Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ще признае ли някой..?  
Автор ГинekoлorБyлдoзepиcт (учен-женолог)
Публикувано31.08.05 18:52



...вината си за своя развод?....съмнявам се...аз лично никога не съм крил,че съм егоистичен кучи син,който винаги е мислил главно за себе си,и това е основната причина за разпадането на брака ми...мисля си,че ще е полезно за всички ни да споделим собствените си недостатъци,причинили края на брака ни



Тема Ей точно с това "съмнявам се"нови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор erika ()
Публикувано31.08.05 21:26



прецакваш цялата работа по споделянето/признаването. Недей така да ни режеш бре, човек!
Ще си кажа, защото и без това ми тежи от много време и заслугата за споделянето не е твоя
Признавам на глас пред себе си, а и пред вас, че аз си я пожелах любовницата на тогавашния ми съпруг. Беше ми писнало от скандали и разправии, от скалъпения за пред хората отдавна отишъл си щастлив семеен живот. Изморих се от всичко, дори и от това да се правя на домакиня и си пожелах да си намери гадже и да си отиде, защото иначе щеше да се наложи да го изгоня
.....И желанието ми се сбъдна!
Струва си да изказваме желанията си на глас, колкото и невероятни да ни се виждат! :)



Тема ми и аз си признавам :)нови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано31.08.05 22:06



Виновна съм, че изпълних всички желания и копнежи на бившия... и от страх да не размисли и да не се отметне, гледах да ги изпълнявам на момента

Иначе си знам, че съм говедо, особнячка, предпочитам компанията на компа или на някоя книжка и не ме интересува какво е ежедневието на останалите жени.
Вярвам достатъчно, за да се разведа с всеки средностатистически мъж, както и с тези над 40... в чиято категория се намърда и бившия.




Тема Разбира се.....нови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор Little_girl (малолетна)
Публикувано31.08.05 22:17



4е имаме вина.Винаги имат вина и двамата.Е винаги е силно казано ,но в пове4ето слу4аи.
Аз имам вина ,за това ,4е не сьумях да запазя любовта на половинката си.Разбира се ,4е имам вина.
АЗ сьм нервно сьЩество ,на което всеки ден трябва да му се казва ,колко е оби4ано и всяка приЩявка да му бьде изпьлнена.....ехххх,заЩо наистина не се у4ехме от грешките си?!



Тема Re: Ще признае ли някой..?нови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор She (flexible)
Публикувано31.08.05 22:19



Понеже ми е прясно, да кажа докато не съм го забравила...:)

За 5 години не можах да се науча, че щастливия брак зависи най-вече от това да се премоделираш по образа на партньора ти който той сам си е създал за теб. През цялото време си мислех, че начина е да приемем човека до себе си такъв какъвто е :)

И...понеже се оказах от трудно обработващ се материал...затова сега пиша тук:)



Тема И аз съм виноват...нови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано01.09.05 01:01



Ми ,никой не може да понася такова чудо! Права беше бившата кат казваше : Ако си жена ,гащите не можеш си дигна!
Няма човек дето да съм му отказал нещо. Раздавах на тоя и оня ,кой квото поиска . Е много я дразнеше тва. Пък аз ако имам 2 ст. едната ше я дам на някой просяк. Балък отсякъде! И не си взех поука и тва си е. Има си и добрите страни разбира се... Не мога да се оплача от липса на приятели.


И аз и ти можеме, но козата...

Редактирано от option на 01.09.05 01:04.



Тема Признавам, ченови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор Stick (мързел(малко))
Публикувано01.09.05 01:35



предизвиках разговора, който после донесе развод. На хартия . Кофти тема, братле

If you are going to do something wrong at least enjoy it.


Тема Re: Ще признае ли някой..?нови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано01.09.05 03:49



Сложих розовите очила и отказах да чуя мненията на родители, приятели и колеги. А приор направих грешен избор.



Тема И азнови [re: ГинekoлorБyлдoзepиcт]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано01.09.05 08:24



Виновна съм, само аз съм виновната - ако не бях аз със моите организаторски способности, да взема нещата в свои ръце и да ги доведа до зашеметяващо бърз развод - сигурно той и до ден днешен щеше да ме заплашва периодически, че "ще ме изхвърли на улицата, сама, с две деца и минимална издръжка", а да не прави нищо по въпроса!

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Уаунови [re: erika]  
АвторMaйлc (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 10:27



Ше падна от стола!
Ма немой така. Ние си пожелаваме хиляди неща докато сме ядосани, отчаяни или се страхуваме, които обикновено не бихме си пожелали. Вай, вай, ако всичко това се сбъдва, то било мноо опасно това да си пожелаваш нещо.

Отсега искам да се обърна към Дядо Господ и да му кажа: Господи, имай предвид че съм малко нещо несериозен, така че не ми обръщай внимание ако си пожелая нещо неднъж. Не ми обръщай внимание и ако втория път си го пожелая същото. Най-вече ми го сбъдни ако за трети път го поискам. Бе нещо като пин код на моб. телефон. Иии ако е възможно пук код да има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.