Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Познай за следващия!нови  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано05.11.05 00:50



Това е една игра ,която видях в друг форум. Идеята много ми хареса ,а и ще е полезна за нас. Ще научим по нещо за себе си и за следващия ,който пише след нас и не само! За да не ства грозно като в чат предлагам да има някои простички правила! Например :
Всеки ,дори да не пише в форума да се разпише поне веднъж. /имам предвид самочетящите/
Всеки има право да пише само веднъж на 2 седмици или повече. /за да не се препълва с моите си неща/
Никой да не апострофира и да не отплесва в друга посока. /за да не ви разправям за зелето на съседите/

И за да започна ,ще кажа ЧЕ:

Следващия е вишист ,отглежда ягоди в кухнята и мрази фантастика!
Познах ли?




Тема Re: Познай за следващия!нови [re: option]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано05.11.05 01:13



Тц, не позна!
За вишист вишист съм, за фантастиката много я долюбвам, виж за градинар (цветар) не ставам... де що има цвете мога да го уморя от раз!

Мисля си аз, че следващият ще е усмихнат/а клубар/ка, с чувство за хумор и почитател на шопинг-терапията (вкл. на книги от типа - как да дресираме половинката - кратък курс в 2 части)! (



Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано05.11.05 01:23



Позна, само дето недолюбвам такива книжки


Следващият обича да спи по корем и да ближе сладолед на клечка.










Може и да няма утре!

Тема Re: Познай за следващия!нови [re: ПEPЛA]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано05.11.05 10:44



Първото да, второто също, но да го гриза, не да го ближа :)))

Следващият живее природосъобразно, не пуши, не пие и скита из планините :)

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Moan]  
Автор untroubled (непознатa)
Публикувано05.11.05 13:02



Ами това съм аз, само без алкохола, де:)
Следващият е романтик, обича шоколад и да танцува също. Витае високо из облаците.




Тема Re: Познай за следващия!нови [re: untroubled]  
Автор ha! ((Нерегистриран))
Публикувано05.11.05 13:22



аз аз аз а следващият е мрачен ама си знаем че е позааа
и обича кафе!

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Познай за следващия!нови [re: ha!]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано05.11.05 14:00



Нищо не позна
не пия кафе от 2 години, усмихната съм когато мога, пък се мъча да съм когато не мога
Следващият е самотен родител, работар, внимава как се храни/ на диета е и се старае да прикрива лесна ранимост



Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Glam]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано05.11.05 14:18



75% попадение
не внимавам как се храня, защото нямам време за такива щуротии, а и вече отдавна няма значение...
Следващият е бивше лошо момче/момиче, поулегнало с времето и опита, но при възможност готово да се върне към лудите години...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Познай за следващия!нови [re: anbra]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано05.11.05 14:33



33.33% точност. Поулегнал, но не лош бивш и невръщащ се назад
Следващият има болки в кръста и гърба, разписва се в clubs.dir.bg, предпочита есента пред пролетта, ползва се с успех сред противния пол, държи на елегантността и чистотата си, изпитва неудобство от сегашния модел на колата си и обожава пътуванията.



Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Гeвpek]  
Автор Лилитo ()
Публикувано05.11.05 14:44





тук-таме, чат-пат, горе-долу, отгоре-отгоре и през пръсти има някое и друго точно попадение, ако мнооого широко си отворим очите...

Вярно! Болки има... ма не в кръста, ами на врата... снощи спах на две възглавници и го кривнах...:-)))

В дир-ника се разписвам, не като да не се... ма си мисля, какво или изпускам от дивия реал, докато се плюнча тука..

Виж есента ми е любимия сезон, рожден ииии туй жълти и червени листа, туй мирис на хризантеми и димитровчета, туй циганско лято, туй грозде налято и ширата тааака са ми легнали на сърДце, че няма излизане от там...

Пред противоположния пол се ползва с успех.. няма как да не е така, ма и обратното де... и противоположния пол се ползва с успех пред нея(мен демек)

Елегантност, чистота, семпъл и изящен стил - туй смятам са преимущества на почти всяка жена - българка!

Колата, какво да кажа.. не е стара, новичка е... но не е баш марката, за коят си мечтая от младини! И не суъм се отказала де. Ще я карам аз таз мечта, както си обожавам пътуваниятаааа, рано или късно ще стане!

Следващия е, ни се води ни се кара. Не цепи басма на никого! Не се пазари, ами дава направо! И всеки и всичко слага на мястото му от раз!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.