Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема с кафето сутриннови  
Автор[шyт (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 10:13



Според проучване проведено на Острова, 77 процента от жените намират секса над 40 за доста по-възбуждащ и привлекателен. Проучването е изготвено от специализираното женско списание Health Plus, с основна аудитория – омъжени жени над 40.

69 процента от жените твърдят, че след тази възраст са изпитвали сексуални усещания, каквито никога преди това не са им се случвали. 66 процента твърдят, че с възрастта се чувстват по добре в тялото си и имат по голямо желание за секс, отколкото по време на съзряването си.

Интересното е, че само 33 процента от жените предпочитат по-млади любовници. Истината е, че основната група жени предпочитат да правят любов със свои връстници.

„Много хора си мислят, че възрастните жени не правят секс, а това е точно обратното. Истината е, че дамите над 40 знаят много по-добре как да се насладят на страстта с партньора си“,твърдят авторите на проучването.

„Възрастните жени са много по-уверени в себе си отколкото по-младите и знаят как да доставят удоволствие за себе си и партньора си, за разлика от момичетата на по 20 години“, аргументират се специалистите




Тема Re: с кафето сутриннови [re: [шyт]  
Автор Лилитo ()
Публикувано23.09.05 10:26



Брех, да му се невиди...

друг път кви глупости пишат, пък ся ква статия са изпраскали! Брава!

Хайде на топло кафенце с каймак и на кифлички с маааак....





Тема Re: с кафето следобеднови [re: Лилитo]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 10:36



За тези ,които са изпуснали всички влакове има един и той е РАЗВЕДЕН. Междудругото много възбуждащо звучи определението по ред причини:
Първо,със сигурност този мъж не е девствен и разбира от жени
Второ,има понятие от брак и отговорности
Трето,ако е сътворил същество не му е чуждо и родителството.
Четвърто,той е половин юрист,след цялата разводна въртележка
Пето,вече не търси синеока блондинка,а жена с авторитет и умения
Шесто,не е разглезен,защото се налага сам да се справя с бита
Седмо,готов е винаги за ново начало
Ето защо,такъв мъж не е за изпускане и дамите попрехвърлили три десетилетия да не се услушват много,а да погледнат и в тази мъжка група.




Тема Re: с кафето следобеднови [re: шyт]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано23.09.05 11:42




Баз да обиждам мъжката аудитория в клуба, честно не бих препоръчала бившия (вече разведен мъж) на никоя жена.
От разведен до разведен има разлика, както от мъж на мъж.
Не семейния статус е важен - а какво има в главата!




Тема И азнови [re: Billy_wolf]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано23.09.05 12:30



не бих препоръчала моя - ама ей на, току-що секретарката му го взе - и то, както се научаваме - в пълна тайна са се оженили, като едни Ромео и (много бременна) Жулиета! Страхотен сериал се получава - сега се питам само кой ще си загуби паметта и кога ще се появи злия брат близнак; а и много ме мъчи въпросът - аз каква му се падам на бъдещото братче или сестриче на моите деца!?

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Re: И аз [re: Xeй Живoт!]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 15:47



Ами да им е честито. Хубаво е, че гледаш с чувство за хумор. А каква се падаш на бъдещото бебе не знам, ама май няма смисъл да си блъскаш главата, защото родния български език, който е богат на чинки и баджанаци, за твоя случай нищо не е предвиди като че ли. Преди години една позната така си блъскаше главата какво й се пада туй дете, защото на дъщеря й беше сестричка и се беше хванала жената да оплете търлъчки да му ги занесе момичето, та плетеше и се чудеше, ама нищо не измислихме. Да са живи и здрави всичките, пък да ти пожелая ако имаш желание скара и бившия ти мъж да се чуди какъв ще се пада на бъдещото ти бебе (въпреки че на мене ми се вижда по-неангажиращо да се чуди какъв се пада на новото гадже на бившата си жена)



Тема Re: предполагам всички дами в клуба!нови [re: Пчeличka]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 16:01



нищо лично дами Billy-wolt,Хей-Живот.
но каква е тази ЗЛОБА към бивфшите си половинки .самите вие казвате на всички живейте си живота , но стане ли вапрос за вашйия личен , минал , живот , само злоба виждам . ЗАЩО . дами .
дали сте светици били ? нищо лично . само си КАФЕТО ПИЯ .



Тема Re: предполагам всички дами в клуба!нови [re: шyт]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано23.09.05 16:20




Ти ме изненада!
Аз пък си мислих колко съм добра и въобще не изпълнена със злоба! Аз правя само добрини - предупреждавам и съжалявам милите женички, които решат да се хванат с бившия!
Но то всичко се оказа въпрос на гледна точка.


Ааа
да не забравя да отговоря на въпроса ти.. Злоба - има само още малко. Лека по-лека го преодоляваме. Процеса на оздравяване минава през злоба и омраза, до прощаване и безразличие. Прости ми че не съм още оздравяла. Развода ми приключи само преди два месеца.
И да - бях светица! И все още съм си!



Тема Re: И азнови [re: Xeй Живoт!]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано23.09.05 16:25



Ха,
и моя ще има бебе! И аз се чудих каква му се падам!

Най-голямата ирония, е че аз исках още едно бебе - а той не.
Сега аз нямам изгледи да забременея скоро, а той чака бебе
Живота е пълен със странности.

Макар че съм пълна със злоба , искрено се надявам този път да е по-добър родител. Най-вече защото злобата не ми позволява да му помогна! И въобще не мисля да ставам каквато и да било на новото му бебе. Нито ще позволя за сега на сина ми да общува с бъдещето си братче/сестриче.
Шут, смей се ако искаш на ЗЛОБАТА ми, но това е единствения начин за оцеляване, който знам!



Тема нищо лично ,кафе, и си мисля ,защонови [re: Billy_wolf]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 16:55



нищо лично
спомням си за един филм , сценарйя е от библйята май ''ПАРВИЧЕН ИНСТИНКТ''
злобата ти е нормална човешка,защо от друга дете !
замисли се защо от тебе не иска човека дете
никой не светец в ''собственйя си дом''
нищо лично . само си кафето пйя ,следобедното




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.