Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема zatho?нови  
Авторolq-olq (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 00:43



Zdraveite!
Zapoznah se s chovek ot toja klub..obetha,che the me zavede na njakoja ot sbirkite na kluba..izlaga me:(((
mnogo vi molja...pishete mi koga i kade se pravjat tija sbirki..poludjavam sama..vse pak sred hora pregiveli i stradali mislja,che the se chuvstvam makar i za broeni chasobe po-dobre..
izvinjavam se ,che pisha na latinica,no pisha ot zala ...najma kirilica:(
a zatho vse pak edin chovek razveden ,chuvstvitelen..lage...nie laganite kato zapochnem da se lagem do kade the ja dokarame:(((



Тема Амчи ти малка ли си?нови [re: olq-olq]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано09.10.05 08:56



Все би трябвало да си вече в тая възраст, дето не ти трябва някой да те води за ръчичка... Срещите нито са тайна, нито изискват членски карти - малко по-надолу между темите можеш и САМА да прочетеш къде се провеждат. И да се надигнеш и да дойдеш, ако ти се идва. Вместо да се жалваш и да бързаш да лепиш етикета "лъжец" някому (лично на мен никак не ми харесва тая постановка на въпроса - запознах се с разведен от вашия клуб, ма той излезе лъжец...)

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Не смятам, че съм те излъгал.нови [re: olq-olq]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано09.10.05 10:38



Казах ти, че тази събота съм на среща на друг клуб, която среща беше насрочена преди повече от месец и половина. Следващата събота ако съм здрав, защото в момента се опитвам да вдигам температура и ме боли гърлото ще бъда на твое разположение.
Ако смяташ, че съм лъжец трябваше да ми го кажеш в очите така, както аз ще ти кажа в очите нещата, които имам да ти казвам, но няма да ги напиша публично в клуба. Смятам за недостойно от твоя страна да се оплачеш от това, което смяташ, че съм направил без да напишеш открито ника ми и по този начин да посочиш човека, от който се оплакваш.

Тарикат мъж не писка...


Тема otgovor na "...givot"..нови [re: Xeй Живoт!]  
Авторolq-olq (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 23:48



...moge bi sam malka..znae li njakoi...ne moga da cheta vsichki postingi,za da razbera kade i koga se provegdat srethite ...ne si osobeno gostopriemen...a za gelanijata...ne mislja,che moeto e tolkova "tegko"...i ne sam upotrebjavala dumata"lagec"...otbeljazah edna postapka...a kakav e choveka...ne moga da kaga..ne go poznavam dobre...
ama i ti s toja NIK kak moge da pishesh takiva obidni netha...blagodarja za "razbiraneto" ti..po-malko vreme theshe da ti otneme,ako samo beshe napisal data,chas i mjasto na sbirkite na kluba,vmesto da mi pishesh tuk nravouchenija...:(



Тема otgovor na Snapeнови [re: Severous Snape]  
Авторolq-olq (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 00:04



Ne sam upotrebila nikade dumata LAGEC..procheti vnimatelno...otbeljazah edna postapka,kojato mislja,che vseki edin bi mogal da ja izvarshi i da se prevarne v javlenie...ne sam imala pred vid samo teb..ne priemai nethata tolkova lichno,zathoto ne mislja po toja nachin..a ako iskash da mi kazvash netho-ami imam si i tel. i adres , na koito mogesh da pishesh...
taka che...
tarikat mag ne piska,no i guzen negonen bjaga..
tuk ima i salzi,no...uvi,takav bil givota:(((



Тема За Оля.нови [re: olq-olq]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано10.10.05 08:30



Ne sam upotrebila nikade dumata LAGEC..

Така е, но синичкия цитат е от първото ти мнение:

obetha,che the me zavede na njakoja ot sbirkite na kluba..izlaga me:(((

Съжалявам, но да кажеш, че някой те е излъгал за мен е същото като да го наречеш лъжец. Съботната среща на онзи клуб на който бях беше планирана преди повече от месец и половина а там стават срещи веднъж годишно за разлрика от клуба на разведените, където стават всяка седмица.

a ako iskash da mi kazvash netho-ami imam si i tel. i adres , na koito mogesh da pishesh...

Ами същото важи и за теб, но аз тема за теб не съм пускал. Тази събота ако съм здрав (сега съм горе-долу добре, но нощеска никак не бях добре и след малко отивам на лекар) ще си изпълня обещанието, изпълнението на което за предишната събота беше възпрепиятствано както знаеш от твоето отсъствие от София. Така ли е?

no i guzen negonen bjaga..

Извинявай, но не бих могъл да предположжа, че ще се уговориш паралелно с няколко клубари да те заведат на сбирката а и при положение, че ми каза (ако не ме лъже паметта разбира се), че съм първия клубар, с който се срещаш на живо то автоматично това, което си написала за излъгването просто става персонално. А след като вече е персонално съгласи се, че би било ненормално да не реагирам и да не се опитам и тук да ти обясня това, което ти казах и по телефона.
А дали ще приемеш думите ми или ще решиш, че са лъжа - това не е в моя власт да променя и няма и да се опитвам.

Незадоволеността води до...



Тема Оля, Жей Живот е жена.нови [re: olq-olq]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано10.10.05 08:47



Ако беше чела поне 3-4 нейни постинга щеше да го знаеш. А що се отнася до лъжеца извини ме, но да наречеш някого лъжец и да кажеш, че някой е излъгал за повечето хора е едно и също.
Отбелязала си постъпка казваш - а не се ли замисли, че след като не познаваш човека то подобна квалификация на посстъпката е малко прибързана? Аз трябва ли да квалифицирам две или три твои постъпки, които нямам намерение дори и да споменавам? А ако ги квалифицирам как ли ще се почувстваш?
Няма да ги квалифицирам. Не е красиво да го направиш с познат, докато с непознат на мен не ми е проблем да го направя. А ако не разбираш за какво ти говоря виж линка в сигнатурата ми и ще разбереш.

Незадоволеността води до...



Тема Re: Оля, Жей Живот е жена.нови [re: Severous Snape]  
Автор Lady_Maia ()
Публикувано10.10.05 14:03



Извини ме, но ... ти болен ли си, имаш изобилие от свободно време или остра нужда от социални контакти?!



Тема ами човека вече си призна, че е болен :)нови [re: Lady_Maia]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.10.05 16:03



таковата... цитирам:
...в момента се опитвам да вдигам температура и ме боли гърлото...

Но пък винаги съм му се чудела на Снейп с коя черта от характера си успява да привлича такива .... (поради самоцензура да се чете "индивиди от женски пол наподобяващи уред за поливане на растения, изпразнен от съдържание")




Тема Re: Оля, Жей Живот е жена.нови [re: Lady_Maia]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано10.10.05 19:40



Хайде без нападки ако обичаш. Неделя пазих леглото. Днес съм по-добре.

Незадоволеността води до...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.