Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Sanata]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 14:33



Странно, обаче точно случката с тези разглезени мамини дечица, сменящи секс-партньорите си постоянно - ме накара да се замисля..... защо Парис Хилтън отмени сватбата - дали наистина, за да продължи с шеметния си свободен живот, или заради общественото мнение - нали се разду за бурното ергенско парти на бъдещия и съпруг и сексът със стрийптизьорка, който бил правил?, а дали е възможно пък да се е засегнала девойката?



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Kим]  
Автор Sanata (рога и копита)
Публикувано20.10.05 14:47



А защо Брад Пит се разведе с Гуинет Полтроу, после развали годежа си с Дженифър Анистън за да се усамоти с Анджелина Джоли? Защо на дългосрочното брачно партньорство между Бат Арни и Мария Шрайвър се гледаше като на бяла лястовица? Ами Том Круз който от стабилна връзка с Никол Кидмън мина на Пенелопе Круз, а после се оказа че това било само за да се утеши и накрая си хвана някакво новоизгряващо момиченце-модел?

Да се е засегнала казваш...от какво обаче? На ти си куклите дай си ми парцалките. Това за сервитьорки, сателитни момичета, лепящи се по звезди, то това се разбира от само себе си. Ако питаш мен, цялата история е замислена като цирк. Чак е скучно.


Искам повече от света, но не съм кисел мърморко.


Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: copadevino]  
Авторtajna (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 14:53



Аз съм онази жена.Бебето ми е на 15 години.Той иска още но съжалявам.Та за секса;''С теб мила се любим,правим любов.С чуждите е само чукане.'' A свирката-чекия за 10 лева.(толкова платил;



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Sanata]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 14:57



Е добре де, ама каквито и да са "звездите" - преуспели, преживели на бързи обороти всичко/ и нищо/ и изхабени от това.... - нима са оперирани от нормални човешки чувства и способности - като това да обичаш ?!!? Що пък да не се засегне момичето, ако наистина е било влюбено? - Или за тях не се отнася, а?



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: tajna]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.10.05 15:08



Да, да, прочетох твоята тема.
Май не се изразих правилно. Имах предвид, че ако сексът беше само средство за размножаване, то мъжете щяха да си сеят семето де където падне и да правят безброй бебета.
А аз разбирам обидата и огорчението ти, само дето някои мъже няма да го разберат.



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: шyт]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 16:39



Вервай ми,
ако това беше единственият му
кусур - можеше и да го преглътнат



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: Sanata]  
Автор Лилитo ()
Публикувано20.10.05 21:54





Смаяна съм от изключителните ви познания върху частния живот на планетарните звезди! Моите поздравления!

Ако не е нахално да попитам, остава ли ви време и заряд за вашия личен сексуален живот или всичко се прахосва по съзерцаване на лъскавата страна на живота на "звездите"!?





Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: шyт]  
Автор koatrov (новак)
Публикувано21.10.05 18:03



по принцип на въпроса "секс с друг?а "дали е изневяра
помислете върху тази аналогична ситуация
липсва ти нещо да кажем пари
кво правиш отиваш да търсиш
питаш най близкият той /тя ти отказва по някъв повод
продължаваш да търсиш ..............т.н.т............и друг/а някой се намира и ти ДАВА

има разлика между секс и любов



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: tajna]  
Автор пoзитивнa (непознат )
Публикувано22.10.05 17:19



разведена съм от една година, обичах много съпруга си, дадох му любовта си, нежност, внимание, на 5-тата година от брака реши че има нужда от лична свобода, започнаха събирания по мъжки, закъснения по цели нощи, ако питах къде е бил ми се отговаряше - обяснения ли трябвя дя ти давам или коя си ти ,че да ти обяснявам, водехме едни и същи затормозващи разговори, аз плачех от безсилие и все си задавах въпроси и търсех причините, така се отчуждихме, и секса не вървеше, дори си позволи да ми прави оценка на сексуалните ми умения, което много ме нарани и на 15-тата година от брака аз започнах да говоря за развод, в този период срещнах един мъж, изневерих , съпругът ми разбра от доброжелатели и по нататъшния съвместен живот стана немислим,та разведохме се, много пъти ме упрекна как съм могла, колко съм го наранила и т н,какво можех да му отговоря освен това да се замисли защо се е стигнало до там, И , мила ТАЙНА преди седмица разбрах, че съпругът ми ми е изневерявал доста пъти докато сме били семейство и се сещам как ми втълпяваше абе и да ходя нали пак при тебе ще се върна или абе чукай там някоя 6то да си разваляш семейството и други подобни умни мисли, е аз не можах да възприема тая мъжка философия, а в крайна сметка излезе че 15 години се раздавах на човек, който не е заслужвал нито мене, нито чувствата ми, сега не знам да плача ли или да се смея, май повече ми се смее



Тема Re: "просто секс" ?!!? бе партнйоре браченнови [re: шyт]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано22.10.05 21:31



А как бихте изтълкували следната следната ситуация .Изневяра ли ще е:
"Двама приятели си говорят.единият пита другия :
- Пешо, какво ще кажеш за една тройка с жена ти ?
- ???
- Не бе , питам само.Ако не щеш, не се притеснявай - ще направим с нея само двойка....!"

"Решавай сложните проблеми докато са още прости!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.