съответно будят съжаление и нежност!!!

Да се бях тръшнала и аз в ревове от самото начало ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.