Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 11:55



подсказано от КИМ:

'''' Парис Хилтър заряза Парис Лацис заради секс-изпълненията му на ергенското парти..... които за него са си били ...... "просто секс" ?!!? ''''

ай, колко глупав сам бил то било '' просто секс" -небило ''изневяра''

погледнато реално и хората са част от фауната на земята
но никое животно не се разделя с партнйора си затова че другйия е правил секс изван семейното им огнище
някой веднага ще вазкликне , ама ние мислим
и кво измислихме:
морал,религйи,закони да не бъде секса -"просто секс" ?!!?


ДАЛИ ТОВА НИ МИСЛЕНЕ НЕ ПОГРЕШНО???? ''''

'''' Парис Хилтър заряза Парис Лацис заради секс-изпълненията му на ергенското парти..... които за него са си били ...... "просто секс" ?!!? ''''

браво Парис Лацис , сравнявам го с галилей.



спирам че кафето ми изстина



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: шyт]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано20.10.05 12:06



При животните има моногамни и полигамни. При моногамните видове партньорството е доживотно. Не смея да твърдя със 100% сигурност, но знам, че има поне няколко вида при които ако единия партньор загине другия не си намира друг партньор докато е жив.

С.Н.В.О.


Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: шyт]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 13:16



Парис Хилтън е името и, сори :)))
А темата ми е любима - какво значи "просто секс" ?
"Това, скъпа, не е изневяра.....Аз те обичам и искам да живея с теб, по-хубава и по-умна от теб няма да намеря ......ама това беше "просто секс", разбираш ли?"
Б** м*** му, ми като не вдевам.....



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Severous Snape]  
Автор Anry (Звездоброец)
Публикувано20.10.05 13:52



При някой видове папагали, останалия сам партньор, не само че не си намира нов, ами става агресивен спрямо останалите и не оцелява дълго време. Особено силно е изразено при мъжките.

red]И звездите имат петна.


Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Kим]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 13:53



ми то момчето простичко си го е казало:

"Това, скъпа, не е изневяра.....искам да живея с теб, ама това беше "просто секс", разбираш ли?" "

но и тя като хилтан като нас не вдянала

времената се менят ще вденем , няма де идем, едни по рано други по късно , че тва си е "просто секс"- средство за размножаване!!!!!!



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: шyт]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 14:04



ма нямам нищо против секса, тъкмо наопаки....:))
но когато някой ище да го прави с мен и с още 100 - мисля, отпада необходимостта да живеем по двойки, нали? ми да ходи да се оправя както ще и с който ще да си го прави, нали? свободни демократи сме :))
лошото е като се заинати - нъц, аз пък не щъ - искам тук да си живея и както ми харесва да си живея ?!!? Нали - това тук е стойностното, истинското - любовта, разбираш ли - а онва там - беее "просто секс"......



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Anry]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 14:19



и как си го обясняваш това
с мъжкия папагал
не е ли свързано пак с секса -размножаването

малко весело стар виц,спорили учени ,философи,свещеници,политици за смисала на живота и стигнали до извода че е размножаването.
един умник от тях позванил на радио ереван:
- '' ще могат ли мажете да раждат''???
- '' за сега не могат но ОПИТИТЕ ПРОДАЛЖАВАТ УСИЛЕНО!!!!!!''- отговора бил



е това момче не прави ли опит да ни обясни че секса си е "просто секс" - а не изневяра



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Kим]  
Автор Sanata (рога и копита)
Публикувано20.10.05 14:19



Парис Хилтън- наследничката на империята от хотели "Хилтън". Парис Лацис- и той някакъв наследник на империя, грък. Разглезени мамини дечица, как искаш да си променят начина по който досега са живели?
Ми? Боц тук, боц там, от цвете на цвете, как да си промени стереотипа. Тя не че Хилтън е станала изведнъж и категорично втора Пенелопа, ама... въпроса е кой кого ще хване пръв.


Искам повече от света, но не съм кисел мърморко.


Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: шyт]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.10.05 14:23



Шуте, след като сексът е просто средство за размножаване, мъжът на онази жена не трябваше свирка да се остави да му правят, а едно бебе да й направи.



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Sanata]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 14:29



мисля че само богатите имат вазможноста да мислят стойностно за бъдещето заради информацйята до която имат достап
нашето ежедневие ни го доказва
не че няма изключенйя - момчето от силиконовата долина
но то едва ли мисли вече като нас




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.