Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема И това ше мине....нови [re: ilatan]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:30



Един баща като умирал, казал на сина си: “- Сине, аз си отивам и вече няма да можем да си говорим и да се съветваш с мене. Но в сандъка съм оставил две кутии – едната синя, а другата червена. Когато нещата ти тръгнат много на зле, отвори синята кутия; а когато нещата ти тръгнат много на добре, отвори червената кутия!

И бащата починал, погребали го, а след известно време работите на сина тръгнали много зле. Тогава той си спомнил за думите на баща си и отворил синята кутия. А там пишело: “Сине, това ще мине!” И действително – не след дълго работите се оправили и синът бил истински щастлив. Един ден той си отново си спомнил за баща си и за последните му думи и отворил червената кутия. А там пишело: “Сине, и това ще мине!”

Нека в трудни дни да не се отчайваме, а в дни на радост и щастие да не се самозабравяме – защото всичко ще мине!



Тема Re: И това ше мине....нови [re: Onda]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 00:38



Така е, Onda.
И аз го знам на теория, но психиката ми се оказва слаба. Знаеш ли, че мжете и жените се различават по това, че едните гледат на нещата без много емоции, докато жените сме доста емоционални и все искаме ли искаме... Така казва мъжа ми. Ами какво да направя като имам нужда от обич, а не на всеки нормално зададен въпрос да ми се тросват все едно не е нормално да попитам как е или ... а бе какво се жалвам и аз... сякаш не знам какво трябва да направя. Просто търся смелост, но не мога още да я намеря в себе си.



Тема Re: И това ше мине....нови [re: ilatan]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:43



Тогава потърси инат, проклетия.... :)
Горе главата, всичко ще се оправи! :)



Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: an]  
Авторpetq (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:46



Преди 5 дни разбрах че мъжа ми има любовница,В този момент исках да умра,но детето ми е на 6г и няма да има кой да го погледне!Каза че вече не ме обича ,а обича нея,Как го е разбрал като я познава от 2 месеца от интернет и телефона,и са спали 2-3 пъти????????????А с мен е от10години,Моля ви за съвет!Вече не издържам........Боли страшно................



Тема Re: Мъжът ми има любовницанови [re: petq]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 00:59



Здравей, Петя!
Аз не съм преживяла точно тази болка, затова и незнам какво да кажа, освен едно "Съжалявам!" и Пожелавам ти да се справиш! Пращам ти силна прегръдка и дано не си сама в такъв момент! Лесно е да даваш съвет, но като опре до теб всичко се изпарява. Дори да го знаеш на теория...намесят ли се чувствата става невъзможно.
Бъди силна и не оставай сама!
Късмет!



Тема Идинови [re: ilatan]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 01:07



и си мълчете с тях.
Инат.



Тема Многонови [re: ilatan]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 01:09



грешиш за емоциите.
Емоции има дори ако не са ясно изразени.



Тема Re: Многонови [re: jamie]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 01:16



Сигурно греша. Не ме разбирай погрешно. Просто мъжете по-лесно оставяте настрана за момент емоциите и вземате решене, базирано на чистата проба разум. Колкото и да не искам да си го призная, емоциите ми пречат. Ако бях такава, че да не ми пука от нищо...досега вероятно щях да съм преспала с кого ли не-ей така за развлечение просто и да не чувствам вина и такива глупости. Ама не мога. Не знам. Наистина ми е бял лист всичко.



Тема И емоциите и разуманови [re: ilatan]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 01:19



са просто инструменти. Не са самата ти, не са твоя същност.



Тема Re: Идинови [re: jamie]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано29.08.07 01:20



Че съм инат, инат съм. Обаче ми е по-лесно да пиша тук, отколкото да излизам и да ме виждат такава ревла. А тук спокойно си се крия в тоалета и никой не разбира и никой не пита. По-лесно ми е. Мислех да си сипя някакво питие, но се отказах. Мразя да не си контролирам тялото. Може би трябваше, но знам, че не върши работа. Досега не съм опитвала, но така мисля-полза няма. И не виждам какво друго ми остава, освен да спя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.