Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема може ли съветнови  
Автор Allia (aз)
Публикувано02.02.06 21:19



не съм се консултирала с адвокат, тъй като хич не ми се занимава с подобни истории, но тъй като ще ми се налага, да попитам; какъв развод ще е най-доброто, в смисъл на по-безболезнена процедура, която обаче да не ощети двете ми дечица? Ясно е че ще трябва да кърпя тепърва емоционалния им живот и това крайно ме смазва,-е, няма да се предам но поне искам да имат от другата сигурност, за да мога да им дам повече грижи, а не да мисля само за злободневни проблемчета.

Към всяко нещо има много различни погледи!


Тема Re: може ли съвет [re: Allia]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано02.02.06 21:39



По добре не питай, не би искала да знаеш какво те чака...

"Решавай сложните проблеми докато са още прости!"


Тема Re: може ли съветнови [re: Allia]  
Автор(gevre4eto) (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:18



О, да, за съжаление Ной е прав, няма начин да предвидиш/няма начин да спестиш, няма да ти кажа какво и колко, само ще ти кажа, че с всичкото мислене и предвиждане, нищо не става така!!!/


Оооох..., просто се зареди със сила, много издържливост и ...смелост!!!


И...не забравяй ...за равновесието-след лошото идва толкова хубаво, че дори не можеш да предположиш!



Тема Re: може ли съветнови [re: Allia]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:41



Колкото по-бързо, толкова по-безболезнено и за вас и за децата.
Значи по взаимно съгласие, ама дали ще стане, зависи от двамца ви.
Аз бях съгласен на един адвокат за двама ни в началото за да не даваме грешни пари, ама бившата реши, че е време да си оправяме отношенията с още скандали и пр. Та накрая двама адвокати, па аз и още един щото почнах да се ядосвам на наглостта й.
Абе гледайте да се разберете с твоя да не тъпчете излишно гушите на адвокатите и държавата.



Тема Re: може ли съветнови [re: (gevre4eto)]  
Автортимoнчe (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:43



И при мен всичко това предстои.

Мислих, че зная какво да очаквам, но с всеки изминал ден разбирам, че съм се заблуждавала.

Знам, че все пак в един момент ще преключи и това ми дава сили.



Тема Re: може ли съветнови [re: XмPaзвeдeни]  
АвторTимoнчe (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:45



Как мога да се разбера с човек, който е решил, че това не е развод, а война ?



Тема Re: може ли съветнови [re: Tимoнчe]  
АвторXмPaзвeдeни (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:57



Нали това казвам.
Бях съгласен на всичко, само и само по-бързо да свърши. Ноо бившата реши, че изведнъж разбрала колко много ще й липсвам. После ме подкара на тънката жичка с децата. После като чула случайно големия да лопа врати и прелитайки през хола покрай мен да казва, че напълно ме разбира и се чуди на търпението ми, бившата подкара война. Ем скимти да не се развеждаме, ем след час, два подкарва пак воя. Еее и аз имам нерви.

Да казвал ли и още нешо незнам, ама?
От Нова година големия си живее при гаджето и аз го моля да се прибира заради сестра си. Малката на няколко пъти казва, че иска да живее при мен и то пред хора почти непознати и пред бившата. Офф. Гадно, гадно, гадно.



Тема Re: може ли съветнови [re: (gevre4eto)]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано02.02.06 23:02



Що бе? Някои се развеждат съвсем крокто. Тя си познава човека най-добре и трябва да знае дали може да разчита на него в това отношение или не. От това зависи дали ще отиде на адвокати или на взаимно съгласие и дело без адвокати за ужас на адвокатските колегии (може и да ме мразят за това, но аз се разведох без адвокат за сумата от 12 лева).

С.Н.В.О.


Тема По взаимно споразумениенови [re: Allia]  
Автор Trendi ()
Публикувано03.02.06 10:08



Това е най-лекият вид развод.

Късмет!

=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: може ли съветнови [re: Allia]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 10:57



Най-бързият развод е по взаимно съгласие, но това е само, ако ответникът е нормален човек. Защото моят не беше и съм се развеждала по негова вина 3 години. То беше обжалване пред всички инстанции от негова страна. Ама беше абсолютен цирк, защото беше довел и лъжливи свидетели, които лъгаха разни работи. Значи всичко зависи от това какъв човек ти е насреща. Иначе по взаимно съгласие става за 1 месец и е най-евтино.
Знаеш си човека насреща, така, че прецени! Успех! Но такъв развод е нужен и заради издръжката на децата. А делбата вече е друго нещо, тя е след като свърши развода. Но аз не съм правила такава, много е скъпа и се води с години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.