Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Лилитo]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано05.11.05 14:50



Позна, черпиш!

Ама позна едно към едно

Следващия ше е жена, скоро несайдисвана и в тежка депресия.Седи и зяпа компютрото и не знае за какво.

Ще си сменя сигнатурата, като си изчисля кубатурата


Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Лилитo]  
АвторTpъби (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 15:02



Браво Лилито позна 100%. Следващия-100%романтик.Мечтае за голямата любов,гледа само романтични филми и комедии.Вярва в щастието,приятелството и иска всички да са добри хора като него.



Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Tpъби]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 15:42



Към 50 % някъде......:)) вярвам в щастието и приятелството и искам всички хора да са добри, но не и 100% романтик - по-скоро реалист...... не обичам и комедии на всичкото отгоре, по-скоро трилъри
Следващият ще е бохем, душата на компанията, чаровник, омайник ..... и с хиляди несполуки в личен план :))



Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Kим]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано05.11.05 16:20



Малиии, плашим се!!! Ма наистина ли имам несполуки в личен план!? Бе знаех си аз, че е важно отношението към проблемите, не самите проблеми!
Следващият е тежкар с добра душа и сладки сънища

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Xeй Живoт!]  
Авторgevre4eto (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 16:47



Евваллата, машаллах/нъл тъй беши/ на Хей живот, ма ти що не идеш пред църквата "Света неделя" да байш на хортъ?Как позна на 99,90%-4е съм тежкар-така си е и колкото и да се мъ4а да не бъда, ей на, се съм си 60 кг,4е съм добра душа и найш ли хорта колко 4есто ми го казват, ама аз зная, 4е щот съ възпитани, затуй -инъ4е си викат:"Колко е тъпа?!"а за сънищата-и там по4ти позна-щото там съм си цар,сякакви си сънувам-и реалисти4ни, и фантастични,и ЕЕЕЕРОТИ4НИИ,само дето не винаги са сладки и доста пъти о4ите ми са мокри, не някои други неща.Но, нейсе!

А ...следващият!?Ще бъде 4овек-изклю4ителен естет, който оби4а красотата във вси4ките и форми и проявления,природолюбител,с красиво и атлети4но тяло,секслюбител и...ве4е не е сам!



Тема Re: Познай за следващия!нови [re: gevre4eto]  
Автор moj (начинаещ)
Публикувано05.11.05 20:17



само за самотата не позна.....
аве и " атлетичната фигура " е силно казано.
за природата - 100 % кандидат за баир-будала съм...
секслюбител - ми да.само дето каките не го знаят още...
следващият:
под 30 , с едно дете , търсеща......елегантна....

животът е магия....


Тема Re: Познай за следващия!нови [re: moj]  
Автор Megan (драка)
Публикувано05.11.05 21:10



да, не, да, да , това колко процента прави?!
под 30, нямам деца, търся.. хармонията и мира в душата, за елегантносттта - стараем се

следващият:
мъж, приятно закръглен, в разцвета на силите си, кулинар, с чувство за хумор, обича да чете, киноман, с трудна, страстна връзка, с приключенски дух и неосъществена мечта да се пътува



Тема Re: Познай за следващия!нови [re: Megan]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано05.11.05 22:42





мъж - нееее

приятно закръглен - по-скоро да, е закръглена

в разцвета на силите си, кулинар, с чувство за хумор, обича да чете, киноман, с трудна, страстна връзка, с приключенски дух и неосъществена мечта да се пътува - дааа!!!(абе за кулинарството - и да и не ааа и бивша киноманка, падам си по по-старите филми)

та след мене ще е :

аре и аз залагам, че ще е клубар(мъж), ...висок, ....разбира човека до себе си.....пада си по приятните компании............има си куче.....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема аахахаханови [re: HAДEЖДA -]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.11.05 02:46



жена

дребна.

няма постоянен въzрастен до себе си.

приятни компании_ да

нямам куче


Ти, който сега ме четеш, си......жена, около 170см висока, с чуплива коса, четеш хоби_книги, не романи, не обичаш да шофираш и си падаш по висок слаб мъж

Поzнах ли?



by himbeer

Тема Re: аахахаханови [re: himbeer]  
Автор Aйшa ()
Публикувано06.11.05 10:48



Не позна само за ръста - 165 в случая
За останалото си просто магьосница.

Следващият ще е човек, който се занимава с компютри, висок, наскоро подлагал се на диета, от която е останал само лек намек за коремче, русоляв... със светли очи, наскоро е пил аспирин, аулин, аналгин или друго обезмахмуряващо средство

... Не се нервирай бе, Райчо Георгиев!...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.