Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Бившата на мъжа ми.нови  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 16:05



Мъжът ми е имал предишен брак, но бившата му жена отдавна има ново семейство.
Проблемът е такъв, че тя постоянно ни тормози - звъни за щяло и нещяло (дори посред нощ), постоянно иска пари уж за сина на мъжа ми и ако откажем да дадем стават огромни скандали.
Да не говорим пък как се отразява това на детето. Постоянното настройване против нас и интригите, които плете. Бяхме му дали малко пари за рождения му ден и той не ги дал на майка си, а й казал, че иска да си купи нещо. Тогава тя почна да заплашва, че не го иска вече, че щяла да го изхвърли и ако ние не го приберем, да ходел в дом за сираци и какви ли още не глупости.
Какво трябва да се прави? как да спре това нещо?



Тема Re: не знаянови [re: *]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано09.08.05 16:11



на мен тепърва ми предстои този тормоз (дано греша, де).
Но тук имаше една доста полезна


Аз оттам бая материал съм си приготвил занапред, особено последните 2-3 мнения на Хей Живот!

Редактирано от GED Ltd. на 09.08.05 16:17.



Тема Re: не знаянови [re: GED Ltd.]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 17:45



Благодаря. Ще прочета внимателно.



Тема Re: не знаянови [re: *]  
АвторPaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 17:54



Мъжът ти има бивша жена, но не бившо дете. Защо не го вземете, след като тя ви го дава?



Тема Re: Бившата на мъжа ми.нови [re: *]  
Автор Trendi ()
Публикувано09.08.05 20:27



Мисля, че няма начин да се спре това кошмарно нещо. Проблемът е в културата и някаква болезнена озлобеност на бившата жена на съпругът ти. Просто гледайте да си пестите нервите и карайте колкото се може по-кротко при тези скандали. Детето ще порастне и проблемите с тази жена ще затихнат. Но имам неприятното усещане, че ще се появят нови - с детето от първият му брак.

Много съжалявам, че трябва да ти напиша всичко това, но лично аз не виждам друго развитие на нещата. Ако не нарушавате закона касаещ издръжката никой не може да ви заплашва със законови мерки. За извънзаконовите си има други средства, които най-добре е да се избегнат.

Всеки човек носи миналото със себе си. Ще трябва да приемеш фактите. Ако за детето е нетърпимо при майка му, то може би трябва да помислите как да си го приберете. Лесно няма, но животът не в цялата си продължителност е хубав. Има както добри, така и лоши периоди.

Късмет и здраве!

=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема защото....нови [re: Paзвeдeнa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 22:31



....скъпа, разведена, бившата му жена е само на приказки. Дори и да ни го даде още на втория ден ще търчи да си го иска. А това за детето е голям стрес. Освен това аз не мога да заместя майка му, колкото и добра да бъда с него.....



Тема Re: Бившата на мъжа ми.нови [re: Trendi]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 22:37



благодаря ти за отговора. Знам, че това е нещо, което трябва да се приеме, но дано тези изблици на "лудост" (не знам с каква по-точна дума да го нарека) да секнат. Детето обича и майка си, и баща си, но се разкъсва между тях и то най-много от това, че тя постоянно го настройва против татко му.
Чудя се защо не си гледа новия мъж и да не се занимава с нас.....



Тема Re: Бившата на мъжа ми.нови [re: *]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 23:04



zashtoto ia e strah ti da ne vzemesh da rodish edno dete i taka naslednitzite da stanat 2



Тема Re: Бившата на мъжа ми.нови [re: *]  
Автор Haндиня (зелено листо)
Публикувано09.08.05 23:32



В шантаво настроение съм - поради тази причина първосигнално и няма да чета какво са ти писали.

Първото, което ми идва наум е, другият път като се обади за каквото и да било, изиграй (или просто си го имай) един силен оргазъм в слушалката... Нещо ми подсказва, че ще се смути следващия път да звъни (или много ще изкукурига, но това вече лесно се обръща в твоя полза)

Абе нейният мъж какво прави, спи ли?

The dream of the blue turtles


Тема Re: Бившата на мъжа ми.нови [re: Haндиня]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:42



ха ха ха ха

добра идея.
....да не реши обаче, че е набрала някой импулсен телефон...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.