Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема отговорете честно и без нападкинови  
АвторOт дpyraтa cтpaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 18:34



Здравейте,
Мисля че това което се каня да напиша може да ви се стори ужасно грубо и не на място но наистина имам нужда от мнението на хора, които знаят какво е брака и които вече не са обвързани по една или друга причина.
Накратко - аз формално съм от вражеския лагер /тук е момента да си представите кривата ми усмивка /. Любовница съм на женен мъж и се питам дали вие като женени бихте искали да знаете за изневерите на мъжа си или това само ненужно би усложнило нещата.
Не казвам,че ще кажа нещо, но започнах да се питам що за човек е той. Разбира се първоначално се запитах същото за себе си. Влюбена съм до полуда,но дали това ме извинява?
И за последно ... мислите ли че този мъж, ако има истински чувства към мен би се държал коректно веднъж опитал забранения плод? Другояче казано дали ако аз стана официалната няма да ме сподели същата участ?
Отговорете но не ме нападайте, моля ви.



Тема Re: отговорете честно и без нападкинови [re: Oт дpyraтa cтpaнa]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано10.10.05 18:44



Макар да съм обвързан, има неща, които са валидни за всички.

Конфузът е подобен на този у:
- вербуващия "къртица" в чужд щаб или фирма;
- подкупващия държавен чиновник;
- плащащия за нечие убийство.

Дет'се вика, друг винаги може да плати повече Малко е хлъзгаво съвместното бъдеще с къртицата, чиновника или наемния убиец.
Но за чувствата пък тези работи едва ли имат значение. Там всичко е различно



Тема Re: отговорете честно и без нападкинови [re: Oт дpyraтa cтpaнa]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 18:45



съпругата да узнае? ако ще продължават заедно, по-добре да не знае. ако ще се разделят, по-добре по-скоро да узнае - спестява и се време ... сиреч ако си добронамерена хич не е твоя работа
по другия въпрос - за мен този човек е предател ( независимо от конкретните условия) аз с предател сериозно бъдеще не мога да имам, принципно (не ме възбужда, ако щеш)

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Хм...нови [re: Oт дpyraтa cтpaнa]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано10.10.05 18:49



Няма да има достатъчно обективен отговор на всичките въпроси, затова смятам да ти отговоря персонално за себе си, без да обобщавам. Ако и всички останали направят така - може би сборно ще получиш правилна картина.


...дали вие като женени бихте искали да знаете за изневерите на мъжа си или това само ненужно би усложнило нещата.

Да, бих искала да знам, за да мога да реагирам навреме.
Ако изневярата е само симптом - да лекувам причината.
Ако изневярата е трайно състояние на отчуждение - да си взема навреме шапката / и евентуално децата/ и да си върна свободата. Никой няма морално право да ограбва живота на другия като си прави кефа зад / и на/ гърба му.

Влюбена съм до полуда,но дали това ме извинява?

Не, не те извинява. Ти продължаваш да си носиш отговорността и след време ще си платиш за получения урок, какъвто и да е той в конкретния случай!
Но чувствата ти са напълно разбираеми... даже бих казала.. банални.

И за последно ... мислите ли че този мъж, ако има истински чувства към мен би се държал коректно веднъж опитал забранения плод? Другояче казано дали ако аз стана официалната няма да ме сподели същата участ?

Не знам ... и едва ли някой тук знае със сигурност!
Вероятно дори самият той не го знае!!!
Защото отговорът зависи, не толкова от опитването на забранения плод веднъж, а от личноста - възпитанието, мирогледа, характера и либидото на самия мъж.
Индивидуалния ми опит говори, че шансът да продължи да изневерява е по-голям от този да остане моногамен - само с теб до края на живота си.

Хубаво е, че задаваш въпроси и активно търсиш отговори... Така дори и да не е завърши добре историята на връзката ти, поне ще си получила ценен и осъзнат опит.

Non nova, sed nove.


Тема Само не рабрах ти семеейна ли си,нови [re: Oт дpyraтa cтpaнa]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано10.10.05 19:12



била ли си семейна или си ученичка, придобиваща опит в живота???

----------------------
Какво е забранен плод?
------------------

Ти, като създадеш семейство някога, ще ти бъде ли приятно да научиш, че съпругът ти преподава сексуални уроци на неопитни девойки?

---------------
Само питам, нищо лично!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Маме, много отдавна се каня да те питамнови [re: Mama Netty]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано10.10.05 19:17



Ти що се разведе?

---------------------

Не случайно питам и не случайно АЗ те питам!

Редактирано от ASSASSlN на 10.10.05 19:20.



Тема Re: Само не рабрах ти семеейна ли си,нови [re: ASSASSlN]  
Авторoт дpyraтa cтpaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 19:43



На 25 години съм, скоро 26. Както казва майка ми - не съм първа младост. Не съм омъжена не съм и била.
... дори и чувствата да са банални от това не ставам по-силна духом
Е колкото до забранения плод - не мисля че да се криеш подло че си с чужд мъж е много позволено
....



Тема Re: отговорете честно и без нападкинови [re: Oт дpyraтa cтpaнa]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано10.10.05 19:48



Право да ти кажа дори и да станеш официалната си мисля, че ако човека ти е полигамен просто ще си една от няколкото или от многото. Съжалявам.

Незадоволеността води до...



Тема Re: Само не рабрах ти семеейна ли си,нови [re: oт дpyraтa cтpaнa]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано10.10.05 19:53



Извини ме, но това ли е единствения стойностен мъж, който познаваш и който би проявил интерес към теб?
Замисляла ли си се за събитията, които са те довели до сегашната ситуация?
Не ми отговаряй на мен, но се опитай да си отговориш сама на себе си. Размислите върху причинно следствените връзки понякога помагат да се видят неочаквани неща за човека, който сме мислели за бог или поне за нещо неземно.

Незадоволеността води до...



Тема Re: отговорете честно и без нападкинови [re: Oт дpyraтa cтpaнa]  
Авторkoм (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 19:59



Дали искам да знам за изневерите на партньора ми?
Не. Не искам да знам. Но понеже в отговора ти прозира нещо друго - ще допълня - ако все пак науча предпочитам да е от нея, а не от любовника и. Всъщност - някой друг знае ли за връзката ви?
Дали ще ти изневерява ако станеш официална? А ти имаш ли всъщност някакъв шанс да станеш официална? Имам предвид реален шанс, а не мечти? Всичко е възможно - може пък да си истинската му любов - в такъв случай може и да не ти изневерява.
Ей - неблагодарна работа е това изневярата - нито партньора те разбира, нито любовницата ти има доверие. Тогава май единствения мотив си остава секса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.