Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Щастие  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 09:16



Искам да попитам вас вторите, по-добрите.

Как се чувствате като градите щастието си върху нещастието на други и най-вече на деца? Как спите нощем? Със спокойния сън на победителката?
И децата винаги ви пречат.

Знаете ли колко мъка и огорчение има в сърцето на една бивша? Тя също е била обичана, с любов е родила децата Му , отгледала ги е и продължава да ги гледа.

Знаете ли колко пъти съм тичала посред нощ сама до Пирогов, когато той спи блажено с новата.



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
АвторДpyra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 09:59



чакай сега - не преувеличавай щастието на вторите. Те не получават щастие, те получават пари.

Вторите, обикновено са доста по-млади и доста по-алчни.

мъжът вече е понатрупал това-онова в пари и имот, поостарял е обаче, яко го друса критическата и си намира една желаеща да има парички и затова правеща свирки курва. Това е. Според мен в тази сделка и двамата остават излъгани.

А за първите съпруги тези, които са обичали, но са ги предали Ивана Тръмп го е казала сухо и ясно - не бъдете гъски, вземете всичко.



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:00



А ти защо се причисляваш към първите не мога да разбера. Смятам, че повечето хора в този клуб са в твоето положение и са били наранени. Единственото, което ги прави победители в дадената ситуация и ги кара да спят спокойно, е факта, че са се преборили с мъката и обидата и са продължили напред. Според мен бъркаш, че градят щастието си върху чуждото нещастие. Попрочети молко и ще видиш, че е така. А не теб успех ти пожелавам всичко най-най...



Тема В теб говори огорчението.нови [re: Бившaтa]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано10.08.05 10:19



Мога и аз да ти разкажа за своето огорчение, но когато се развеждах се зарекох да не водя война с бившата си.

И тогаз каквото сабя покаже,
и честта... майко юнашка.


Тема Re: Щастиенови [re: Дpyra]  
АвторHeИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:24



На Ивана Тръмп и е лесно, първо там се обезщетява страданието, после има от къде да се вземе. Ние тука търпим, обичаме, храним, подкрепяме некадърни голтаци, които ни забиват нож в гърба. Какво да му взема, гащите, майка му, пущиняка дето купихме и се ходи пеша три километра. Не искам нито едно от трите. Да си ги кърпи, да си я гледа, да маа до пущиняка с поредната ентусиастка за кърска любов.



Тема Re: Щастие...да бе, точно...ама друг път!нови [re: Бившaтa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 10:26



А ти защо мислиш за това, как той спи с блажената а ти тичаш до Пирогов...радвай се , че децата са с теб, до теб...че него тепърва го чака да усеща липсата им...че годините минават....а ти си строиш къщата в/у стабилни основи!(децата и взаимотношенията с тях!)...
И не мисли за децата като за "децата Му"...мисли за "децата МИ"...!
(ако знаеш колко повече предимства имаш...и ако в момента си на себе си...ще разбереш , колко спонтанно ненужен е този постинг...
...ама хайде сега ти е простено!))))



Тема Re: Щастиенови [re: HeИвaнa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:31



е, и това е верно:))))

Много се смях - за гащите, майка му и за пущиняка:)))

Еби майката на педераста, като спре да му се дига пишката и почне да тича до тоалетната на всеки две минути - да видиш колко жалка история ще бъде.



Тема Re: Щастиенови [re: Miloto]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:33



в какво бърка, бе ало?

В това, че вторите орунгелки градят щастие върху нещастието на първата жена и на децата?



Тема Re: В теб говори огорчението.нови [re: Snape For Ever]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:35



едно е мъжкото, друго е женското огорчение, приятелю. Знаеш ли какво е да носиш девет месеца дете, знаеш ли какво е това?А после да го родиш и отгледаш?И след всичко да ти извадат нож и да ти го забият право в гърба...



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано10.08.05 10:36



Вместо да зяеш ела на някоя среща да поговорим очи в очи. Имам какво да ти кажа по въпроса, но при този тон, с който започваш може и да не стигнем до разговор.

И тогаз каквото сабя покаже,
и честта... майко юнашка.


Тема Re:Господ забавя , ама не забравя!)))нови [re: Ивaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 10:36







Тема Re: той си е той...ти си си ти!нови [re: Ивaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 10:39



И не го удряйте на "Унижените и оскърбените", защото никой не знае къде му е късмета...всички сме в кюпа)))



Тема Re: Щастие...да бе, точно...ама друг път!нови [re: LlRA..]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:42



Години наред не мисля за това. Но безкрайно ме огорчават изказвания от рода колко ужасна е бившата и колко пречат децата. Нали и моите деца са в това положение. Слава Богу, той е мъж на място и държи на тях.

Рлосто тези изказвания разчоплят раната и пак боли.



Тема Re: В теб говори огорчението.нови [re: Ивaнa]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано10.08.05 10:44



Нека уточним нещо. Не може човек, който не си виждала да ти бъде приятел. Странно... стила ти и отношението ти към проблема ме карат да си мисля, че ти си авторката на темата.
Ако това е така нека ти кажа някои неща. Първо - в интернет анонимност няма. Модераторите могат да кажат дали два постинга са писани от един и същи компютър, но не съм аз човекът, който ще поиска това от тях. Неприятно ми е обаче това, че поставяш на кантар човешката болка. Всяка болка си е болка и не може да се мери в сантиметри или килограми. Нещата относно болката са много по-сложни отколкото изобщо може да се опише с няколко изречения.
А и още нещо - ако непрекъснато мислиш само за болката накрая болката ще те овладее изцяло и ще те съсипе. Това ли искаш?

И тогаз каквото сабя покаже,
и честта... майко юнашка.


Тема Re: Щастие...да бе, точно...ама друг път!нови [re: Бившaтa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 10:53



Основен природен закон - ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ИНТЕРЕСИТЕ! Като го приемеш - ти става по гот...и поета го е казал - "Човек за човека е вълк!")))
Абсолютно нормална ситуация...така, че гледай ти да не изоставаш!!



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:54



Не за това, бърка, че тук ще намери от вторите екземпляри. Те едва ли ще си изливат мъката по клубовете, защото са заети с новите си придобивки или с каквото и да е друго там.



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
Авторнoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:57



Не мога да разбера защо бившите съпруги се поставят в ролята на мъченици. Сякаш някой е длъжен цял живот да се грижи за тях и да ги издържа. Ако мъжът има всичко вкъщи, той няма да прибегне до друга жена. И накрая тези бивши използват децата за постигане на своите цели. Според мен това е на основата на егоизма им - "всичко за мен и само за мен, а желанията на бившия ми мъж и новата му жена не ме интересуват".
След като се разделят двама души, всеки има правото и нуждата да бъде с друг. Вместо да се вайкате и оплаквате колко ви е тежък живота, направете крачка напред за промяната му.



Тема Re: Светът е шарен...нови [re: Бившaтa]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано10.08.05 11:00



... има ги всякакви бивши... и такива дето тровят живота на бившите си, и такива дето мълчаливо си страдат, и такива дето толерантно са се отдръпнали...
Мога да ти споделя моята рецепта за справяне: казвам си , че в постъпката на бившия и новата му изгора няма нищо лично срещу мен и детето ми... просто на тях сега им е дошла тръпката/сърбела/. В началото и аз като теб си мислех как може - еми може - пък и какво - ако разбереш, че те един ден ще бъдат възмездени от провидението по-леко ли ще ти стане? Тяхната бъдеща мъка ще изкупи ли твоята настояща?
Знам, знам, че е много трудно да прилагаш тази рецепта - аз самата от 10 месеца се боря с тези демони и мога да ти кажа, че все още се случва те да надвият - пък и ветераните от клуба много често дават оптимистичната прогноза за две годишна война...



Тема Re:Господ забавя , ама не забравя!)))нови [re: LlRA..]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:02



Всъщност разбарх, че аз съм господ, когато цял ден се молих и накрая разбрах, че си говоря сама Така че нямам търпението да чакам той да се сети - предпочитам сама да си опека нещата



Тема Re: Щастие (към новата...предпоследна)нови [re: нoвaтa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:03



Мъжът си е мъж и това сие...никой не е застрахован от нищо...както и на жената като и писне, айдее мъжа да се оправя)))
Всяка нова с години да си прилага каквито си иска там номера, не може да го задържи, ако не им е писано да са заедно, ако наистина тази връзка е благословена и нужна и за двамата...
И въобще всеки да култивира у себе си способността да се справя сам до колкото може , защото живота е голям купон и не знаеш в кой момент в какъв танц ще те хвърли)))
А за втори, трети и десети...никога не забравяй , че може да си предпоследната...)))



Тема Re: Хей, новата...нови [re: нoвaтa]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано10.08.05 11:03



... много си категорична...
Сега си новата, но не си застрахована утре и ти да си бившата...не ти го желая...но случват се и такива работи по белия свят.
Народът не напразно е казал "Ситият не вярва на гладния..."



Тема Re:Господ забавя , ама не забравя!)))нови [re: Miloto]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:07



Привет на привържениците н астария заврет - "Око за око, зъб за зъб"!
(всичко останало са християнски замазвания...))))

Радвам се , че си подръжник на равновесието... в края на краищата , тръпката усещането че си в действие те успокоява, нали?...))

Само да не ви четеме утре в "крими хрониките"?)))



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано10.08.05 11:08



Имайки предвид, че си избрала за ник "Ивана" предполагам, че си жена.
Може ли като жени и майки, да не употребяваме толкова често сочната и така изразителна ругатня "Еби му майката"? А? Какво ще кажете? Че то ако сами почнем да се пустосваме, после що мъжете били простаци и ни обиждат.
Поне малко уважение към думичката и това което въплъщава, моля ви!

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Re: Щастиенови [re: Snape For Ever]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:09



що, ще се бием ли?





Тема Re:Господ забавя , ама не забравя!)))нови [re: LlRA..]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:13



Да ти кажа право, знаеш ли как успокоява един гердан от зъбите на изневерилия съпруг?



Тема Re: Щастие...Мърморанкеее)))нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:14



Виж сега , наистин анякои изрази са стряскащи, ама жената е натурална))) По всяка вероятност работи я като кранистка в Кремиковци, или върти геврека на такси или тролей )))... вечер удря по водка (без мезе) с кварталните мъжове...и вече е минала на Арда без филтър...)))
Тя няма да те разбере...)))



Тема Re: Щастиенови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:16



в
случая думичката не въплъщава нищо еротично,
а
въплъщава следното - крайно отрицателно и донякъде агресивно -пренебрежително отношение към субекта':))))) Как да дам израз на чувствата си по друг начин?:)))



Тема Re:Прави всичко, което ти прави кеф!нови [re: Ивaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:16



А на новата гледай да не ти е хвърлила око на косата за перука)))



Тема Re: той си е той...ти си си ти!нови [re: LlRA..]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:17



пилците се броят на есен, както е казано



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
АвторHeИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:19



Алоу, новата. не повтаряй до припадък най-лъжливия и най-популярния мит - ако всичко ми е наред и ако имам всичко няма да тръгна да скитам. Напротив, скита се именно когато всичко му е наред, за тръпката, за адвентчъра, за доказване. А сигурната база на която е стъпил като постамент сме я създали ние. И стига стова издържане, защото сте смешни бе. Българският мъж няма никаква култура в секса. Омръзналия сексуален обект - съпругата- се превръща в чудовище, а желания сексуален обект в - принцеса. Вместо да разграничи едното от другото, да сложи ясни приоритети. Само най-тъпите жени съсипват семейства заради едното е....., и повечето мъже.



Тема Re: Дай израз...като...нови [re: Ивaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:19



...си хванеш ново младо гадже (дори и от мъжа ти)...и се забавляваш...даже новата да ти завиди...и пред новата даже се радвай, че си се отървала от този бившия, живей си така, като за душата)))..това докато избиеш чивиите, после то другото само ще си дойде)))



Тема Re: Светът е шарен...нови [re: Marygold_vn]  
АвторHe Ивaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:22



Мдам, има нещо като двегодишнина на страданието. И все пак не тръгнах да отмъщавам на целия свят като съсипвам семейства на отегчени мъже дето нещо все им липсва. Сега виждам колко са лесни, гледам през тях като ренген, но са и безинтересни.



Тема Re: В теб говори огорчението.нови [re: Snape For Ever]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:22



Не съм авторката на темата, но съм в подобно положение...Нищо не поставям на кантар, нищо не меря - по-скоро съм шокирана от човешката жестокост и безогледност. Затова влизам напълно в положението на авторката на темата.

Пък и честно казано мисля, че малко агресия и хумор помага - иначе съвсем ще се овеси нос



Тема Re: Дай израз...като...нови [re: LlRA..]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:25



Гепи, Лира, ти си пич:))))Това е супер добър съвет.Точно така, мацки



Тема Re: Светът е шарен...нови [re: He Ивaнa]  
АвторHe Ивaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:26



Поправям се. Нямам нищо против да внеса смут в семейството на една от свраките, която съсипа моето, да си заздравява нейното. Мъжа й е пич отвсякъде. С него може.



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:27



Не мога да разбера защо в подобни случаи мъжът се приема като някакъв обект без право на мнение - играчка подмятана от бившата и новата!!!?? Ами нали в крайна сметка, ако той не иска да е с друга жена просто няма да бъде!!! Не че подкрепям намесата на трети хора в интимния живот на едно семейство, ама не са ли точно членовете на семейството хората, които трябва да се грижат за запазването му??? Защо след като на мъжа не му трепва окото и хуква да изневерява на чуждата жена трябва да и пука, а? Колкото до децата - не виждам какво общо имат грижите за тях с отношението към бившия вече съпруг/а. Нима разведените не могат да си бъдат все така прекрасни родители??? Съгласна съм с Новата - ако някой е спрял да ме обича и да ме иска - трябва да се взема в ръце и да продължа напред вместо да се опитвам да събудя съжалението му към мен - мъченицата!



Тема Re: Светът е шарен...нови [re: He Ивaнa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:27



ма тъй де:)))



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:32



Който е бил нелоялен веднъж, той пак ще бъде такъв - така че като те зареже и тебе, и си гепи някоя друга, да не идваш тука да виеш.
Освен това не говорим за момента след раздялата, говорим когато това е по време на брака,



Тема Re:Господ забавя , ама не забравя!)))нови [re: LlRA..]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:33



Абсолютно ме успокоява А за крими хрониките са тези, които държат на "око за две, зъб за чене". Аз не си губя времето с глупости, намирам си по-весели и стойностни занимания.



Тема Re: Абсолютно си права...нови [re: Див kecтeн]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано10.08.05 11:35



... но болката си е болка и... просто трябва да преболи...
Лесно е да го кажеш, трудно е да се пребориш... и това, че си споделил, не те прави самосъжаляваща се жертва...
Просто всеки има нужда да изохка...



Тема Re:Прави всичко, което ти прави кеф!нови [re: LlRA..]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:35



Е, хайде и ти. Никъде не е казано, че в гердана на доволството зъбите на изневеряващия съпруг не бива да се редуват със зъбите на т.нар. "нова":)))



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано10.08.05 11:36



Ако наистина този израз е единственият в речника ти за изразяване на "крайно отрицателно и донякъде агресивно -пренебрежително отношение към субекта" то май няма какво да говорим.
А аз се чудя що хлапетата в градината на сина ми се псуват като хамали.

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Re: Щастиенови [re: Див kecтeн]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:40



Ох, хайде пак започваме с темата за мъжката еманципация...Това е същото като жар-птица...

Просто съществува следното правило - не се гради щастие върху чуждо нещастие, иначе след това и тебе те постига същото, дори и още по-лошо.



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:47



Не става въпрос за мъжка еманципация, но мъжът в случая носи по-голяма отговорност за собсвеното си семейство отколкото т. нар. нова. Съгласна съм, че не трябва да се гради нечие щастие върху чуждото нещастие, ама дай сега мъжът ми като не ме иска повече и сме се развели да стои цял живот сам. Същото би се отнасяло и за мен...



Тема Re: Дай израз...като...нови [re: Ивaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:47



Така направи и кака ти ...ама то после даже се оженихме с младока и дете си имаме...та внимавай като се заиграваш)))...ама аз не се оплаквам)))
Айде и умната)))...



Тема Re: Щастие...Мърморанке, С "ПО ЗДРАВ")))нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:53



"Бригадира събрал строителните работници и им провел следният инструктаж: Понеже в района има много детски градини и училища и майките се сърдят на нецензурните думи , които употребявате , от днес забранявам да се чуват такива неща...така че внимавайте как говорите!
След малко Пешо си изпуснал кофата с варта в/у Гошо. Гошо се ядосал и му извикал: Пешоо, внимявай какво правиш, защото ако продължаваш така....уф...да бе...ЩЕ КАЖА НА МАЙКА ТИ!"





Тема Re: Щастиенови [re: Див kecтeн]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:56



Не става дума за това. Говоря за тези, които целенасочено развеждат някой мъж. Не съм нещастна. Живея сравнително добре, самостоятелна съм. Имам по-младо гадже. Но никога няма да забравя очите на децата ми когато разбра, че се развеждаме. И как чакаха баща им да се обади и да ги вземе. Не, в къщи нямаше скандали. Всичко дойде като гръм от ясно небе.

Иска ми се и аз да изпсувам!

Когато цъфнат теменугите
и нещо на душата ти тежи
Еби им майката на другите
И гледай добре да си ти!



Тема Re: Дай израз...като...нови [re: LlRA..]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:01



Взема да ти пиша на бележки, Лира. Ей, такива жени харесвам:)))



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:04



Ами така е. Най-боли това, че подивелия "съпруг", (не мога да не сложа кавички), пренебрегва децата си .....Зверски боли.



Тема Ти фиксираш конкретна постановка, която...нови [re: Бившaтa]  
Автор Trendi ()
Публикувано10.08.05 12:05



... често води до развод. Не при всички разводи има виновна страна, а още по-малко може да се локализира вината само към мъжкият пол.

Колкото мъже изневеряват, точно толкова са и жените, които вършат това. Иначе с кого ще изневеряват мъжете? Само с неомъжени жени ли? А жените?

Разбирам огорчението ти. Животът не винаги е такъв, какъвто ни се иска. Ще сбъркаш много, ако разделяш хората на разведени и женени.

Бивша, бивш.... всеки в нещо е бивш на този свят. Но също така и всеки е бъдещ за нещо друго, което не рядко се оказва много по-хубаво от миналото.

Обичай децата си и не търси вина. Така няма до нищо добро да се стигне. Само болка, огорчения и негативна нагласа към хората.

Късмет!

=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:07



Много изплаках и благодаря на тези, които ме разбраха.
По въпроса за желанието - Спах няколко пъти с мъжа си след като се бяхме разделили заради другата. Явно желание не му е липсвало. Но тя беше по-силна, по-хитра и не знам още какво по-.



Тема Re: Ти фиксираш конкретна постановка, която...нови [re: Trendi]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:18



Аз съм жена и мисля конкретно. Разбирам и болката на мъжете в такава ситуация. Не казвам, че само жените сме в такова положение. Много мъже са преживели много.

Не търся вина и не смятам, че съм идеална.

Обичам децата си и затова ме боли. Знаете за тези случаи - кракът е отрязан, но нервите не са. Човек без крак го боли пръста.



Тема Re: Щастиенови [re: Див kecтeн]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:23



Бившата ти отговори...няма мъж развел се по своя инциатива- просто решил един ден така, без никаква дългокоса причина в рокля.
Обикновено мъжът се развежда, защото има връзка с друга жена. Това още дори не е най-страшното, лошото е че се почва едно обвиняване, натякване, бълване на обиди към съпругата, почва се един системен тормоз с цел да бъде принудена жената да напусне и след това тя да бъде обвинена за крушението на брака, включително се стига и до системно физическо, психическо и всякакво насилие, една моя приятелка беше бременна, и съпругът и я преби, за да абортира, той си имаше нова приятелка, не беше споделил това с жена си, напротив лъжеше я , че я обича и е верен, докато тя не забременя, дори тогава не си призна, а я преби, хладнокръвно, защото тя, бременна го изнервяла - какво ще кажеш за това? - ето това е простотията и вината за това е по равно и върху мъжа и върху новата му партньорка. И това е страшна вина. Подлото е, че са двама срещу една. Новата много пъти, не само не се срамува, а насъсква мъжа. Това е уродливото. Аз въобше не мога да си представя, че в такива случаи иде реч за любов. Любовта не причинява такива грозни неща. Иначе всеки да се залюбва с който си иска.



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:27



по-безскрупулна най вече
Ти си била по-женствена, по-мека, по-добра. Това е.
Мислила си за неговото щастие и за това на децата си.
Тя само за себе си.



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано10.08.05 12:27



"Обикновено мъжът се развежда, защото има връзка с друга жена."
Хм...явно познаваш много отблизо повечето разведени/развеждащи се мъже. Нема лошо



Тема Именно!нови [re: Ивaнa]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано10.08.05 12:35



Щастието не се гради върху чуждо нещастие... Та да те питам, като се украсиш с гердан от зъбите на бившия и новата - ще изтанцуваш ли танца на радостта? А децата ви дали също ще танцуват от радост, че баща им лежи смачкан и беззъб, овалян в катран и перушина!? Кой поиска развод във вашия случай и по какъв начин се разведохте всъщност? По негова вина? По взаимно съгласие?
Знаеш ли, много по-добре (не казвам, че е лесно) е да махнеш с ръка и да си кажеш - Ми майната им! Да си трошат главите, както намерят за добре! Това ВЕЧЕ не е мой проблем. И да насочиш цялата тая енергия към нещо позитивно, към собствения си живот и щастие... Заслужава ли си да мислиш за ТЯХ и пет минути!? А ти се измъчваш (щото то си е мъчение!) много повече от тези пет минути. Чувстваш се непрекъснато обидена и недополучила това, което справедливо ти се полага... Хeм искаш да отмъстиш и им пожелаваш най-лошото, хем страдаш... Ама проблемът е, че понякога лошите пожелания се връщат като бумеранг към нас самите... то затова не е хубаво да кълнеш, например
Аз самата много лесно мога да вляза в същата бездна на яд и завист към бившия и новата... Мда, девойката е с 18 години по-млада от него, на възраст за женене и деца, секретарка му е... а той след развода получи огромен апартамент, строен по време на брака , бизнесът му върви, вместо да се проваля ... Значи аз сега трябва да си кажа - ето на, мръсната дрисла, намърда се наготово, ще му роди две-три изродчета, ще бере плодовете на бизнеса, който е строен с МОИ усилия, ще живее в апартамента, за който АЗ съм късала от залъка си... Знаеш ли колко лесно мога да настройвам децата срещу баща им и срещу предполагаемите им нови братчета и сестричета, както и срещу нея!? Ухааа! Също така мога да му се обадя и да му кажа - Абе НЕЩАСТНИК, не виждаш ли, че ставаш за смях с тая простакиня, която ти ламти само за парите, БЕ!!!! Ще го заболи, да... И въобще - много неща мога да кажа и направя!
Е и!? И какво от това? Ето какво ще постигна - ще зацикля на точка Озлобление... ще направя децата си нещастни, ще проваля отношенията с баща им и новото му семейство, те ще се дръпнат, бащата ще се отдръпне, щото ще му писне най-накрая, а аз ще съм загубила години от живота си за да отмъщавам и да гоня някакво напълно ненужно ми всъщност възмездие! И през всичките тези години единственият ми източник на щастие и удовлетворение от собственият ми живот ще бъдат малките победи в това да му тровя живота!? Страх ме хваща, честно! А теб не те ли хваща страх от подобно бъдеще!?
И какво правя в момента - ами всъщност техният живот, бизнес, пари ме интересува не повече от това дали комшията си е купил нова кола... Междувременно къде на майтап, къде на сериозно подготвям децата да свикнат с мисълта за евентуални нови малки братчета и сестричета, като им казвам, че това всъщност ще е страхотно... Любезно си общувам понякога с Новата (по работа - нали му е секретарка) В крайна сметка това, което ме интересува е не какво наследство ще получат децата ми, а това да се чувстват добре и не отхвърлени, а нормално приемани в новото семейство...
Та за всеки случай помисли - каква цена ще платиш, ти и децата ти, за да получиш... всъщност КАКВО? - удовлетворение от чуждото нещастие!? Ами ако не го получиш никога? И изживееш безценния си живот в омраза и обида!?

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Re: Щастиенови [re: GED Ltd.]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано10.08.05 12:41



нЕ сЕ коси ГЕД винаги ще има "коне с капаци" а за Ивана-.............................продължително освиркване с уста,съпроводено с дюдюкания.... алиоооо молим ве се "не всички са маскари" арее....


П.С.

...KEEP WALKING


Тема Re: Именно!нови [re: Xeй Живoт!]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:45



Точно така, Хей живот, но не разсъждавай така пораженчески...Знам, че един ден ще успееш да му върнеш всичко на тъпото копеле. И ще си права, бейб.

Сега не ми пиши в отговор,че не съм те разбрала.



Тема Re: Щастиенови [re: GED Ltd.]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:46



Има статистики, Гед.



Тема Re: Щастиенови [re: novijt]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:48



Не съм те молила да си ми публика, нито да ме оценяваш. Затова, хайде моля, къш!



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано10.08.05 12:49



охо....фюрера взе да ни разгонва
че си одим, па като се поочисти, па че се върнем



Тема Re: Именно!нови [re: Xeй Живoт!]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:52



Отговарям ти аз. Не ме интересуват имоти. А той има немалко. Когато се развеждахме ми каза

Само да си ми посегнала на имота в ....... А аз страдах за децата. Халал да са му имотите.



Тема Re: Щастиенови [re: GED Ltd.]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 12:56



Аре попей си насаме някоя ода за извънбрачната любов ....



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано10.08.05 13:00



хубав ден ти желая



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:20



Първо, изобщо не съм съгласна, че никой мъж не се развежда по своя инициатива, а задължително трябва да е намесена жена, и второ откъде пък толкова компетентно знаеш какво точно говори или върши новата жена, че и насъсквала и прочие.... Предполагам, че има жени които наистинаго правят и съм съгласна с теб, че това не е любов. Ако "новата" жена обича въпросния мъж, а не просто парите му, тя ще приеме и децата му, нещо повече, ще го улеснява в контактите му с тях. Аз лично познавам една такава "бивша", която я мързеше да се занимава с децата си и ги пращаше на "новата" да им помага с уроците. Колкото до мъжът пребил бременната си съпруга - това е изрод, с или без друга жена. Не ми казвай сега, че новата жена му е наредила да пребие съпругата си. Знам, че никой не е застрахован от болка в живота си, но да се каже, че винаги "бившите" са мъченици, а "новите" са някакви чудовища е меко казано ограничено.



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано10.08.05 13:30



хм става мноо смешно .......но се опитвам да се съсредоточа,извинете ме за това че малко ще съм несериозен,нооооооооооо....................

чук,чук,чук, .....квиииик-(малка микрофония) ....проба,проба 1, 2, 3, хък хъм,чук чук чук....МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ! ама моля ви се запазете тишиина, ..........и така ДАМИ И ГОСПОДА,РАЗРЕшЕТЕ ДА ВИ ПРЕДСТАВЯ НАСЛЕДНИчКАТА НА РОСИ, ЛАУРЕАТА ЗА НАГРАДА "ВЪРЛ ЗАщИТНИК НА ЖЕНИТЕ И НЯМА ТАКЪВ ВРАГ ЗА МЪЖЕТЕ ИВАНА!"-ПЪРВА И ЕДИНСТВЕНА НОМИНАЦИЯ! е евентуално ако Роси се мерне ще я номинираме и нея, и така:качества на номинираната: мноо мразим мъже,даже и каруцарите ми завиждат как моем да псуем,а когато съм анонимна съм по зла от стадо усоиници и бИкОве!.......тук многоточието е оставено за желаещи да допълнят, и така моля освободете сцената и прожекторите да светят оркестърът да свири туш! айде ако обичат мъжете да се покрият че идва новата Лара Крофт,и кръв ще се лее ако барне некой еуемент на който му виси нещо м/у краката....завесите се вдигат .....оркестърът туш,излиза поредната (нет)комплексарка! тук ако имаше една картинка с конфигурация 3 пръста с преобладаващ среден безапелационно ама ...веднага я лепвам!


П.С. а кат те засърби .... ми къде ще търсиш,или ти сменяш вече и табелката м?

...KEEP WALKING


Тема Re: Щастиенови [re: Див kecтeн]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:31



Знаеш ли какво, да се индивидуализира банален проблем е липса на вкус...Мъж, развеждащ се заради нова жена и отнасящ се с предишната жена меко казано зле е много банална, макар и грозна, история тук, на Балканите.

Това, че има някъде, някога, макар никой все още да не ги е виждал мъже, които без да имат връзки с други жени и без въобще да са изневерявали по време на брака, мили, кротки, съвършенни създания, подкрепящи и любящи, внезапно решили изведнъж и от само себе си да се разведат, защото една сутрин по време на чая са установили, че по погрешка са се оженили за чудовището от Лох нес е добра фабула. Напиши книга.



Тема Re: Щастиенови [re: novijt]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:31



Май-май,...така стоят нещата, я ....



Тема Re: Щастиенови [re: GED Ltd.]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:33



А аз на тебе безсмъртие



Тема Re: Щастиенови [re: novijt]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:34



пробвай пак, това не ми беше интересно



Тема Re: Именно!нови [re: Бившaтa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:36



Бе остави го човека да е имотен:)))))



Тема Re: ненови [re: Ивaнa]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано10.08.05 13:43



това не го ща



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:45



Аха-а-а-а, сега е липса на вкус значи!!! Изключително елементарно разсъждаваш, да не говорим, че тотално подценяваш мъжете! Скъпи мъже, от днес нататък следва да ви е ясно, че ако установите, че съпругата ви примерно ви мами, че е престанала да ви обича, че си е намерила нов интересен и забавен субект, /което вие по определение явно сте престанали да бъдете за нея/, в повечето случаи и по богат от вас - няма мърдане, първо си намирате "нова" и тогава развод, как тъй ще прескачате фази от развитието си, че нали "бившата" ви трябва да има по кого да храчи и чии зъби да си нанизва на герданче, не може да и отнемате това исконно право!!! Изобщо откъде пък и ми хрумна на мен, че мъж може да се разведе и поради някаква друга причина, освен друга жена...



Тема Re: Щастиенови [re: novijt]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:46



Комплексари бол - така че какво ке учудваш не мога да разбера. Човек, който не намира поле за изява явно го избево нанякъде. Така че нищо ново под слънцето. Ето ви няколко готини извадки от "Малка книжка за живота" и на когото квото му хареса, но първото специално за Ивана.

Ако А е успехът в живота, тогава А = х+у+z.
Работата е Х, У е играта,
а Z е за да си затваряш устата. (А. Айнщайн)

Когато си заобиколен от джудгжета, не ставаш гигант.

Няма значение колко бързо тичаш, ако не е в правилната посока.

Ако си се запътил в неправилната посока, знай, че обратният завой е разрешен.

Не ходи прекалено далече, защото ще трябва да се върнеш от там.

Животът е влакче на ужасите - яж малко преди да се качиш на него.

Гледай в бъдещето, защото там ще прекараш останалата част от живота си.



Тема няма не ща, няма не мога, взимаш го и толкованови [re: GED Ltd.]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:51



аааа, няма сега цял ден с теб да се занимавам



Тема Re: Именно!нови [re: Бившaтa]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:53



Ти си огорчена и обидена, разбираемо е, но защо не питаш той как спи? В крайна сметка той е човекът, който те е наранил, нали? За него си била омъжена и с него сте казвали брачни клетви /прости ми Господи леката драма/, а не с новата му жена. Казваш, че не търсиш вина, но явно виниш новата му жена, щом питаш как и позволява съвестта да спи.
Абсолютно ненавиждам жени, които си заплюват желан от тях, поради ред причини мъж и го гонят до дупка, вандализирайки семейството му, но той ако е мъж на място, би следвало да пресече подобни атаки. А в крайна сметка за подържане огъня на семейството трябват постоянни усилия и от двамата, поне аз така мисля.



Тема Re: Щастиенови [re: Miloto]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:53



И квоо, който не ги изпълнява тез важни предписания и не си яде граховата супа го наказват в ъгъла да се срамува?Така ли?



Тема Re: Щастиенови [re: novijt]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:55



Но понеже в гърдите ми бие женско сърце, ето ти една молитва в наш стил:

"Господи, моля те, дай ми:
Мъдрост, за да разбирам мъжа,
Любов, за да му прощавам,
И търпение към неговото настроение.
Защото, Господи, ако поискам Сила...
Ще го бия до смърт.





Тема Re:нови [re: Ивaнa]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано10.08.05 14:01



Само не разбрах, тук си за да изразиш становище или ти е скучно и търсиш с кой да се заяждаш?!?!?

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема Re: Именно!нови [re: Ивaнa]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано10.08.05 14:01



Лелеееееее, първо носим девет месеца, усещаме сърчица /да, знам, прекрасно и вълшебно е, мечтая си пак да го преживея, да не кажеш, че не знам кво е/ изобщо цветя и рози, ние сме най-добрите и благородните ....
После обаче .... баси и тъпото копеле Ще му ГО върна тъпкано. Мда, няма мърдане.

Та така, не че не си права донякъде. Не че не съм минала оттам. Просто мога само да се надявам, че това е защото си още прясна в ситуацията. Боли те и е разбираемо. Но се опитай дори и заради това, че този мъж ти е дал щастието да усетиш сърчицето в корема си, да не се озлобяваш толкова. Не за друго, а защото злобата и омразата тровят и вредят първо и предимно на изпитващия ги. Казано е, че има кой да отмъщава за предателствата.
А това, че ни боли за децата ни, така е. Но за да им помогнем да премине или поне да намалим тяхната болка, трябва първо да излекуваме нашата. Нали не искаш децата ти да израстнат покрай една огорчена, озлобена и депресирана жена? Нали не искаш да ги научиш, че смисълът на живота е един мъж и ако той си отиде, всичко свършва? Намери начин да извадиш ползата от ситуацията, да покажеш на децата си как да се борят и как да оцеляват. Нещо което нас май не са ни научили достатъчно.

Успех, дано си стъпиш скоро на краката.

ПП. Не мисля, че Хей живот има пораженческа философия. За мен именно нейната е печеливша и на победител. Защото отказва да живее чужд живот. Много има да учим от нея.

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Re: Именно!нови [re: Див kecтeн]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:03



Виж сега, най-голямата вина е на другата - това е според всички закони ( гед, ела, да ми напишеш пак как съм по-висша:)))
И ще ти кажа защо - другата знае, че влиза в чуждо семейство. И въпреки това почва да руши. Нещо изградено.
Приказаките как ако едно семейството е здраво няма как да бъде разрушено от вън е все едно да се каже, че ако някоя сграда е здрава, колкото и бомби да и се хвърлят, тя няма да рухне. Така, че лошата карма пада първо върху натрапника/цата. После идва ред на т.нар излъган/прилъган/подсторен - не случайно има толкова думи описващи такива случаи.
Затова се обвинява и кълне любовница.
Такива са народните вярвания.
Малко жени ше си развалят семейството заради друг мъж, макар че и това се случва.



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:04



Ало-о-о-о-о, осъзнай се малко бе жена! И не се дръж като екземпляр от графата "не ме е яд, че съм проста, а ме е яд, че ми личи". Никой не те кара да ги спазваш с пистолет на челото, а дали има за какво да се срамуваш - ти си знаеш. Ако като ги прочетеш не ти светне поне една лампичка, значи втория ти етаж е на груба замазка още



Тема Re: Щастиенови [re: Miloto]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано10.08.05 14:06



за посоките много ми хареса



Тема Re:нови [re: Moan]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:10



Не е ли ясно , че изразявам становище и същевременно медитирам върху представата как възлюбвам любовницата на съпруга си. Див кестен и хей живот ми помагат в това богоугодно дело.
Ти кой си?И за какво се бориш?



Тема Някои мисли...нови [re: Бившaтa]  
Автор Ryan ()
Публикувано10.08.05 14:17



Здравей Бившата,

Усещам и разбирам чувствата ти. Хората въобще (без значение от пола) и повечето - тук, в този клуб са минали през мъката и огорчението да си бивш - зарязан/изоставен. Та знам какво е да боли и не само знам - и спомени такива имам.

Говориш обобщено - към всички и предполагаш, че все тъй навсякъде се случва, както е било при теб. Та и аз също тъй - обобщено ще попитам -

Защо гледаш, на вече бившия си партньор, така ограничено - сякаш той е безмисловна и безволна твар, която - видиш ли е открадната и присвоена от "някаква си там", но сама по себе си не е виновна?. Нима мъжете (или жените в симетрично аналогична ситуация) са собственост движима? Значи не партньорът ти те е оставил, а е бил откраднат - така по-лесно ли ти става да приемеш случилото се или си затваряш очите, уж за да боли по-малко...

Да... Трудно е да приемеш, че човек, когото обичаш, на когото си имала доверие и с когото взаимни клетви сте положили - така е сторил - предал те е. Само че това е факт - да бягаш от него - то значи унизително да предположиш, че си имала не партньор, а тухла истинска с право на ползване...

Съвсем си права! Наистина няма щастие построено върху нещастие. Щастие се постига чрез съзидание, не чрез разрушение. Но ето парадокс - чета из темата мнения - старозаветни някакви - огърлици от зъби и прочие отмъщения. Щеше да е смешна таз реакция, ако не бе предизвикана от болка, но при всички случаи е жалка, защото виждам как хората, тръгнали по този път, губят време... Време, в което да намерят себе си и изградят достоен свой живот.

Писах обобщено - сега на теб да кажа нещо - лично. Боли и трудно е. Но вярвай, вярвай, че щастието е пред теб и не губи време да се ровиш в миналото, защото колкото по-скоро тръгнеш напред - толкова по-скоро би могла да го срещнеш отново. Намери себе си, осъзнай действителните причини за случилото се, поучи се и върви напред. Не се предавай - вярвай и ще стане.

Желая ти щастие!

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: Именно!нови [re: Ивaнa]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:17



Аха, ясно - другата знаела, че влиза в чуждо семейство, а той горкичкия и хабер си е нямал, че е женен!



Тема Re: Именно!нови [re: Ивaнa]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано10.08.05 14:19



и в добавка мила ми наскърбена "приятелко" нещо сериозно от мен, на сила само може да вземеш,на сила не можеш да дадеш, за това ти положение има вина и онази другата екземплярка,така че да внимават и жените от клуба, а ти що се ядосваш за тоя "боклук" като той бил еди къв си, ми намери си идеалния.....значи според мен поеми си дъх,виждам че си много разстроена, и помисли или излей мъката си тук но моля те без нападки към определени полове като цяло, и пак ти подсказвам вина имат и двамата,а може би и ти! чао и лек ден ти желая,дано намери спокойствие душата ти наранена по скоро!

...KEEP WALKING


Тема Re: Именно!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:19



Не мога да приема за нормална добронамерената позиция към някой или някои, който/които се държи/ат като гъз.



Тема Re: Някои мисли...нови [re: Ryan]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:19



Както винаги, Раян успява да го каже най-добре!



Тема Re: Някои мисли...нови [re: Див kecтeн]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано10.08.05 14:23



да, благодаря и аз че успя с думи прекрасни да запуши уста ужасни (наскърбени де)

...KEEP WALKING


Тема Re: офф-моля тенови [re: Ивaнa]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано10.08.05 14:26



добре, по-висша си.

Имам голяма молба към теб: пускам болезнена за мен тема. Надеждата ми е получа съвет, идеи, подкрепа, укор, но най-вече надежда от хората, които сериозно имат какво да ми кажат. Моля те, ако нямаш какво да напишеш в нея, не я пълни със злоба.



Тема Re: Именно!нови [re: Див kecтeн]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:29



Той, горкичкия, никак даже не знаел това.:)))

Див кестен, изясни твоята позиция - виждам че си мъдра и много живяла жена - колко пъти трябва да се жени един човек или жена?какво да прави с натрупващите се деца и бивши съпрузи?:))))))Дали не е по-добре да се узакони полигамията и да се разрешават до 4 жени на мъж, който може да им осигури равни и добри условия?



Тема Re: Някои мисли...нови [re: Ryan]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:30



Разбирам всичко. Разбирам и Ивана защото сигурно й е по-прясно.
Боли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Прочете ли ме? Самостоятелна съм, щастлива съм! Но болката си остава! Не казвам, че нямам вина, че съм безгрешна.



Тема Re: Именно!нови [re: novijt]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:31



Амин!



Тема Re: Именно!нови [re: Ивaнa]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано10.08.05 14:33



аман!

...KEEP WALKING


Тема Re: офф-моля тенови [re: GED Ltd.]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:34



Ти очевидно не искаш да чуеш реални мнения щом поставяш условия за емоционална изчистеност.
Нямам намерение да обсъждам темите ти. Въпросът дали някой ще бъде коректен или не, лоялен или напротив, всеки го решава за себе си.



Тема Re: Именно!нови [re: novijt]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:36



Е, хубаво де, хайде чао



Тема Re: Някои мисли...нови [re: novijt]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:40



новият, аз и бившата не сме два ника на едно и също лице - така че не говори, че тя е казала нещо ужасно, защото не е. Много е въздържана, аз направо и се чудя.



Тема Re: Именно!нови [re: Ивaнa]  
АвторДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:55



Виж, по този въпрос сме на едно мнение - най-добре си е човек да живее цял живот с един партньор, да отгледат заедно децата си и да се радват е на внуци един ден. Безспорно многото бракове и особено много деца, създадени в различни бракове изискват висока доза разум, култура, толерантност и най-вече мисъл за децата. А това не е лесно. В повечето случаи егоизмът, обидата и леко потаеното желание за отмъщение надделяват. Затова и според мен е най-добре децата да не се създават така с лека.....ръка! ;-)) Каква е разликата за децата, дали мъжът ти ти е казал, че си тъпа дебела крава с отпуснат от раждания корем /е и такива простаци има/ и си е хванал нова 20 годишна тръпка или ти си била шута на твоя мухльо, дето на една почивка не може да те заведе, камо ли да ти построи истински дом, насаждайки по този начин в него чувствао за малоценност?? Децата все страдат!Но пък и какъв семеен живот би бил този, в който единият партньор не желае, не обича и обикновено вече и не уважава другия? Какво значение има защо не те искат вече, не те искат и това е!На миналото мястото си му е в миналото. Според мене да се търси каквато и да е вина е глупаво и безсмислено. Ако ти се влюбиш в женен мъж виновна ли ще бъдеш?Не казвам, че трябва веднага да хукнеш на борба с жена му, но ако и той е много влюбен в теб???



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано10.08.05 15:04



Когато бях прясна-прясна и аз имах желание да избия ако не целия мъжки род, то поне българския им вариант. Ние не се разведохме заради друга жена, но трите пропилени години ми се виждаха прекалено голяма загуба. Място не си намирах от бяс. Вместо заедно да съграждаме, ние се чудехме как да си усложним съществуването. От време навреме пак изпадам в нервни кризи, но това ми се случва само в определени ситуации при контакт с определен вид мъже.
От началото на развода до края му мина повече от година и половина. За да не се съсипвам емоционално, вложих всичките си усилия, злобарство и негодувание в работата си. Закономерно спечелих втори проект в Япония. Междувременно и една английка компания ми предложи работа. Не само, че не завися финансово от бившия си съпруг, ами обиколих половината свят и обмислям закупуването на свое жилище. Нали го няма дразнителят, постепенно се отърсих от лошите спомени. Напук на твърденията, че имам отпуснат корем, увиснали с 2 см гърди и целулитно дупе, мъжете май само чакаха да се освободя! От 10 месеца живея с нов мъж, който ме гледа в очите и ми говори за брак и бебе. Заедно кроим планове за бъдещето. Бившият не ме вълнува и не поддържам никаква връзка с него. Не ме интересува и новата му приятелка. Имал е 3 години на разположение, за да ме направи щастлива (уф, колко шаблонно), но не ги е употребил. Не мисля, че заслужава да се ядосвам с него повече. Не му желая злото, но не искам и да го виждам по никакъв повод.
Желая ти да постигнеш мир със себе си, бързо да се вземеш в ръце и да заживееш независим във всякакъв аспект живот!



Тема Я си оправи понятията!нови [re: Бившaтa]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано10.08.05 18:21



Това, че някаква си ти е отнела мъжа съвсем не означава, че всички случаи са като твоя.

'Знаете ли колко мъка и огорчение има в сърцето на една бивша?'

Знам! А, ти знаеш ли колко мъка и огорчение има в сърцето на един бивш?

Опитай се да се усмихнеш!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!

Редактирано от ASSASSlN на 10.08.05 19:01.



Тема Брей!нови [re: Бившaтa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано10.08.05 18:53



Вторите не винаги са по-добрите, понякога само са по-подходящи от първите, за момента!


Никой не гради нищо върху ничие нещастие! Нещастието си го правят семействата, след което някой се опитва да даде доза щастие, за да не се чувствате вече нещастни!


Съвсем спокойно се спи, без проблем, когато даваш на приятен, а защо не и скъп за теб, човек нещо, от което той явно се нуждае, след като се държи за полата ти!


В тази игра няма победителки и победени. Само идиотка би се чувствала победителка, бидейки със семеен мъж. Това е игра на удоволствия и откраднато щастие.


Не винаги децата пречат на любовниците. Понякога те биват обичани, уважавани, а бащите биват насърчавани да им обръщат повече внимание. Но не виждам защо всички съпруги, на които мъжете им изневеряват, се изказват така - че децата винаги им пречели на любовниците. Как можело да се разваля едно семейство? Да се причинявало това на децата?
Любовниците нищо не причиняват на децата ви! Вие си го причинявате сами като си създавате поводи за семейно нещастие, после търсите малко егоистично щастие вън от семейното ложе!


Всяка любовница знае за мъката и огорчението, но никой не е застрахован от това да бъде нещастен, така че вината не е в любовниците, а това, което подтиква хората да си търсят любовници.


Обичам подобни изказвания: "децата МУ" Да, съпругите раждат деца само и единствено, защото съпрузите им ги желаят. Те не получават никаква радост от това, даже децата на са на съпругите, а на мъжете.

Не, не знаем колко пъти си тичала нощем до Пирогов - като не те устройва, разведи се и започни отначало! Не обвинявай останали жени за вашето лично нещастие! Това, че той хойка си има някаква причина. Не е задължително тя да е в теб, може да е в него самия, да си е такъв - на който не му понася, се изнася!


Успех!

My baby shot me down ...


Тема Въпросчетанови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано10.08.05 19:12



Казваш

'Любовниците нищо не причиняват на децата ви! Вие си го причинявате сами като си създавате поводи за семейно нещастие, после търсите малко егоистично щастие вън от семейното ложе!'

Кои са ВИЕ ? Кои сте НИЕ ?

Да разбирам ли, че си НЕразведена? Да разбирам ли, че си щастливо омъжена? Да разбирам ли, че съпругът ти НЕ ти изневерява? Да разбирам ли, че ако научиш, че той каруцарски се чука с колежката си, ти ще останеш съвсем спокойна?

Само питам!

Ааа, забравих. Как ще реагираш, ако научиш, че съпругът ти ти изневерява?

Само питам, не ти желая такова преживяване. Сещаш ли се защо питам?

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторHeИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 19:20



Омразата към човека до теб не се пръква от нищото. Някой насъсква глупака и той е като маша. Моя бунак го насъскваха не лично, ами чрез духове. значи затварят се двамата и викат некви си духове на умрели, мадамата е медиум и духовете говорят каквото и изнася, а той като гардже поглъща всяка глупост.
Пък ти ходи на фитнес и се трепи, слагай бельо, вяравй че мъжа ти неее, как ще ходи с такава маймуна.... Да , ама то духове имало... И всички знаели, и много им е било мъчно за мен, но за къф са си траели като виждат как глупак и наивник си съсипва семйството за нищо.
От къде да почнеш с гердана, от главните действащи лица или от публиката.



Тема Re: Щастиенови [re: HeИвaнa]  
Авторлeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 19:42



Какви са тез духове? То взе да прилича на Зоната на здрача!



Тема Не мога да разберанови [re: ASSASSlN]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано10.08.05 19:49



Защо "семейство" изписано от вашите пръсти звучи като "притежавам го/я"

Няма нищо по-нормално от това хората да си изневеряват, ЗАЩОТО си омръзват! Никой човек не е чак толкова безкрайна вселена и никой партньор не е чак толкова любознателен, че цял живот да се държи за полата/панталона на партньора си и да не поглежда към забранения плод!

Не съм семейна, но имам разведени родители! И съм била в центъра на достатъчно много събития (не само караници), но това не е изкривило мисленето ми в насока да мразя хората, които изневеряват!

Просто взех, че порастнах, започнах да виждам реалността каквато е и разбрах, че в тоя живот няма нищо постоянно. Всичко тече и нещата се променят, не може да искате от някой да бъде вечно заинтригуван от особата ви, това е висш егоизъм!


Разяснявам - под ВИЕ да се разбира семейните хора, между които огромна част от отношенията са изчерпани ...

Като допълнение само мога да вмъкна, че разбрах какво ми каза - че живея в заблуда и ще разбера колко е отвратително, когато ми дойде до главата! Само че тази идея не ме впечатлява и ако се случи, няма да ме изненада, защото това е човешката природа - когато не получаваш всичко, от което се нуждаеш, търсиш повече източници и се спираш в момента, в който намериш това, което търсиш!

My baby shot me down ...

Редактирано от Любoпитcтвaм на 10.08.05 19:52.



Тема Вторите -нови [re: Бившaтa]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано10.08.05 19:50



не съм уверен, че са точно в този клуб.

Страничното ми мнение е, че природата, инстинктите (вкл. любовта) не търпят понятието "морал". Морално е това, което оцелява и побеждава; вероятно Създателят вижда морала в този цинизъм. Битовото ми мнение е - "това е положението".

Ако си представим конкретна картинка: ти, то, той - и тя, втората. Усещам, че просто грешиш. Ако търсиш виновен за огорчението си, то това е "той" и в никакъв случай "тя". Respect.



Тема Всяка пост-семейнанови [re: Бившaтa]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано10.08.05 21:11



перспектива е неясна и общо взето - анти-перспектива. Като се имат пред вид пораженията от една раздяла с някой, когото си обичал толкова много и така от сърце. Още повече, че си отиваш с детенце или две... Боже опази!

И тогава си казваш: защо ли толкова често се съветвах с мама и татко, с приятелката от ученическите години, която вече има два развода зад гърба си... Имам ли критерий до къде мога да понеса трудностите на това съвместно съжителство, инспирирано от любовта, а не от случайността?


Love should be everything or not at all...

Тема умно "дете" :)нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.08.05 22:12



ама няма начин да накараш някой насила да го вдене това... израства се, също както акнето, мутиращия глас и тийнските истерии.

Впрочем има хора, които си ги носят до гроб




Тема Понякоганови [re: Hell]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано10.08.05 22:40



Особено в началото на отношенията си с мъжете и аз се чувствам много кофти предполагайки, че вечерта, която не прекарваме заедно може да бъде изкарана с друга жена, че паралелно с мен, може да се вижда и с много други, дори ми се случва да тровя мъжете чат-пат, но да се вживявам чак пък толкова ...

My baby shot me down ...


Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
Автор Flaming (кукувица)
Публикувано10.08.05 22:41



Е аз не съм втората, а бившия има втора и какво от това - намерил си щастието - оженил се. Приемаш го така и продължаваш напред. Стига вече оправдания с децата - добре ли е едно дете да расте в непрекъснати истерий и скандали мужду родителите му, или по-добрия вариант е да вижда майка си и баща си щастливи и спокойни. Нито тя ще му е майка, нито пък ако аз някога слюча брак той ще замести баща му. И ако случайно попадна на разведен мъж - тогава аз коя ще съм втората на единия и първата на другия Ей това е много сладко положение. От две н***и да сучеш. Айде стига си обвинявала другата за твоето положение. Нима ти си светица?

Животът е като детска дрешка - къс и наакан.


Тема хехех :)))нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.08.05 23:12



това ми напомни на... връщам се от море преди седмица, завъртам се в кухнята, поглеждам кофата за боклук и измърморвам на любимия образ... "Поне да я беше накарал да поизчисти и хвърли боклука, като излиза!"

Майтап, ама се върза момчето




Тема И аз така правянови [re: Hell]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 00:46



Редовно пиша приятелките в черния тефтер без да им знам и очите Но предполагам, че не е като без хич Или като му е криво, задължително отбелязвам, че няма заради какво друго да му е криво, ами точно заради някоя жена - несподелена любов, му викам, че е и той почва да се хили!

Важното е да вярваш, че си с точния човек и той те прави щастлив, това е! Аз вярвам, че е така и се чувствам наистина страхотно!

My baby shot me down ...

Редактирано от Любoпитcтвaм на 11.08.05 00:46.



Тема Re: Брей!нови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторpoди (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 13:51



Срам ме е за теб - толкова си зла...Нямаш нито морал, нито чувство за отговорност и вярност - - ти си една егоцентрична откачалка ...Пази Боже, този дето ще е с теб



Тема Re: Не мога да разберанови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторpoди (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 13:54



Виж - спести ни калния поток на мислите ти.

Когато се омъжваш задължително обясни на съпруга си, че е нормално и даже ТРЯБВА хората да си изневеряват.



Тема Re: Щастиенови [re: Flaming]  
АвторPoди (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 14:08



чета ви и се чудя аз ли съм луда или вие?
до такава ли степен българите изперкаха?

разводът бил нещо нормално, дори препоръчително
изневярата и курварщината също
абортът не бил детеубийство, а нещо дребно и незначително
децата не бива да се чувстват обидени, когато баща им ги зареже
това било нормално поведение
семейните хора не си дължат вярност
не си дължат подкрепа
семейството е само за момента
днес ми е кеф, утре не ми е
затова днес с тоя, утре с оня


гордост е да се наречеш предател
предател вече не било лоша дума



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
АвторИpeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 15:42



Втората не успява, защото е по-добра, по-красива и въобще по, как ли пък не:))) вторите успяват най-вече, защото са нагли, нови и ако улучат тежък за семейството момент да се намърдат - примерно жената е бременна, кърми, след раждане е и т.н., успяват най вече и когато за тях разбере съпругата и тя откаже да се бори.
Тук няма значение колко една съпруга обича мъжа си, болката и обидата са силни. Това води до смехотворната "победа" с която се кичат жените-кукувици.



Тема Re: Брей!нови [re: poди]  
Автор noir_corinthes (кисело)
Публикувано11.08.05 17:13



Ооо, ама моля ви се, такива многострадални Геновеви, като вас с лопата да ги ринеш."Бивши".Видиш ли, горките,деца Му народили на "Великия"/щото сигурно не са искали, ама заради него/,гледали Го като писано яйце, заради Него се отказали от всичко... и накрая дошла Лошата и Го откраднала.Абе я се осъзнайте малко, закопчали сте се за някого, като удавници за сламка, сигурно, защото повечето не могат или не искат да се справят сами, така е..., по-лесно е да увиснеш на някого на врата, ама хората не са от желязо и им писва някой ден, и се отърват от камъка на врата си.Нормално е хората да седнат и да се разберат цивилизовано, когато имат проблеми, уви, тук манталитета е Аз,Аз,Аз съм най-най-най, пък ти ми изневеряваш/дори и когато не е така/.Разберете най-накрая, че партньорът ви не е ваша или чия да е собственост, а и той е човек и нищо човешко не му е чуждо, и , че всеки има право да ЖИВЕЕ този живот, а не да съществува заради нещо или някого.Колелото на съдбата се върти, днес "бивш/а", утре "нов/а",никой не е застрахован от нищо на този свят.Бъдете по-толерантни, не се знае какъв номер ще ви погоди съдбата....Живейте наистина, без тази злоба, както е казал поетът "Миналото е мъртво" .Успех!



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
Автор imi ()
Публикувано11.08.05 17:18



преди всичко си обвинявай бившия-новата какво ти е виновна.въпреки че с обвиненията доникъде няма да стигнеш.не е справедливо,но колкото по-скоро стигнеш до момента,когато погледнеш напред,към своя собствен път и престанеш да се връщаш в миналото с гняв,ще е по-добре за теб.аз се отнасям към своя дълъг,труден брак като към история-откъдето обaче идват прекрасните ми синове!




Тема Re: Щастиенови [re: Poди]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 18:31



И аз почнах да де чудя, но не мога да се променя. Очаквах да ме наплюят, но чак толкова не очаквах. Явно съм мазохистка за да продължавам да чета.

Предлагам израза

В радост и болка, докато смъртта ни раздели

да се замени с

Докато ми е кеф



Тема Анонимните нападкинови [re: poди]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 19:05



Много ме трогват, ша знайш

И в анонимността има точно толкова чест, колкото и в много други деяния, но всеки вижда себе си и щастието си по различен начин! Така че, както каза човечето (мъж или жена не разбрах точно) точно след теб - стига сте се правили на многострадални Геновеви! Никой не ви е карал да се омъжвате, да бяхте се постарали повече да проучите партньорите си, а ако толкова ви тежат изневерите - с рев няма да се оправите! Тъй че се опомнете и престанете да говорите за отговорност, морал и чувства на останали! Всеки сам си избира пътя, така че си дишайте на ваш терен и не обвинявайте!

Аз на моя мъж ще му обясня това, което е. И ще му позволя да ме познава преди да се ожени за мен, за да няма после рев до Бога, че нещо не било както го очаквал! Големите очаквания насочени към който и да е човек, особено когато са в разрез с човешката природа, водят до големи разочарования! Вие сте живия пример за това!

А дали съм егоцентричка не знам, но не съм аз тази, която иска някой ден съпругът ми да върви срещу себе си, срещу природата си, срещу съвсем естествените си желания за промяна ...

My baby shot me down ...

Редактирано от Любoпитcтвaм на 11.08.05 19:07.



Тема Ако тинови [re: Бившaтa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 19:13



Можеш да се закълнеш, че цял живот душата ти постоянно ще е на едно и също място, ще се нуждае и ще обича до края един и същ човек, аз например не мога да го направя, защото светът се променя, принципите се менят, речниците се обогатяват, обстоятелствата са според времето, разбиранията на хората също, както и желанията! Понякога човек се жени/омъжва защото е безкрайно влюбен в друг човек, а после разбира, че не този човек е правилния избор! И какво да прави? Само заради някакво словосъчетание, измислено от същата тази вяра, създала сигурността при някои, че съществува рай, за да сме спокойни за мъртвите, трябва цял живот да се търпи усещането за непълноценност, липсата на щастие и правенето на безброй компромиси, защото някой, видите ли, ще остане наранен?

Айде моля ви се! Мен ме нарекоха егоцентричка, а това, което искате какво е?

My baby shot me down ...


Тема Щастлива вторанови [re: нoвaтa]  
Авторпитaм (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 20:28



ако бившата на твоят сегашен му изтърси двете деца, защото те все пак са и негови ти ще ли го обичаш пак. Защото и тя като него има право да си вирне клитора и да си търси сексуалното щастие.И разбира се , че нуждите на НЕГОВИТЕ деца са пред твоят зор за нови чорапи и прашки.



Тема Re: Щастиенови [re: Иpeнa]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 20:41



а аз си мислех, че бременноста и кърменето не са страшни моменти...а даже напротив те връзват мъжа за фустата на жената....но пък може и тежки да са станали ако жените са престанали да бъдат жени



Тема не виждам да си си написала името някъденови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 22:20



Когато се омъжиш, имаш деца и т.н. ела тук и изпей същата песен...Много ще ми е драго да те чуя
Това че си настроила мисленето си на курварлък и простотия няма да те улесни:))))))



Тема Re: Брей!нови [re: noir_corinthes]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 22:23



Бе някога в България жените дето са разваляли семейства са яли здрав бой - хубав обичай
В някои страни по света все още ги пребиват с камъни - също хубав обичай
И такива като тебе, ***, си намират майстора


___________________
Цинизми и обиди:

Редактирано от Moan на 11.08.05 23:18.



Тема Re: Щастиенови [re: imi]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 22:41



Хайде стига сте давали тъпи съвети на жената - ще прави и ще чувства каквото иска.
Ако иска ще удари един хубав бой на "новата", за да си направи кеф на душата.
Ако иска ще и удари и няколко.
Ако иска ще плати на когото трябва та да е професионално изпипано:)))
И ще и още по-хубаво на душата.
Ако иска ще си прави гердани, ако иска и гривна и обици ще си направи.
Важното е, че няма вече да си вика всяка вечер - как можаха, не ги ли беше срам и грях! А ще си вика - ей, хак им е!
Много по-здравословно.
После новата да се оправя - нали е еманципирана, да е знаела, простото правило в живота, който взима чужд мъж - яде пердах.
Това прошки, това как можело да е хубаво само като се приеме изневярата и предателството за нещо добро - бе я оставете жената - тя си е баш наред, но останалите със съветите си ... сори че ви го казвам, но го докарвате на пълни кукумицини.
:))))))



Тема Re: Ако тинови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 22:45



Какво знаеш ти въобще за любовта, кифло?



Тема Re: познатонови [re: Keти]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано11.08.05 22:47



май се знаем вече



Тема Опасявам сенови [re: Keти]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 22:52



Че кифлата си ти

Обичам, когато крадеца вика "дръжте крадеца"

Обичам и женската солидарност, когато е основана на злоба!

Въобще ... като почнат ей-такива злобни човечета да очакват някой да им е верен, хмм... няма начин да не съм изненадана

Нямам какво повече да кажа!

My baby shot me down ...


Тема Саминови [re: Keти]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 22:57



Си го начуквате, това е истината, признайте си я

My baby shot me down ...


Тема Кети,нови [re: Keти]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 22:59



Ти си една безкрайно слаба жена!

Отиди на психолог! Няма да ти се отрази зле!

My baby shot me down ...


Тема Re: Кети,нови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 23:05



Защо си така самотна, силна жено?:))

И кютиш нонстоп в интернет?Няма ли мъже, няма, няма ли мъже?Ама готини мъже, много готини мъже?

На теб и психолог не би ти помогнал - освен ако е някой загорял за ласки :)))Купи си вибратор.



Тема Re: Опасявам сенови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 23:10



Хайде, сега пък момински истерии:)))

Какво, и вибраторът ли вече ти каза "не"?

Не се притеснявай, нали имаш свободни разбирания - ще си вземеш друг:)))



Тема Re: Саминови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 23:13



Любче, не всички са като теб на ръчна:))))



Тема Уаунови [re: Keти]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 23:16





Защо така се засегна бе Кети?

Много, много е зле положението - това ви го казвам съвсем сериозно. Давате на жената плоски злобливи съвети, които изпълнявайки, няма да постигне абсолютно нищо! Само ще се унизи сама и ще си тръгне с привидно задоволство, като ще си мисли, че е постъпила вярно, а после ще съжалява, защото удоволствието от постъпката няма да заличи проблема, който я тормози! Отделно от това, когато разума и си дойде на мястото, ще и нашепне, че не е трябвало да пада толкова ниско
Силните хора не правят така, Кети! Силните хора преглъщат и се стараят следващия път да не сгрешат, по-внимателни са, повече отсяват, но не се поддават на яростта си!
А вие сега и правите лоша услуга - манипулирате я в грешната посока! Което не ви прави чест

Моята загорялост не я мисли! Аз нямам от какво да се оплача, пък и да имах, нямаше да го направя Усещаш ли се вече низка? Точно така, Кети, а сега си запази час за Мадлен Алгафари, че тая злобичка събрана в тебе ... не знам ... Лоша работа!

My baby shot me down ...


Тема Re: Уаунови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 23:21



Оправи си първо стила и граматиката, и тогава ще прочета отговора ти:)))))



Тема Не усещаш ли?нови [re: Keти]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 23:22



Че удряш на камък с това за сексуалността и вибратора, ръчната и т.н.? На всичкото отгоре се повтаряш доста ... И на различните постинги отговаряш по един и същ начин, което не говори добре за въображението ти, пък и за интелекта, ако щеш, защото съобразителността е негова проява!

Опитай да ме захапеш на друга основа, може да случиш, макар че в момента единственото, което правя, е да се забавлявам с теб?

Съвсем чистосърдечно, разбира се!

My baby shot me down ...


Тема Какво да усещам?Лошият ти дъх ли?- да!нови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 23:25



:)))



Тема За съжалениенови [re: Keти]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано11.08.05 23:36



Празнословието ти ми стана скучно вече!

Лека вечер!

My baby shot me down ...


Тема Re: Щастиенови [re: Дpyra]  
Автор Liya ()
Публикувано12.08.05 01:41







Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано12.08.05 07:45



Дочетох свадата от вчера и много се смях.
1. Любопитствам е права, че преди брака трябва да си проучим партн'орите. От развод си излязох с убеждението, че компромиси не бива да се правят. Почне ли се веднъж, стават големи и кумулират, а това води до неудовлетвореност. Никак не е трудно да бъда убедена в правотата на едно съждение.
Оставям настрана факта, че има един % бройкаджии, при които положението неспасяемо. С такива си казваме по едно arrividerchi на ранен етап. Има и такива с мироглед, колкото дупката на кюнеца. И с тях се разделяме на ранен етап. Говоря за онези, които имат потенциал.
2. Бракът не значи крепостничество, но майка ми казваше следното: "Твоят мъж ще те харесва, докато и чуждите мъже те харесват". Така е. Държа приятеля си в леко безспокойство. Тича и се старае, че току виж някой ме отмъкнал изпод носа му.
3. Следствие от 2. Никакво зарязване на кариера, интереси, приятели, приятелки, хобита и т.н. Никакво нагърбване с цялата домакинска работа, дете, отговорност, изпишкване и т.н. Всичко се поделя, а като мъж и физически по-силен се товари една йота повече.
4. "В основата на всяка свобода, стои икономическата свобода!" - Дядо Маркс. Прав си е бил човекът. Дали ще пада толкова голям рев, ако имате добре платена работа и финансова обезпеченост?
5. Най-трудно се поддържа курволъка вкъщи, но си заслужава. Що сте му оставили сили да гледа по чуждо? Секс се прави и сутрин, и вечер.

Това е, което научих от своя си брак, и което прилагам в момента.



Тема Re: Светът е шарен...нови [re: He Ивaнa]  
Автор moira (непознат )
Публикувано12.08.05 10:45



Аз пък зя съжаление не съм го преодоляла още и след 3г. но съм поне от този тип дето тактично са се отдръпнали и си траят в името на дибрите взаимоотношения и в доброто на детето. Е..по някога и аз избухвам особено като разбера че на срещата за тържеството в детската градина, на което аз нямах възможността да отида е заведена ТЯ. Вдигнах всичко и всички във въздуха, което не е много хубаво, но по някога мъжете не знаят границата.
А иначе аз съм от тези дето са бивши и сегашни. И съм съгласна че не винаги настоящите са виновни. Виновни са мъжете те си ги правят такива едни...



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
Автор moira (непознат )
Публикувано12.08.05 10:50



Мисля, че на вас ви се иска повече от всичко на света нас изобщо да не ни е имало, но сте безсилни да го постигнете за това пълните главите на бащите на децата ни, че само ги врънкаме. Пожелавам и на вас същата съдба ама от сърце. А бащите не бива да се оставят и за миг без отговорност към децата си. А вие го наричайте както си искате. Ще им дават и пак и пак - а ако и това се вземе и от вас някой път - още по- добре. Тогава дали отново ще го бичате толкова ...



Тема Re: Щастиенови [re: moira]  
Авторнoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 11:18



Просто внимавай какво пожелаваш, че понякога се връща с лихвите....


Проблемът ви е, че не можете да преглътнете, че някоя друга е по-добра от вас и мъжът ви е предпочел нея. (и за разяснение, защото явно някои хора тук не са ме разбрали добре - моя случай изобщо не е такъв, т.е. не съм разбила бившето семейство на мъжа ми) Защо само ревете - "бившият ми - това, новата му жена - онова". Или ви е трудно да се справяте с живота и трябва някой вечно да угажда на капризите ви, а най-лошото е, че използвате децата за това. Дори и да намерите друг мъж, продължавате да мрънкате на бившите си половинки "ти си длъжен!". Никой не ви е длъжен за нищо. Единствено имат задължение да гледат децата си, но покрай тях вие също излизате с номера "На детето му трябва...." я компютър, я нещо друго и бившия е длъжен ВЕДНАГА да се отзове на желанието. Не казвам, че не трява мъжът да се грижи за детето си, но не и чрез заповедите на бившата. Утре току виж сте поискали да ви купи малък остров на Тихия океан "за детето!"
А защо пренебрегвате и другата страна на монетата, не мъжете винаги си тръгват първи - защо смятате, че жените са вечно "верни", "обичащи до гроб" и т.н. ? Хайде като сте такива "Светици" да ви канонизираме.....



Тема Богата фантазиянови [re: moira]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано12.08.05 11:34



Имат бившите съпруги

И мислите това, което ви се иска да мислите, а именно, че любовниците/вторите съпруги пълнят главите на бившите ви партньори с отрицателно отношение към миналия брак и детето/децата! Имам чувството, че на съпругите им е страшен кеф да обясняват на себе си, на приятелките си, на близките си хора, колко гадни са жените след тях, сякаш това им повдига самочувствието, извисява ги или ги прави не'нам си к'во! Само че това е страшно глупаво, без да искам да те обиждам. Всеки гледа от своя ъгъл и е нормално да мислите негативно, да сте наранени и озлобени, но ... това не ви дава право да обобщавате и да прехвърляте вината върху човек, който много често не подозира нищичко, просто е избрал за себе си едно щастие, което така или иначе е обречено, почти невъзможно е, но когато човек вярва в нещо истински, полага всякакви усилия то да се случи!
Когато бъдете нечия любовница, когато сте готови да зарежете всичко само и само един кисел, навъсен, а иначе интелигентен и хубав човек да се усмихне, пак ще си говорим. Сега гледате от едната страна на бариерата и погледите ви не са съвсем реални. По скоро една любовница може да погледне през вашите очи, отколкото вие през нейните. И е така, защото всяка жена е имала по-кратки, по-дълги връзки, краткотрайни или дълготрайни влюбвания, налагало се е да прави компромиси в нечие име. А най-големия компромис, уважаеми дами, е със собственото аз, така че ... не си фантазирайте, няма смисъл.

Не съдете, не сте вие тези, които трябва да си го позволявате! Най-малкото защото сте хора

My baby shot me down ...


Тема Re: Щастиенови [re: ariel$$]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано12.08.05 12:32



100% единно мнение. Пиша го не за друго, а да се види, че дори хората с п-ки като мен могат да /се опитват да/ мислят. Че дори и без развод, предварително.

Умишлено давам и подкрепям свободата на половинката... в моя конкретен случай дори малко "насила".
===
(само още умувам, как да ме харесват чуждите мъже... но все ще измисля нещо )



Тема Точно така е!нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Penelope K (3 в 1)
Публикувано12.08.05 12:44



Може би защото е по-лесно да живееш с мисълта, че са те изоставили не заради тебе самата, а заради някоя друга, заради "лошата". Всеки може да си мисли каквото си иска, щом така му е по-лесно да преживее нещо, но при всички случаи не трябва да се замесват децата и да се превръщат в оръжие за отмъщение срещу "заблудения" баща, който е намерил щастието си другаде.



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 12:53



"Проблемът ви е, че не можете да преглътнете, че някоя друга е по-добра от вас и мъжът ви е предпочел нея."

Адски плоско - как се измерва "добротата" на една жена/мъж. За мен един е добър, за него друга е добра. Идеални хора няма. Всеки има недостатъци... така че градацията "добър, по-добър, най-добър" е доста относителна. А децата са си друга бира... Най-лесно е на БГ мъжа да си вдигне шапката и да си тръгне по пътя (не че някои жени не го правят, но като че ли е по-рядко явление). Кой пък има претенции към него, въпросния разбирач на "добрите жени". Да си поеме отговорностите за детето и си бие камшика, а не да подхвърля по 50 лв. месечно и да се бие в гърдите, че баща. Защото Баща, а и Майка включват много повече от една банкнота.



Тема Re: Щастиенови [re: Miloto]  
Авторнoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 13:04



Но това, че има дете, не означава, че човек трябва да живее с човек, който не харесва. Детето си остава за цял живот, но защо и двамата да се мъчат в една съсипана връзка, да се карат постоянно и детето да расте сред скандали. Нека и двамата да си намерят половинката, с която ще бъдат щастливи. А не да се изнервят взаимно и да се търпят поради това, че " Баща, а и Майка включват много повече от една банкнота."

Ами дай да забраним разводите със закон, за да растат децата с майка си и баща си.

По-добра е в смисъл по-добра за него (субективно), а не изобщо. Всеки измерва добротата и качествата на другите хора през своята призма.



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 13:41



Не си ме разбрала правилно. Аз не съм против разводите - напротив подкрепям ги, когато двама души не се разбират.
За децата отговорностите са и на двамата, назависимо при кого живеят малките. А един към друг няма какво де си дължат. Каквото взели-дали през съвместния живот - това е... До тук. От там всеки си взима живота под мишница и да прави каквото намери за добре. А това "старата - новата", "сегашния-предишния" са тъпотии, с които не си заслужава да си губи човек времето. Защото не мен не би ми било по-леко, ако мъжът ми ме зареже не заради друга, а просто защото вече не намира нищо в мен, което да го зъдържи. За съжаление доста родители (независимо дали са от женски или мъжки род) бягат от отговорности към децата с най-различни извинения. И така детето се превръща в оръжие на войната между двамата "бивши".



Тема Re: Щастиенови [re: Miloto]  
Авторнoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 13:48



така съм съгласна.
Радвам се, че мислиш така.
Обаче повечето разведени жени смятат, че бившият им е длъжен - да ги издържа, да ги изслушва и т.н. Достатъчно е да изчетеш темата дотук и ще разбереш колко много жени мислят така.



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 14:11



С това, че е длъжен, ме размя наистина - той сега не се чувства длъжен, а кво остава след раздяла. Не мисля, че някой в този живот е длъжен на друг за каквото и да е. Давал си, взимал си - никой насила не те е карал да правиш каквото и да е за другия. Но-о-о-о-о-о-о-о, децата са друго нещо и за тях вече знаеш мнението ми.
Така че пожелавам успех на всички - бивши, настоящи, бъдещи!!!!!!! А най-вече на малките сладурковци, които имат правото да живеят нормален живот, който ние - бивши, настоящи, бъдещи сме длъжни да им осигурим.



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
Автор moira (непознат )
Публикувано12.08.05 14:11



Като се втурнем да разведем някой друг ли. Ами да вие (този тип жени) явно само такъв мъж можете да хванете защото те със сигурност са разочаровани от нещо и тогава стават лесна мишена.
Аз обаче съм убедена, че и вие няма да сте щастливи не защото бившите ви пречат това е само гласната ви заявка за ревността, но на друг език. Интересно за кои свои цели бихме използвали децата си освен за да са те добре?! И това не трябва ли да е обща цел на майката и бащата?! Егоизма е от твоя страна - май ти си тази която не може да свикне с тези обстоятелства с това, че все пак има предишна и то толкова официална. Да така е вашите общи желания всъшност наистина не трябва да ни интересуват защото не са свързани с децата ни, а те винаги са на първо място - ако все пак мъжът е на място де.....



Тема Re: Щастиенови [re: moira]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 14:32



Знаеш ли кое е най-лошото, че двамата "бивши" в повечето случаи не намират общ език, за да решат кое е най-добре за детето. Това, че той/тя е предпочел/а друг не го коментирам - но никой не е застрахован от подобно нещо. Лошото е, че при повечето раздели се изливат помии върху отсрещния, като за целта активно се включват и децата. Омръзнали си - омръзнали, не се разбират - не се разбират, появил се трети/трета - хора сме и нищо човешко не ни е чуждо. Но децата пък защо??????????2



Тема Re: Богата фантазиянови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор moira (непознат )
Публикувано12.08.05 14:39



да има известна доза истина в това което казваш, росто не съм от тези които непрекъснато мрънкат, но и не съм имала нужда защото бившият ми се грижи много добре материално за детето а другото е от мен. Една негласна и удобна уговорка мисля и за двамата. Той взима детето много често никога не се съобразяваме със споразумението и т.н. Така че е обидно, но има разбира се неща които не мога да преглътна за неговата настояща съпруга. Все пак тя е с него доста преди развода. А и да не се лъжем мъжете понякога се изкарват толкова нещастни .....Едва ли от нея е зависила неговата усмивка дори и тогава като ги гледам сега...



Тема Re: Щастиенови [re: Miloto]  
Автор moira (непознат )
Публикувано12.08.05 14:44



да определено е така и за това трябва всеки да сложи граница и да я спазва защото иначе се губи контрол и всичко става ....пак за сметка на децата. Аз поне за сега смятам че при мен поне с детето няма проблем и то най - вече на базата на нашият добър тон. Не смятам че ми е задължен на мен, но заради това че не понася мен или аз него не трябва да страда детето. В смисъл като не ме понася не дава компютър на детето ил нещо др. за да му го купя аз - аз пък не мога и си казвам в крайна сметка и той трябва нещо да даде освен смешната издръжка и...накрая детето остава без компютър. Ето на това не съм съгласна.



Тема Разбирам тенови [re: moira]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано12.08.05 15:07



И много се радвам, че не се озъби срещу мен, защото последното, което искам е някой да се чувства наранен Но понякога просто така се случва ... и не можем да направим нищо срещу това.

А мъжете са отделен въпрос - зная, че понякога преувеличават нещастието си, за да получат това, от което се нуждаят или за което просто капризничат! Но пък и в това има доза чар, жените също го правят, може би по друг начин, но съм убедена, че не е присъщо единствено за мъжете.

My baby shot me down ...


Тема Re: Щастиенови [re: moira]  
Авторнoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 15:23



....да разбира се. Твоите желания са винаги на първо място. Естествено , Ваше величество. Моля, кажете, какво ще желаете. Всичко ще ви бъде осигурено. Може би нова кола или апартамент, а може би екскурзия на някой екзотичен остров (всичко това се отразява добре на детето , нали...и особено на теб)

А относно това, че ме е яд на вас (бившите) - грешиш. Съжалявам ви...че се принизявате толкова ниско.



Тема Re: Щастиенови [re: нoвaтa]  
Автор moira (непознат )
Публикувано12.08.05 15:48



не зная защо ти си мислиш че си на висота (каквато и да е) но не ми се спори. Явно не ме разбра а и аз после попрочетох и видях,че не съм те разбрала напълно и сега хвърчат ненужни искри. Все пак не разбрах едно нещо защо винаги обвиненията към такива като мен "Бивши" винаги се насочват към материалното. Явно там не си очаквала да претърпиш такива загуби - с такова впечатление поне оставам. Тук става дума и за много други неща бощени под думата КОНТАКТ например. Тук влизата куп неща освен мателиалните. Но явно ти си от тези хора които не вярват, че на тях може да се случи подобно нещо. Ето това вече е жалко. Тук някъде прочетох една интересна мисъл: Животът е като детска дрешка КЪС!!! и наакан :))



Тема Re: Богата фантазиянови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 16:17



Всъщност любовниците, тези второкачествени и втори жени:)))) не могат да си намерят свободен мъж - затова се насочват към женен мъж. Един женен мъж е по-лесен за поддържане на уж сериозна връзка- той е обвързан и знае, че ще е трудничко да му се обесят на врата, затова е щедър на обяснения и обещания, а иначе първо трябва развод,на който най-вероятно яко ще го ошушкат, после ако се стигне до женитба - ехххе, я камилата, я камиларя .
И през цялото това време любовницата не и остава нищо друго освен яко да се преструва на мис Идеална, белким се сдобие със статут на омъжена жена, а не на вечна парясница. И като се сдобие започва сериал две - отпуска се , напълнява, маската пада, а и любимия я като я види два пъти сутрин и вече му се отщява:)))Освен това всички роднини на съпруга вече са съжалили десет пъти за първата, която през време на брака те съвсем естествено не са долюбвали, но всичко се променя внезапно когато първата стане бивша - тогава тя добива сигурен ореол и супер качества, първо по-добрата, после най-добрата. Това разбира се почва да бъде повтаряно на втората, и на мъжа и по всякакъв начин. А и самия съпруг - спомените за скандалите с първата са избледнели, останали са обаче едни по-други спомени и сърцето почва да тегли отново към дома:))) Не завиждам на вторите - над тях винаги ще виси сянката на първата. Много пъти съпругът ще се завръща към първата - с това всяка втора трябва да се примири - хората са казали където е текло, пак ще тече.



Тема Re: Щастиенови [re: Блyдницa]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 16:20



Каква блудница може да си като говориш за бременност и кърмене?Хайде , не излагай курвенското съсловие. :)))))



Тема Нищонови [re: Ивaнa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано12.08.05 17:12



Не мога да направя, след като ви харесва да се заблуждавате - правете го!

Щом знаеш, че любовницата не можела да си хване друг освен семеен, значи си била любовница, а ако не си - значи нищо не знаеш! А когато човек не знае, по-добре би било да замълчи!

My baby shot me down ...


Тема Re: Богата фантазиянови [re: Ивaнa]  
Авторлeлe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 17:21



......ще ме спукате от смях.
хората са различни. Защо ги слагате под общ знаменател?
това е същото като да кажеш, че всички мъже (жени) са еднакви?



Тема Re: Брей!нови [re: Keти]  
Автор noir_corinthes (кисело)
Публикувано12.08.05 17:35



Ако знаеше колко си жалка, щеше да ти стане много мъчно , а на мен като не ми изнася казвам "довиждане"



Тема А денови [re: лeлe]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано12.08.05 17:54



И аз това питам

My baby shot me down ...


Тема Re:Само питамнови [re: Miloto]  
Автор noir_corinthes (кисело)
Публикувано12.08.05 17:56



Ясно, че в голям процент мъжете са основният източник на финанси в семейството, също е ясно, че има доста разходи по отглеждането на децата, естествено,че 50 лв издръжка е до никъде.Та, въпросът ми е защо при развод жените, които смятат, че децата са голяма отговорност и трудно могат да се справят във финансово, възпитателно или какво да е отношение с тях, не ги дадат на бившия си мъж да види хубво ли е, а пък те да му дават 50 лв издръжка и да го видим как ще се оправя, а?Все пак децата са колкото на единия, толкова и на другия



Тема Re:Само питамнови [re: noir_corinthes]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано12.08.05 18:03



А де?!



Тема Re: А денови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 18:09



Естествено, че хората са различни, също като ориза - биват първо и второ качество , първите са първо качество, затова са и т.нар първи:))) а вторите,или още известни като предпоследни са второ, квото остане за тях това:)))
Но вторите също са необходими, не отричам - как иначе една първа може да се отърве за малко или за повече от съпруга си ?



Тема Никоганови [re: Ивaнa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано12.08.05 18:15



Не съм разбирала жени, които сами се излагат!

Защо го правиш, я кажи? Като фурнаджийска лопата - веднъж така, веднъж иначе

My baby shot me down ...


Тема Re: Никоганови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 18:27



Мамина, хвани си някой и стига си се пенила, второто качество и то има право на живот:)))



Тема Сигурна съмнови [re: Ивaнa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано12.08.05 18:30



Че в момента точно изживявам мечтите ти!

Вие сте тези, които се пените! И защитавате позиции, в които сигурно дори не вярвате! Няма нищо лошо в това - някои си чешат езиците, другите живеят Ти най-добре знаеш от кои си. Недей да ми отговаряш ... под секрет ще ти кажа, че и аз знам

My baby shot me down ...


Тема Re: Сигурна съмнови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 18:37



Нещо много са ти виртуални мечтите - петък вечер, лято е, неомъжена си и пред компютъра - това ли са мечтите ти, бедничката ми ?:)))
Наистина те жаля, не се преструвам. Заслужваш нещо повече от това да висиш в интернет докато любимия ти изчука любимата си съпруга и дойде евентуално твоя ред:))))



Тема Колконови [re: Ивaнa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано12.08.05 19:03



Малко познаваш хората

Някъде да съм споменала, че съм нечия любовница?

Стреляш на посоки, нещо, но защо в посоката обратна на мишените, не знам

My baby shot me down ...


Тема Re: Колконови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 19:07



Добре де, разбрахме, че си травестит.Но не си любовница.

Хайде, щото мене мъж ме чака на легло, чао.



Тема Re: Колконови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор= (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 19:16



Като ти чета злобните коментари не бих си помислила че си нечия любовница. по-скоро си недоебана отдавна.



Тема Re: не знаянови [re: Ивaнa]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано12.08.05 19:23



става ли ясно, но това е клуб за взаимопомощ. Тук хората търсят съвет и опора за реални болезнени проблеми. Не е помийна яма.


Редактирано от GED Ltd. на 12.08.05 19:24.



Тема !!!!!!!!!!!!!!нови [re: Бившaтa]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано12.08.05 19:49



Айде да не се намесвам и да не заключвам, нека спрем безпредметния спор дотук, м?

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема Аз попитах тебнови [re: Ивaнa]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 21:04



ти каква жена си щом не можеш и с дете да задържиш мъж до себе си...познавам една такава дето щом разбереше че нейният кръшкаше тутакси забременяваше докара го до 4 отрочета ...но нейният не спря да хойка...но пък докато 4те бяха бебета и вардеше задника



Тема Re:Само питамнови [re: noir_corinthes]  
Авторшokиpaнa! (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 23:21



чета и не вярвам...
Ти си склонна да се откажеш от детето си за 50 лв. И се наричаш МАЙКА ??!!!?!?
горко на такива деца.



Тема Я каква темичка сте си спретнали тукнови [re: Бившaтa]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано13.08.05 13:11



Що ли ми трябва и на мене да се включвам с мнение, но все пак..

'Как се чувствате като градите щастието си върху нещастието на други и най-вече на деца? Как спите нощем? Със спокойния сън на победителката?'

Хубави въпроси. И аз можех да ги задам преди години на една жена, която заради финансовата си обезпеченост предпочете бързичко да забременее с лека измама, за да си бетонира положението на 'първа съпруга' - въпреки, че беше наясно, че изобщо нямаме намерение да се разделяме със скъпия и ще бъда неразделна част от живота й на такава. Кой пръв и кой втори в случая? Май няма особено значение, нали? Аз така и не й ги зададох въпросите, може вече и сама да си е отговорила на тях. Но ако съдя по реакциите и поведението й, по-скоро не е..



Тема ей тва пък не мога да го разбера...нови [re: Бившaтa]  
Авторбившa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 14:29



защо си настроена срещу вторите след като очевидно бившия не те е обичал...

Ти бягаш до Пирогов с детето, той спи блажено...по-ясно от това здраве му кажи...

И то не към теб а към детето ви, което е още по-лошо.


Аз също съм бивша, но по собствено желание, и през ум не ми е минавало да се настройвам против бъдещите втори на бившия ми...

Това, че между нас нещата не вървят не значи, че няма да му потръгнат с друга жена. Всичко е въпрос на късмет дали ще попаднеш на подходящата половинка.

Така, че.... не са ти виновни вторите...



Тема Re: ей тва пък не мога да го разбера...нови [re: бившa]  
АвторЦoнeв (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 15:36



Логиката казва следното, който се провалил веднъж най-вероятно ще се провали и втори път - същото казва и статистиката едва 20% от вторите бракове са успешни.



Тема статистика значи ...нови [re: Цoнeв]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано13.08.05 15:41



Ти по-статистически данни ли живееш???????
Много си нафукан - от къде знаеш, че и теб не те чака провал? Или Господ ти го пошушна ...
Ти изобщо жена имал ли си?



Тема Re: статистика значи ...нови [re: ШEПOT™]  
АвторЦoнeв (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 15:49



Какво се връзваш?
Ако не си разбрал кое в теб е провалило първия ти брак е най-вероятно да не успееш и втори път - не е задължително неуспеха в брака да се дължи на лоши качества - неуспеха може да е вследствие на наивност, компромисност, доверчивост, не способност да осттояваш интересите си, иначе казано все попадаш на лоши хора, но това не е само лош късмет, а е и резултат от лошо самочувствие - всичко това ще доведе до криза и във втория брак, ако не си го изчистил при провала на първия- това ще доведе до грешен партньор.
Хората с проблеми в браковете си обикновено са имали проблеми в семейството, което ги е отгледало и там трябва да се търси ключа.



Тема първа/втора...нови [re: Бившaтa]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано13.08.05 15:50



Какво е това надбягване /нещо не разбрах/: световното по лека атлетика не успях да го гледам.
Та въпроса ми е /не чакам отговор/: кой има правото да бъде Пръв???????
Кой определя правилата на състезанието и кой връчва медалите,а?

Я, мили дами си живейте живота, че може да няма утре! Стига сте се правили на мъченици! Сълзите запазете за себе си, а усмивки раздавайте на другите!





Тема Re: статистика значи ...нови [re: Цoнeв]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано13.08.05 15:53



Първо: аз съм - тя.
Второ: не ми отговори нещо, май!





Тема Re: статистика значи ...нови [re: ШEПOT™]  
АвторЦoнeв (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 16:25



Отговорих ти най-ясно - твои качества, включително липсата на достатъчно самочувствие за да си избереш достойния за теб партньор са довели брака ти до крах, най-вероятно е това да се случи и втория път.
Затова вторите бракове обикновено се провалят и то по-бързо от първия.
Най-парадоксалното е обаче че третите обикновено са удачни.



Тема Re: статистика значи ...нови [re: Цoнeв]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано13.08.05 16:27



"Хората с проблеми в браковете си обикновено са имали проблеми в семейството, което ги е отгледало и там трябва да се търси ключа."

Бравооооо

Аз по щастливо, задружно, свободно и приветливо семейство от това, в което израстнах, не мога да си представя. Да, ама... И ко прайм ся?



Тема Re: статистика значи ...нови [re: GED Ltd.]  
АвторЦoнeв (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 16:31



Първо - сигурен ли си, че наистина твоето семейство е било толкова добро, задружно и т.н. Дали не си жертвал нещо в за някой друг в твоето семейство?Дали майката ти не е била и е прекалено обсебваща? Помисли за моделите.
И второ не знам какво е станало с твоя брак, защо се е провалил, кой кого е предал - браковете рухват при предателство.



Тема Re: статистика значи ...нови [re: GED Ltd.]  
АвторЦoнeв (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 16:34



И понеже отново прочетох мнението ти предлагам ти да помислиш върху собствената си нагласа - "аз по-хубаво, и по-, по- семейство от това в което израснах НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ"
Би трябвало да можеш.



Тема ха-ха любимата съпруганови [re: Ивaнa]  
Автор AнreлинKA (с крилца)
Публикувано13.08.05 22:32



наскоро приятелка на майка ми ми разказа, че мъжът и 20 години не е правил секс с нея а е на 56г здрава и хубава...а пък отстрани колко хармоничниш и щастливи изглеждат...та се питам дали този мъж не прави секс...правиииии и още как нали затова са онез мръсници

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.