Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Спрете!!!нови  
Авторrнeвнa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:49



Чета, чета и ви се чудя - дали все пак сте нормални. Какво правите бе хора. Вие наясно ли сте, че в стремежа си да помогнете, всъщност вредите. Моя приятелка ви слуша, а накрая рече - мда, това е начина - развод. Тъй ли?! И що, щото некви си там патки, за мъжете нямам мнение решили, това бил лесния начин. И какво, после какво . Десетки теми за бити жени, за изневери и т.н. Ами пиленца, що са ви били , а?! Аз като си седя на дупето, що не ме бият. Щото не правя за бой. Ми и аз ще бия ако ми врътнат номер, да знаете.
Съвета ми е, не се излагайте тук.Нищо , че никой не ви знае и познава. Срамни са разсъжденията ви. И от де на де вие се пръкнахте, та да давате съвети, бе милички. Аз не се наемам. Не защото незнам какво да кажа, ами просто щото не ща да разбия някой живот - ето това правите вие. Сбирщина от съдби, които съдби вие сами сте си начертали. Така сте искали явно. Така ви е било хубаво, или пък може би удобно. Де да ви знам. Знам само, че не бива да ви има. Знам , че вредите, знам че опитвате да промените хората и да им нагнездите мнения и становища, които въобще не пасват на никоя от ситуациите / май доста съм почела, защо ли /. Та - вземете си живота в ръце и спрете да се самосъжалявате и да правите другите жалки. Те не са , те просто ви вярват незнайно защо .
Излезте, подишайте чист въздух, помислете, дали не сте вие виновни женички малки, за ситуацията в която сте попаднали. Говоря за жените, щото мъжете сякаш са си наред в този клуб. Без да просят извинение и оправдание, прями и истински-. Яд ме е, че съм жена, а правя тези комплименти за мъже, но фактите са такива, тост написаното е такова .
Ами май това е от мен, малко ядно, малко под емоция, малко гневно , а в същото време истинско.
Апелът ми към вас е - НЕ обърквайте останалите, просто подредете своя живот. Явно имате нужда, всички вие женички от клуба.
Желая ви късмет.



Тема Аааалооу!нови [re: rнeвнa]  
Автор Liya ()
Публикувано08.09.05 00:04



Ало, булка! Ти що?
Кво правиш тука и кво точно не ти харесва в снизходително наречените от теб женици!
Знаеш ли кво, жено, не знам ти на кво се наемаш, ама си написала една огромна тъпотия!
Нищо истинско не виждам, драга, виждам истерия непозната, злоба и... тръпки ме побиват!
Натиснала си няколко пъти бутончето под влияние на силната емоция.
Алоу, де ти е мъжо да те укрОти, женичке жалка!

Редактирано от Liya на 08.09.05 00:07.



Тема Re: Спрете!!!нови [re: rнeвнa]  
Автор Severous Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.05 00:06



Която и да си... много верни неща си казала, но няма да има файда от думите ти, защото просто ще подминат темата ти... за съжаление.

Тарикат мъж не писка...



Тема Re: Аааалооу!нови [re: Liya]  
Авторrнeвнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 00:12



Опс, аз мисля бях достатъчно възпитана , госпожо.
Гневна ли, не не съм.По-скоро изумена, потресена, крайно учудена и възмутена.
Кое е тъпотия, това дето аз съм го написала ли??? Мне, това си е истината , мила моя.
Злоба - съжалявам, че не присвоих това качество, присъщо на повечето тук. Сигурно щеще да ми е по-добре, не мислиш ли?! Не ми се ще да водя този разговор тук. Просто изказах мнение. А защо ли не ви харесва?!?! Ще оставя питанките да говорят
Жалко, че живеем в свят пълен с невежи, които се опитват да дадат урок по невежество на останалите- та таво ми беше мисълта. Спрете, ние ще си вземем урока от другаде, не от вас.
Мъжо си е тук и се смее на глупостите ви- ама превива се направо, жал да ти стане. Аз от укротяване нужда нямам, вие сте си за връзване. Схващаш ли ми мисълта или твоите тъпотии се сливат с думите ми.
Абе що ли се занимавам. Правете квото щете, ама не убивайте желанието за живот у другите, става ли?!?



Тема Re: Спрете!!!нови [re: Severous Snape]  
Авторrнeвнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 00:18



Който и да си, радвам се, че има нормални хора тук. Знаеш ли, мисля си - едно е да споделиш проблеми, болка, неудачи - друго е да опиташ да бръкнеш до лакти в душата на човек. Виждам , наистина много , много болка се е събрала тук. Но не мислиш ли, че с неуместните вмятания и забележки, с тъпите изхилвания и съвети повече вредите на тези хора?!?! Живота се скапа, стана едно нищо и ако продължаваме да го потъпкваме докъде ще стигнем, дали се замисля някой в този клуб. Изтрезнейте. Влезте в реалния живот, избягайте от сапунките, които ни пълнят главите всеки ден. Ние не живеем в приказка. Живеем в цялата тази помия, която поглъщаме всеки ден- Гнусно, нали?!? Да, и аз така казвам. Но да си го правим по-гнусно е просто нелепо, дори непростимо. Пишете си тук, споделяйте. Но, просто се откажете от необмислени съвети. Не вие сте хората, които ще пресъздадете ситуация далеч по-различна от вашата.
Страх ме е, страх ме е от това , което чета тук. Това е !



Тема що, бре Снейп?нови [re: Severous Snape]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано08.09.05 00:22



ти не се ли забавляваш?

Хммм... как беше точно... "Обичай ближния си" - това значи на първо място: "Остави ближния си да си върви!" И тъкмо тази част от добродетелта е най-трудна.

Демек с всяко "Прав ти път" си постилаш пътя към рая




Тема Re: Аааалооу!нови [re: rнeвнa]  
Автор Liya ()
Публикувано08.09.05 00:27



Не зная какво те е възмутило така, вдън възпитаната ти душа, дали допускаш мнение, различно от твоето, и какво е то всъщност, освен че тук всички жени били не особено нормални.
Това, което е ясно, е, че се СМЯТАШ за по-различна, по-висшестояща от жениците и си позволяваш да съдиш, нещо, от което другите тук се въздържат принципно.
Кажи ми като веща, на мен невежата от тълпата, pls, своето кредо така различно от моето.

Бай дъ уей, много интересно си прекарвате среднощните часове с мъжО!



Тема Re: Аааалооу!нови [re: Liya]  
Авторrнeвнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 00:34



Иронията и сарказма са ти неуместни. Вместо да пишеш , може би трябваше да пораздрусаш главицата си малко.
Никъде, забележи, ама никъде не съм твърдяла че превъзхождам по някакъв начин някого тук. Когато написах "женици" имах предвид онези, които се надяват да получат /знам ли какво/, хм, май съвет беше. А останалите, даващи съвет и поучителни нотки сте женища- ноооо, в никакъв случай не глупави. Напротив, умничики, до мозъка на костите.
Доволна ли си, направих ти комплимент.Умничка си те нарекох, щото ти си от онези - даващите .
И не съдя никого, напротив - прекланям се пред болката и още повече ме боли , че я има- но не е това начина да я преодолеем. Не е!!! Сигурна съм, остава и теб да убедя. Но ти си непоколебима. Харесва ти да играеш онази роля , на учител по невежество и болка, така ли е ?!?! Ами играй си я тогава, дано участниците са все по - малко , щото взе да става страшничко вече.



Тема Яко! [re: rнeвнa]  
Автор Liya ()
Публикувано08.09.05 00:54



Много яко си се заблудила!

Категорична, гледам, си в преценката за моята непоколебимост, както й че трябвало да си пораздрусам сивото, иначе го имало и т.н.
А аз доколкото си спомням, не бях се мяркала тук от месеци, ама аре! Давай под знаменателя!

Виж кво, всеки носи глава на раменете си, тъпо е да се твърди, че нечие мнение може да промени живота на друг. Аз може и във форума на гейовете да надничам, ама не хващам от тяхната философия, нали?

Аре, лека, и недей се гневи, че може да му дойде много на мъжО! Къткай го, бе, булче! (градивен съвет, забележи!)





Тема Тъпо [re: Liya]  
Авторrнeвнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 01:06



Адски тъпо, ама ти си знаеш. Щом така ти харесва, давай.
Пък за мъжа ми не се коси, той си е добре, ама не там е проблема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.